HIMOTO

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

HIMOTO

Příspěvek od lowendead »

Cau vsem :) jsme tu novy a jsem zacatecnik :) koupil jsem si nove auto :

HiMOTO Truggy 1:10 elektro RTR set Brushless
HMHI2111B
Model truggy v měřítku 1:10 a s pohonem přední i zadní nápravy. 100% sestavený model včetně RC soupravy.

RC Truggy v měřítku 1:10 s náhonem všech čtyř kol poháněná střídavým motorem je silnější variantou oblíbeného modelu tohoto výrobce. K pohonu je použit výkonný 9,5 závitový sensor motor řízený programovatelným 60A regulátorem. Toto vybavení poskytuje podvozku výraznou akceleraci a dynamiku a to již v základním setu, což je v této kategorii zcela ojedinělé. Pro lepší jízdní vlastnosti se silnějším pohonem byl model navíc vybaven kvalitnějšími olejovými tlumiči. Ostatní skupiny podvozku byly převzaty ze základního typu. Vzhledem k výkonnům tohoto modelu je možné ho použít jako první závodní model

Set obsahuje kompletně sestavený model, osazený dvoukanálovou volantovou RC soupravou, střídavým motorem s programovatelným 60A regulátorem a akumulátorem 7,2V/3000mAh.


* 100% sestaveno
* Střídavý 9,5R High power sensor motor
* Namontovaný 60A regulátor a RC souprava
* Diferenciály s planetovým převodem
* Olejové tlumiče
* Kompletně osazeno kuličkovými ložisky
* Nastavitelná geometrie podvozku
* Akumulátor NiCd 7,2V/3000mAh součástí

Muzu znat nazor vas zkusenych modelaru? diky :)
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od Jirkacbx »

Co vim,ještě se s nim nikdo tady a ani na rcata.net nepochlubil.
Nejspíš to bude ale jako onroady.Měkký materiály a většina věcí doladit.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Drobecek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 29, 2008 10:55 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od Drobecek »

Zdravím a vítám mezi Himoťáky :wink:
Mám tuto buggy (si né Brushless verzi), ale také Himoto Buggy 1/10.
Docela slušné autíčko za rozumné peníze.
Zkušenosti mám zatím veskrze pozitivní. Vše co zatím bylo ulomeno, tak bylo po nárazu do pevné překážky.
1x Himoto - Buggy "ZMOTO3" 1:10, reg.: LRP A.I. Brushless Rev.Dig., Motor: MIG 500 (Waterproof úprava)
1x Himoto - Monster "EMXT-1" (+ kastle ATV) 1:10, reg.: TRAXXAS XL5, Motor: Traxxas Titan (Waterproof úprava)
3x Losi Micro-Dodge Raminator 1:36 (na blbnutí ve firmě)
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od lowendead »

jj ja mam od Himota doma Tu buggy co ty taky ne brushlees a pak jeste Truggy ale tu brushlees. S buggy mam taky jen ty nejlepsi zkusenosti,i po velkych narazech zadna zlomenina :D Za to s to s tou Truggy rict nemuzu 2 narazy 2x 150Kc (dily jsou dost levne) :lol:
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
monix
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: úte led 20, 2009 7:16 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od monix »

Cawes no bratranec ma toho monstra ale toho základního :clap: no a já mám v plánu ten monstr s tim střídákem :think: viz odkazhttp://www.rcm-pelikan.cz/index.php?sec ... t&id=36665 Tak kdo máte skušenost pište pište. :D
RC Team České Budějovice
Losi XXX-S II, X-missile, bejvalo TT-01
BMW Z4 M Coupe + Suzuki SX4
EZrun 12t, Team Orion 2,5t,, EZrun 60A,, Turnigy NANOTech 4000 (2s), Zippy 6000(2s)
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od lowendead »

Ja mam tu Truggy se stridakem .. Teda mel nez jsme spalil motor servo a pak rogulator (posledni kapka) .. tedka me lezi na polici bez reglu :D
Vykon to ma fakt luxusni ale (mozna jsem chytl jen ja spatny kus) Ta poruchovost je hrozna :) V pomeru cena/vykon jasne vytezi vykon ale v pomeru cena/kvalita to uz je horsi... radsi bych popremyslel o necme jinem :)
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
HonzikV
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 27, 2010 5:29 pm
Bydliště: Brno-Bystrc
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od HonzikV »

ahoj Všichni, dovolte mi vstoupit na toto Fórumn svým prvním postem.. názorem na toto autíčko :)

Mám doma toho monster trucka EMXT-1 za 2500,- jen s motorem, jezdí to na výbornou, co se týče kvality to vydrží vážně hodně (už jsem zrušil něco autíček :D ) jediné co bych doporučil dokoupit, je za 650,- sada zadních "domků" závěsů kol v hliníku... z mých zkušeností je auto velice dobře zkonstruováno.. jediné co mu mohu vytknout jsou právě tyto Domky zadních kol.. zatím se mi u dvou mega kotrmelců ze tří (výskok... doskok, škobrtnutí, převážení dopředu .. 5-10metrů hvězdice z kopce dolu) a zatím vždy praskl zadní levý domek.. holt mám štěstí no... podotýkám že jezdím v -15°C :) takže v létě se tyto problémy očekávat nedají. za 2490kč auto s 8mi olejovýmy tlumiči a hliníkovým patrem s náhonem 4x4 10cm koly a kastlí... slušná cena/výkon/kvalita i stím základním motorem to celkem lítá a bezporoblému mi to utáhne tt01ku na hliníkovém podvalníku takže modul převodu je ze základu opravdu vyváženej síla/rychlost. koupil jsme si ho hned po tom co ho donesl kamarád, při bližěím prozkoumání je to opravdu hodně muziky za málo peněz.. stavitelné držáky kastle, olejové tlumiče 8ks, kompletně osazený ložiskama, nastavitelná geometre horních ramen, zbíhavost přední nápravy, odpružené nárazníky vpředu i vzadu a spousta dalších vychytávek na který si teď nevzpomenu. náhradní díly.. např: sada předních nebo zadních ramen 89kč, domky 99/128kč atp.. :D jenom ty hliníkový sou oproti tomu dost předražený.. např dvě ramena 999kč domky 650 atp...

