plánky, fotky podvozků - všeho

Vše co se týká onroadů ostatních značek: Ansmann, TEAM Associated, Carson, HBX, HOT BODIES, HPI, Kyosho, Robitronic, REELY, SERPENT, Schumacher, TEAM Losi, XRAY, Yokomo.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

Noo, tak on XRay je teda pěkně drahej, ale za kvalitu se hold platí, ale isi víš o kvalitou srovnatelný značce s dostupnejma dílama a eště levnější tak to napiš. Budu rád za každý návrh a názor. :D
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

XRAY, že je drahej?!
Podívej se kolik stojí např. Tamiya 415 MSX nebo TB-EVO 5...
A kolik stojí náhradní díly a tuning
Naposledy upravil(a) CYBERDREAM dne ned srp 27, 2006 11:13 am, celkem upraveno 1 x.
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

Ja vim, já myslel jako v porovnání s potřebami TTčka :D , ale je jasný že to nemá cenu srovnávat,
Ale isi existuje levnější výrobce se srovnatelnou kvalitou, to by mě zajímalo. Ceny Yokoma nebo Kyosha moc neznám.
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

No není nejdražší ani nejlevnější. Ale fakt mě udivuje značná podobnost Cyclonu a T2 , otázkou je , kdo dřív nebo jak :lol: .
Jinak XRay si misim že je v našich podmínkách asi výhodnější kvůli dílům (Kořínek je i na závodech) a taky cejtim takovou skoronárodní hrdost, páč je to Slovenský :D .

Jinak mě napadlo, že bych si plato atd. vyrobil sám a pak ostatní věci smíchal několik výrobců, tak aby to ve výsledku šlapalo. Ale pak se něco po.... a nevim nevim. No necháme to budoucnosti.
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

Koni píše:No není nejdražší ani nejlevnější. Ale fakt mě udivuje značná podobnost Cyclonu a T2 , otázkou je , kdo dřív nebo jak :lol: .
Jinak XRay si misim že je v našich podmínkách asi výhodnější kvůli dílům (Kořínek je i na závodech) a taky cejtim takovou skoronárodní hrdost, páč je to Slovenský :D .

Jinak mě napadlo, že bych si plato atd. vyrobil sám a pak ostatní věci smíchal několik výrobců, tak aby to ve výsledku šlapalo. Ale pak se něco po.... a nevim nevim. No necháme to budoucnosti.
No když se podíváš na TRF 415 MSX, tak ta taky vypadá jako by vypadla z oka T2 :D
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Uživatelský avatar
K_O_S_A
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: sob čer 09, 2007 9:19 am
Bydliště: Na jičínsku
Kontaktovat uživatele:

Mám otázku

Příspěvek od K_O_S_A »

Jak je šíroký , dlouhý a jaký má rozvor xRay T EVO II ? nikde to nemohu najít díky moc :oops:
Uživatelský avatar
Esprit
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 113
Registrován: čtv črc 05, 2007 7:37 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Esprit »

A nemá někdo přeloženej setup book na T2, nebo jinej xray? Docela by mi to bodlo. :shock:
Uživatelský avatar
ondrabmw
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 918
Registrován: sob úno 04, 2006 11:49 pm
Bydliště: CZ, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrabmw »

Srovnatelných podvozků s T2 je několik. A jde taky o to kdo jej řídí :P. Jinak MS ještě XRAY nevyhrál, co vím. Ovšem ND jsou hned, a T2 má mnoho zajímavých vychytávek - přední volnoběžka/pevná osa, utažitelné tlumiče, utáhnutelný diferenciál bez demontáže atd.
Ondřej Koutský - Team Associated B44, XRAY T2'007, 2x YOKOMO DRIFT PACKAGE, HPI E10 Drift, AX10 SCORPION TCS, Tamiya F103GT, F103RM, CC-01
Obrázek
Albert Vyoral
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon lis 27, 2006 6:09 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Albert Vyoral »

Nemáte někdo manuál ke stavbě T1R?? Na teamxray to nemohu najít a megauploud mi nejde spustit. Díky.
Xray T1R
AzZaZeL
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: pon črc 17, 2006 12:08 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AzZaZeL »

Albert Vyoral píše:Nemáte někdo manuál ke stavbě T1R?? Na teamxray to nemohu najít a megauploud mi nejde spustit. Díky.
Je to tam, na http://www.teamxray.com si dej "go to homepage"->"products"->"Cars" a tam jsou videt vsechny, vcetne toho T1R.

jinak tady mas primej link http://www.teamxray.com/teamxray/produc ... XRAY%20T1R
Xray T2'007, Nosram Evo ISTC, Nosram Storm 6.5, Graupner XS6 FM
Uživatelský avatar
mkarpala
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 13, 2008 12:42 pm
Bydliště: Liberec

Re: plánky, fotky podvozků - všeho

Příspěvek od mkarpala »

Ahoj návod na Thunder Tiger SPARROWHAWK Vx: http://uloz.to/1149952/sparrowhawk.pdf
TB-02, LRP 8,5Z, EZ RUN 35A
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: plánky, fotky podvozků - všeho

Příspěvek od Embie »

Zdarec, přidávám Tamiya TA01/TA02. Těžko jsem sháněl, tak snad někdo ocení. http://blacksheeps.tym.cz/F150manual.pdf
http://blacksheeps.tym.cz/manualTA02.pdf . Jinak mám doma originální návod od jedný starý Tamky - STADIUM THUNDER, kdyby byl nějakej sběratel, třeba se nějak domluvíme, je to skoro veterán :) . Pak mám doma na TTčko, vytisklej z tiskárny, tak za nějakou tu blbinu nechám kdyby někdo chtěl a mohli jsme se potkat, posilat to asi nema cenu (řekněme za náklady na tisk = jedno očko od tlumiče :think: :--) nebo jiná blbina co by se mi mohla hodit)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní onroad“