peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

okradl tě někdo, oblbuje tě někdo, slibuje a slibuje ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od láďa »

jo bilďáku s tebou to jednoho krásného dne špatně skončí.Ti tvoje podrazy Tě jednou doženou
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od rotruck »

Uzavřel bych to následovně ............ pochopte , že toto není žádný humbuk kvůli pár korunám je to NUTNÝ PRANÝŘ na tohoto člověka jelikož on bez veřejného popotahování a ostudy nedokáže svým ubohým rozoumkem vyhodnotit , že dělá něco špatně a že to třeba smrdí exekucí na jeho nejbližší nebo i krimem.
Pročtěte si jednotlivé i staré případy a uvědomte si, že bez pranýřování a humbuku by Musil zase prostě nic neudělal dál hromadil dluhy a pak hrál mrtvýho a brouka s tím že se to nějak tak vytratí doztracena ať už jde o pár stovek , nebo desetitisíce jako v minulosti. Vždy je to tak , že se někdo ozve a hned vlezou na světlo další případy táhnoucí se už měsíce.

Musile přestaň se obhajovat a cítit ukřivděně .... být tebou tak veřejně poděkuju lidem jako je Zvířák , robur a ostatním , že si dají tu práci a obětují čas aby tě zveřejněním a připomenutím dřívějších průserů dokopali k tomu srovnat i současný závazky a opět připomenuli tobě a celé veřejnosti to , že si to TY co děláš něco špatně - ne ti ostatní co jen chtějí aby ses choval dle pravidel společnosti slušných lidí mezi které se chceš mermomocí zařadit. Proto se vtíráš do dalších a dalších komunit kde tě ještě neprokoukli.
Jsi evidentně nemocný člověk - neschopný vyhodnotit důsledky svého jednání a začlenit se do normální společnosti fungující na základě pravidel slušnosti a vzájemného respektu. Bohužel jednou přijde čas , kdy tyhle lidi přestane bavit ti suplovat fotra a jeho výchovu kterou evidentně zanedbal a nechaj tě v tom .
Proto věz , že i nadále kde se objevíš ti budou všichni znova a znova připomínat co jsi udělal špatně a kolikrát jsi to udělal , protože dát ti důvěru a zastat se tě jako to to tady udělal Pajik je házení perel sviním - viz název tohoto tématu a jeho první příspěvky. Na tebe platí jen - kopat do prdele , kopat do prdele a kopat do prdele kdekoli a kdykoli se objevíš , jelikož to je to , co tě drží při životě a fungování ve společnosti a co upozorní ostatní na tvůj dost vážný problém.
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od Pajik_CZ »

Nj, tenkrát jsem se nechal unést, a on měl asi slabší chvilku , že dostál svému závazku. Nebo prostě to auto fakt chtěl a tak to šlo ( do týdne poté bylo na bazaru dráž, než jsem já prodával jemu... )
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
karlos77
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 234
Registrován: čtv pro 16, 2010 9:21 pm
Bydliště: humpolec,Syrov

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od karlos77 »

jirko,zvirak je take clovek jako my,co vyuzivame sluzeb P.Cerneho,tak se nediv,ze se zatim o to zajimame a zajimat budem,nez posles to postovne.jelikoz si to tam nenechame dojebat.a to se ani nebavim,ze porad ctu jak s kym jsi se domluvil,proto zda se muzu optat.omluvil jsi se nekdy ten poskozenym?to by Modelar asi udelal,
Exekutor
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 02, 2015 3:43 pm

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od Exekutor »

Dela mrtveho brouka protoze by mesel platit.
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od peterbilt368 »

Ano omluvil jsem se všem.
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od Dejvid »

To: peterbilt368 - Ty lháři jeden prolhanej, ani na zprávu odpovědět neumíš, se divím že tu ještě po ČR běháš vcelku....
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
Exekutor
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 02, 2015 3:43 pm

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od Exekutor »

Na tebe zapoměl
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od peterbilt368 »

Na jakou zprávu myslíš žádná mě od tebe nedošla
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od rotruck »

To že si na ni neodpověděl u tebe ještě neznamená , že ti nepřišla :mrgreen: ...... nebo se musíš podívat do všech svých založených "nicků" , určitě ji najdeš ......... se nedív že ji nemůžeš najít , když jsi všude zaregistrovaný několikrát pod různými identitami ........
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od peterbilt368 »

Není pravda všude na foru mam jednu přezdívku ale zde a ani an rc 4x4 jsem si s ním nic nepsal proto nevím o čem mluví ..... a na model foru taky ne pokud tam ovšem nemá jinej nick on .
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od rotruck »

:-oo to jako si děláš srandu nebo si to nepamatuješ co už sis založil , nebo zase lžeš do očí ??
Hodinu u toho sedět nebudu - jen tak namátkou ti pomůžu připomenout co máš za identity tady na foru ...........
memberlist.php?mode=viewprofile&u=7824
memberlist.php?mode=viewprofile&u=9060
memberlist.php?mode=viewprofile&u=10023
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od peterbilt368 »

Ano nicku co jsem kdy měl je hodně ale ale tento profil používám od 2013 a na rc 4x4 taky nějak 2013 a jiný nepoužívám
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
zdendys
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: čtv úno 13, 2014 12:03 pm
Bydliště: Mor. Třebová

Re: peterbilt368 - že by zlepšení?

Příspěvek od zdendys »

peterbilt368 píše:Víš co zvířáku trhni si nohou když už nic tak ti zase vadí smajlík? Spíš by by sis měl položit otázku ty zdaj si uplně normální protože se snažíš za každou cenu něco připomenout ....... Jinak pánové bankovní spojení na pana Černého mám budu mu odesílat 150 Kč a bude to mít v pondělí na učtě. to co se zde bude dít do budoucna mě nezajímá odcházím s tohoto fora. Takže jásejte slavte :-) a ano je tu opět smajlík. P.S Zdendys v pondělí máš těch zbylích 60 kč na učtě . Jinak se mějte pěkně at se modely daří a všechno jezdí. A ne zvířáku nemyslím to ironicky myslím to vážně
Takze nevim jak u pana Cerneho, ale je pondeli a na ucet mi nic neprislo. Zapomnel jsi zminit ktery pondeli
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: peterbilt368 - že by zlepšení? Ne....

Příspěvek od peterbilt368 »

Dnes jsem to odeslal tak jsem myslel že to dojde během dneška
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Odpovědět

Zpět na „NEPOCTIVÍ PRODEJCI“