je to celkem změna oproti tt0jedničce :).. nemusím moc přemejšlet kdu můžu a kudy nemůžu jet... jo a btw: mám na tom bordel kryt z tt01ky.. né že by býl ůplně to pravý ořechový ale po malinké úpravě sedne dokonale...

video s plaťíkem :)

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=39RMcQvfYhE
Auzíčka: Tamiya: TT01-E / Brushless, Himoto: EMXT-1,
Lodičky: Blaze-B24 / Brushless, Dolphin,
_____________________________________________________________________
zrušené autíčka: rising Strom, Xray NT18T a brzy některé co jsou napsané výše :)
Uživatelský avatar
nissanskyline
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 443
Registrován: úte led 27, 2009 1:32 pm
Bydliště: ostrava centrum

Re: HIMOTO maverick stranda mt truck

Příspěvek od nissanskyline »

ahoj všem mám tohle rc maverick stranda mt truck .a chci se zeptat mám doma firestorma fluxe. kdybi se to vykuchalo ven motor přijmač regl atd vydrželo by ten natlak to rc auto dík za odpovedi .bylo by to brutál co
HPI sprint
the devil
Savage XS Flux
HonzikV
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 27, 2010 5:29 pm
Bydliště: Brno-Bystrc
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od HonzikV »

oo-) ...dovolil bych postnou videjko co jsem akorát dokuchtil.. modrý himoto je mé, má to obyč tu101bk a stock motor tuším 27T.. červený má dragon-evil 12,5 a stříďák Vector X12 17,5T

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=8GEHNRmxVfo
Auzíčka: Tamiya: TT01-E / Brushless, Himoto: EMXT-1,
Lodičky: Blaze-B24 / Brushless, Dolphin,
_____________________________________________________________________
zrušené autíčka: rising Strom, Xray NT18T a brzy některé co jsou napsané výše :)
HonzikV
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 27, 2010 5:29 pm
Bydliště: Brno-Bystrc
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO maverick stranda mt truck

Příspěvek od HonzikV »

nissanskyline píše:ahoj všem mám tohle rc maverick stranda mt truck .a chci se zeptat mám doma firestorma fluxe. kdybi se to vykuchalo ven motor přijmač regl atd vydrželo by ten natlak to rc auto dík za odpovedi .bylo by to brutál co

no pokud máš stejnosměrnej motor tak nevidím problém, pokud je to brushless s 17,5 závitama bo tak něco hodně silnýho... tak bych si dal bacha na převody... ale jelikož koukám fluxe dodávaj v brushless rtr tak tam taky nebude problém :)

.. pak dej vědět jak to lítá :dance:
Auzíčka: Tamiya: TT01-E / Brushless, Himoto: EMXT-1,
Lodičky: Blaze-B24 / Brushless, Dolphin,
_____________________________________________________________________
zrušené autíčka: rising Strom, Xray NT18T a brzy některé co jsou napsané výše :)
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od Pajik_CZ »

Já mám himoto truggy, regl EzRun 35A-SL, motor novak crawler 13,5T, na 2S lipolku je to hoooodně svižný, taková menší raketka :) video nemám, bohužel mi po 10metrech umírá signál, ulomil jsem si anténu, takže je to hodně vlažný poježdění..... :( s 3S lipolkou jsem tam nedal plnej plyn na dyl jak 2 vteřiny, rozjezd je téměř po zadních, s tvrdšími pružinami by se to zvedlo asi určitě, ale regulátor se u toho hoooodně přehříval, a po chvíli vypínal. buď to chce 60A regl, nebo provozovat jen na 2S lipo, tam je to v pohodě. už se u šasi ale projevuje torque steer, motor uložený podél na to prostě není dobrý.....
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
nissanskyline
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 443
Registrován: úte led 27, 2009 1:32 pm
Bydliště: ostrava centrum

Re: HIMOTO

Příspěvek od nissanskyline »

ahoj díky za odpovedi .mám tak klasiku co je origo .a co díly vydrží to .a nebude se to přehřivat
HPI sprint
the devil
Savage XS Flux
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od Pajik_CZ »

se stockovou elektonikou nemam zkusenosti, ale dily si myslim vydrzi celkem ost. nesmis si ale utahnout na fest servosaver na sloupku rizeni- kdyz jsem ho utahl, a auto dostalo facku na kola, rizeni prasklo.
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
nissanskyline
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 443
Registrován: úte led 27, 2009 1:32 pm
Bydliště: ostrava centrum

Re: HIMOTO maverick stranda mt truck

Příspěvek od nissanskyline »

ahoj koupil jsem bráhovi tohle rc a mám problem poradte mi .auto jezdí rychleji na spatečku a dobředu pomaleji .kde to zpravím a kde mám hledat poruhu
HPI sprint
the devil
Savage XS Flux
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: HIMOTO

Příspěvek od Pajik_CZ »

No, jestli máš normál stejnosměrný motor, tak jen přehoď kabely, aby jsi změnil smysl otáčení
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Odpovědět

Zpět na „HIMOTO“