Velikonoční, modelářský den v Srbech

Veletrhy, srazy a předváděčky s kamiony.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od Kejhak »

Jelikož jsme na tenhle rok podcenili vytíženost Holýšovského sálu a nepodařilo se nám získat nějakej vyhovující termín, pro uspořádání akce i pro modelářskou veřejnost (na rok 2019 máme termín zajištěn), tak jsme si udělali malou, klubovou akcičku ve vesnickým sále v obci, kde bydlím.
Členů je nás 11, plus rodinný příslušníci, silnice pro kamiony, silážka pro zemědělce a homada hlíny na stavbu mostu, a najednou byl sál 13 na 13 malej. Možným, příchozím divákům, zbyl prostor cca 5x6 metrů. A že se jich tam tlačilo dost a dost. Docela mě to šokovalo, kolik lidí má o RC modely zájem. Snad tedy chápete, že při takto velkém/malém prostoru, nebylo možný akci prezentovat, jako "modelářsky" veřejnou, proto "jen" klubová a i z fotek je vidět, že modelů bylo tak akorát.
Přizval jsem dva hosty, z nichž dorazil jeden, druhý se potýká s chorobou. Tímto na něj myslím a doufám v jeho uzdravení.
Cca před třemi tejdny, proběhl rozhovor s Pavlem Koutníkem, právě na téma veřejně/neveřejné akce, kdy jsem mu řekl, že akce je "jen" klubová, ale jelikož je první, a pak vlastně i jedinej, kdo se na účast zeptal, tak jestli mu tedy stojí za to, takovou dálku jet, že mu dveře před nosem, samozřejmě nezavřu. :lol: A tím jsem to považoval za uzavřený. Jaký bylo moje překvapení, když mi na rameno klepe pán a s pusou od ucha k uchu, se ptá, jestli si taky může zajezdit. No, a on to Pavel. :D Tímto mu děkuji, že nám pomáhal přemístit tu hromadu hlíny tam, kam bylo naplánováno a věřím, že se mu u nás líbilo.
Zatím tedy pár fotek, který jsou k dispozici a snad budu moct doplnit další, včetně nějakýho videa, jestli se objeví. ;)
https://miriladimartin.rajce.idnes.cz/Srbske_pojezdeni/
https://m.facebook.com/Mikiboy23/posts/ ... d%3D&mdf=1
https://hindv.rajce.idnes.cz/Rc_Modely_Srby_2018/
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od honza 1960 »

Tak hošánci,musím vám říct,že jste to měli perfektní..Taková akcička,nemá chybu,tak jakou jsme měli i my v Prostějově..Hlína perfektní,jak množství,tak i složení..Žádná mokřina,žádný hrudy..A všechno,co k tomu patří....Cesty z gumy,cesty z hlíny,mosty a krajinky..Parádička..Něco takovýho bych uvítal,každý měsíc.. :D ..Jak je to možný,že v Brně,ve velkoměstě to nejde,na výstavišti o rozloze 1kmx1km,jsme tam na place 10x10metrů a s třema kolečkama rašeliny a někde,kde bydlí 600 obyvatel,dovedou udělat krásnou akci s půl avii hlíny a celkem i s dosti diváky.. :wink: ..Fotky pěkné,stroje,co znám tam byly také a hlavně tam byla Esmeralda..Tu nikdo nepřehlédl.. :lol:
Uživatelský avatar
RC TRUCK Koutník
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 174
Registrován: čtv srp 11, 2011 8:16 pm
Bydliště: Kamenice nad Lipou
Kontaktovat uživatele:

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od RC TRUCK Koutník »

Moc pěkná akce! Děkuji pořadateli, Mírovi, který když se dozvěděl, že se chci jet podívat na jejich klubovou akci 200 km jako divák, mi nabídl možnost si s nimi zajezdit. Asi by to bylo trápení stát z druhé strany pásky... Pěkně připravené, velká hromada hlíny, chvílemi se výkony sklopek podobaly spíš trialu, proto nebyla nouze o vyprošťování. Přitom mě došlo, že budu muset dopředu udělat nějaké oko na tahání, protože, za ten plastový nárazník to nejde zapřáhnout.
Přílohy
3 - kopie.JPG
6 - kopie.JPG
8 - kopie.JPG
9 - kopie.JPG
Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a hned máš 2 dny volna na to hrát si s autíčky.
Uživatelský avatar
paspap
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 346
Registrován: čtv bře 20, 2014 7:39 am
Bydliště: Plzeňsko

