Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od LARS »

3-4 V to je právě ten for ,alespoň se budou ty partičky víc snažit shánět nové driftery aby byl jejich klub co nejsilnější v obsazení ve startovní listině, ale na druhou stranu když o tom tak přemýšlím tak bych byl pro to aby byli započítavany jen body těm jezdcům kteří se zúčastní víc jak poloviny závodů aby se nestalo například jako při závodech 1/1 v Rallycrosu že si někdo pozve na poslední závody hromadu soutěžáků kteří nakonec ani neodstartují.
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od Jan.Černík »

Dave: to že někdo koupil moje TB neznamená že je hned u Mechanics. Musí začít jezdit, dokázat že něco umí (aby nedělal ostudu)a pak se o tom můžem bavit. Takže oficiálně sme 4ks. Ale samozřejmě že doufám že Vašek s náma bude jezdit, vydrží mu to, něco natrénuje a bude důvod ho vzít do týmu.

Jinak souhlasim s Larsem. Když někdo chce vyhrát titul mistra republiky, tak pro to něco musí udělat, zůčastnit se co nejvíc závodů a mít hlavně úspěchy.
Né jen sedět doma, kecat a pak přijet na hlavní závod. Na velkejch závodech se nikdo neptá jestli máš čas přijet na závody. Jsou prostě daný termíny a když chceš bojovat o titul, tak prostě přijedeš, když nepřijedeš tak máš smůlu a body ti sebere jinej.

Každopádně řešíte mistrovství ČR 2012 a vlastně není žádnej plán závodů a termíny kdy co bude. To je myslim to hlavní a od toho bych pak odvozoval celý šampionát. Zatim se tu jen spekuluje kolik bude závodů a nikdo zatim neřekl nic konkrétně. Já třeba za Mechaniky ještě nedokážu přesně říct kolik uděláme akcí, jestli 2 nebo 5. A termín taky nejsem schopnej říct přesně. Třeba akci NightDriftRace stále řešim a pořád prostě není jistý na 100% že bude. (na 90% :) JO )
Nechci bejt moc skeptickej a nedůvěřivej, ale už sem v životě byl zaangažovanej v dosti akcích a poznal jsem spousty lídí kolem. Spousty lidí, kteří slibovali a vykládali jak něco seženou, zaříděj, připravěj, zorganizujou a nakonec skutek utek. Prostě pokud nemaj lidi nějakou smlouvu, nebo nejsou vázaný penězma, tak se s nějakou zodpovědností prostě nezabejvaj. Takže narovinu, sem zvědavej kolik ze slibovanejch závodů se opravdu uskuteční. Samozřejmě někdy to ovlivní neočekávané okolnosti, ale většině případů je to selhání lidského faktoru z důvodu nezodpovědnosti, jakéhosi pocitu internetové anonymity a pocitu nepostižitelnosti. Prostě si někdo řekne: "Seru na to, je to moc starostí, moc zařizování, nechal sem to na poslední chvilku a teď to nestíhám a nebo ....................... v sobotu musim k babičce na oběd, takže závody pořádat nemůžu. Nikdo mě nenajde, tak co" No a je vymalováno !!! Bohužel, s tímhle přístupem jsem se setkal už mnohokrát. Dokonce i kluci z Dorifta by mohli vyprávět o incidentu s rozhodčím.

Tím sem se nechtěl nikoho dotknout, není to směřováno na nikoho z vás. Jsou to jen moje osobní zkušenosti a díky těm jsem dost opatrnej.
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od kolajz »

v tomhle směru máš pravdu , proto nic neslibuji a spíše vždy píšu ne ... když se to uskuteční a pak je ano ten 2 člověk má radost než když je to pak naopak to je spíše na :boxing: . Ale zpět k bodování teamu , spíše bych zavedl že 3 nejlépe umístění jezdci v závodu z teamu se započítají do celkového hodnocení (řekněme těch značek).Jednou přihodí k teamu body pepa podruhé franta, víte jak to myslím je to jak motivace pro co největší počet jezdců (šance na body pro team) tak i fér vůči méně početním teamum.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od Jan.Černík »

