Pomoc s výběrem 1:10 on road

Vše co se týká onroadů ostatních značek: Ansmann, TEAM Associated, Carson, HBX, HOT BODIES, HPI, Kyosho, Robitronic, REELY, SERPENT, Schumacher, TEAM Losi, XRAY, Yokomo.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

vrkal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 95
Registrován: pát lis 04, 2011 4:22 pm

Re: Pomoc s výběrem 1:10 on road

Příspěvek od vrkal »

Můžeš mi konkretizovat tu výhodu u Corally v zadní kleci. Ještě jsem o tom neslyšel. Jinak corally nově dováží do ČR Roman Krejčí www.corally.cz, který stejný podvozek i jezdí.
Uživatelský avatar
Heršpitz
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 338
Registrován: pát úno 18, 2011 10:57 am
Bydliště: Liberec

Re: Pomoc s výběrem 1:10 on road

Příspěvek od Heršpitz »

Ono jde spíš o nevýhodu Xraye, než o výhodu Corally. Abys tam nemusel tolik sbrušovat kola, tak musíš pod zadní klec motoru na obě strany vyrobit podložky, protože nestačí rozsah standartních setupů na uložení ložisek tak, abys tam neměl světlost jak pod traktorem. Otázka je jak velký, já tam mam 2mm a furt je to málo, když dáš vyšší, zvedá se i motor, těžiště a taky vrchní karbonový plato, a tím i uchycení obou tlumičů a jejich úhel. Bylo by ale potřeba odhadem min. 5mm což je ale kvůli tomu těžišti kontraproduktivní. Vyřešila by to nejlépe úplně jiná klec nebo jiný auto :mrgreen: . Nechápu, kterej inteligent tohle vymýšlel...
Jo a za ten odkaz moc díky, nevšiml jsem si tý rošády. Teď by to zastoupení mělo být konečně ve správných rukou. Roman je fajn týpek, vždycky rád a dobře poradí nejen o Corallkách. :clap:
Himoto Z-3 OnRoad; XRay T3 12´; XRay T4; Ansmann X4 Pro, TeamC T4 Competition
http://rcautaliberec.webnode.cz/
Uživatelský avatar
TroubleRK
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 10, 2009 1:07 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s výběrem 1:10 on road

Příspěvek od TroubleRK »

Corally ma klec zapustenou po stranach do spodniho plata, takze ma nejnizsi mozne teziste a funguje dobre i pri novych neobrousenych kolech
Team Corally
Kacud
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 163
Registrován: čtv lis 17, 2011 6:50 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Pomoc s výběrem 1:10 on road

Příspěvek od Kacud »

Lukass píše:já už Losinu nemám....teda ještě jednu jo, na prodej... Měl jsem jich několik jak G+ tak klasiky. Když do byly G+ tak to byl komplet celej podvozek. Jeden sem měl fakt vymazlenej, AL díly v červenym eloxu... :)
Jéé tak tenhle podvozek skončil u mě. :-)
Losi XXX-S Graphite
Slash 4x4
Odpovědět

Zpět na „Ostatní onroad“