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od paspap »

Musím s Mírou plně souhlasit. Na tak malou obec byla návštěvnost opravdu víc než nečekaná, což mě a asi nejen mě překvapilo. Myslím,že se akce vydařila a všichni jsme si to pěkně užili.
Tady přikládám taky pár fotografií.http://paspap.rajce.idnes.cz/Srby_2018/
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od Kejhak »

Děkuju za slova chvály, ale nemůžu si ji nechat jen pro sebe. To, že byla akce v mé vesnici, neznamená, že jsem ji připravoval sám. Ta skvěle připravená hromada hlíny, je dílem všech členů klubu. Hlavně tedy sklopkařů a bagristů a moc se jim povedla. V moji režii byla spíš ta chudší, zemědělská sekce, kterou nově oživila průjezdná silážka, která neodmyslitelně k vesnicím patří.
Děkuji tedy všem, kteří se na přípravách podíleli. Dobrá práce hoši. :clap:
A jedno malý video, co dal kolega na YT: https://www.youtube.com/watch?v=j77_pvl ... ture=share
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od Kejhak »

Pro velký zájem veřejnosti a dotazy, jestli zase budem tento rok jezdit, bude i letos v Srbech u Horšovského Týna, dne 26.1.2019, malá, klubová akcička.
Už tedy ne o Velikonocích, jak je uvedeno v názvu vlákna, ale o trochu dříve, protože na týden před velikonocema nám vychází Holýšov, tak aby termíny nebyly příliš blízko sebe.
Srby leden 2019.jpg
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od honza 1960 »

Sakra Míro,nemůžeš bydlet tady někde poblíž nás..Já bych se chtěl také těch vašich akcí zůčastnit..Příští rok se přestěhuješ s celou rodinou na Moravu,at můžu jezdit na vaše akce.. :lol:
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od Kejhak »

:lol: Vždyť tam, Honzi, máte akcí habakůk.
drozd60
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: ned lis 11, 2012 8:41 pm

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Škoda, že jsi nezveřejnil dříve. Vyzkoušel bych nový celohliníkový návěs za Maze.
Pepa
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od honza 1960 »

Míro,pro mě pořád je akcí málo..Já potřebuji bagrovat pořád..Už se těším na jaro a bagrodrom na zahradě..Na půdě je to také dobrý,ale není to ono,jak na zahradě.. :D
Uživatelský avatar
Matus
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: úte lis 27, 2012 7:26 pm
Bydliště: Trnava

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od Matus »

Honza ja jazdím iba vonku síce to v tej zime nie je bohviečo... väčšinou vozím iba štrk (čierny čadič drtený) iné sa ani nedá, keďže je všetko vonku zamrznuté a keď je mokrý tak to pekne zašpiní korbu aj nárazník, ale nevýhoda je, že na druhý deň je ten štrk rovnako zamrznutý ako všetko ostatné vonku a musím ho polievať teplou vodou aby sa rozmrazil a mohol som ho nakladať. :D :lol: :lol:
Mack Granite Halfpipe Kipp-LKW & CAT 966M
Mercedes-Benz Arocs 4x4 Kipp-LKW & Volvo EC 160E
Volvo A40G Dumper & Class Axion 950 with trailers
Link na môj kanál YT : MS - RC MOVIES
https://youtube.com/channel/UC8VxorV6cDnd3UlZgZfX7PQ
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od honza 1960 »

Matus,vidím,že jsi stejně postižený tou"nemocí",jako já..Jsem velice rád,že nejsem tak nemocný,jen já sám a,že je nás víc.. :lol:
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od Kejhak »

Uživatelský avatar
milossek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 23, 2013 2:30 pm
Bydliště: okr. Kladno

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od milossek »

Ahoj Míro, první odkaz nefunguje. Jinak ještě jednou díky za super den. :clap: Doladím techniku a snad příští akci odpracuje celou :lol:
" Kde začíná elektrika, končí rozum"

Fendt 936Vario + čelní nakladač + sněhová radlice
Claas Axion 850 + tandem vlek Fliegl
Bruder CAT 963D
peckovej Kirovec K-700A v 1:14
Uživatelský avatar
Kejhak
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1031
Registrován: čtv zář 11, 2014 5:01 am
Bydliště: Horšovský Týn. okr. Domažlice

Re: Velikonoční, modelářský den v Srbech

Příspěvek od Kejhak »

milossek píše:první odkaz nefunguje.
Otvírají se mi oba. :think:
Odpovědět

Zpět na „AKCE“