Bodování týmů bych možná uplně zrušil. Bude to nespravedlivé vůči malejm týmům. Třeba ve F1 maj jasně dáno, že tým má dvě auta a hotovo. Tady bude mít jeden tým 5 aut, druhej 3 atd. Bude v tom strašnej zmatek.
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od kolajz »

no právě pro to , při registraci vyplníš zda jedeš solo nebo za team a na každým závodě se započítají 3 nej umístění z teamu do celkové tabulky, přijede 1 započítá se jeden.Přijede jich 6 započítají se jen 3 nejlepší výsledky ze všech jezdců třeba franta 4místo , karel 2, pepa 7 ... a to ze petr je 9 už nikoho nezajímá v tomhle směru.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od Jan.Černík »

Nejdřív at se dá dohromady kolik bude OPRAVDU závodů (né jen možněnky) a pak řešit šampionát a bodování týmů.
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od delta tuning force »

hele a co to vymyslet ještě kulišácky já přesběžně s našima závodama počítám s 12 nebo 19 květnem a s prvnim zářim, samozřejmě ještě to bude o tom jak se dohodneme v týmu a jestli bude volno na pronájem prostoru ale to by snad neměl bejt problem jelikož se o to místo "dělíme" jenom s hokejbalem kterej se hraje snad jenom v záři :-D ale co jsem chtěl říct je že by se dalo pravidlo že se budou počítat jenom závody jejiž datum bude pevně dán 2 měsíce před začátkem závodů? a pro 2013 už by byli známí předem? :-) (je to jenom nápad

jo a jenom bych chtěl říct k tomu rozhodčímu už neni nějakou dobu členem dorifta a já jsem měl s ním od závodů jen jednu interakci a to od minulé středy do této středy která zkončila tak že mu hráblo tak že si mě smazal z FB, zablokoval na skypu, a dal do ignoru na ICQ... :-D takže nebojte ten už se na závodech neoběví...
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od Jan.Černík »

Delta: já s tim rozhodčím poukazoval jen na tu nezodpovědnost, né na naše vztahy. Jemu o nic nešlo, tak to prostě na závodech zabalil. Kdyby byl vázanej třeba smlouvou, nebo měl v tom projektu nějaký peníze, tak si to nedovolí udělat.
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
Srbitch
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: pát srp 22, 2008 7:36 pm
Bydliště: Odolena Voda
Kontaktovat uživatele:

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od Srbitch »

ty dva mesice by se siklo,alespon si naplanuju podle toho praci....no jsem zvedavej co vsechno se pristi rok uskutecni.:)...a na bodovani tymu bych se asi vykaslal zatim
TB-02, drift or die...EVO X Varis
Mám páčky, to koukáte,co?! :)

http://rcdrift.borec.cz/ stranky ve vystavbe,pokud mate nejake napady,sem s nima.;)
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od Dave Kolář »

Tak co, jak to vidíte? ? ? Mrtvo? ? ?
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od delta tuning force »

já bych to viděl tak že si budu letos sledovat soukromou statistiku a po sezoně zveřejnim... když se to nechytlo a od 2013 tedy naostro
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od Jan.Černík »

No já bych to viděl tak, že statistika je uplně zbytečná. Vymejšlí se spousta velkejch věcí a zatim je to jen u velkejch řečí.
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od delta tuning force »

jestli narážíš na web (ze strany doriftaku) tak ten sem umyslně zastavil už a až bude trošíčku čas (snad zejtra nebo pozejtří) chci se na něčem dohodnout tak vás pokontaktuju
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
VitSramek
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 934
Registrován: pát čer 27, 2008 9:53 pm
Bydliště: Jakubčovice nad Odrou
Kontaktovat uživatele:

Re: Drift King 2012 - Mistrovství ČR?

Příspěvek od VitSramek »

Jakožto sedlák, bych i já do Ostravy ,v případě nekolize termínu, přijel taky . Zatím jsem na dráze nikdy nedriftoval, nkdy se to naučit musím :)
Odpovědět

Zpět na „VOLNÝ POKEC“