Drifty z Ostravy

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od kolajz »

:doh: hlavně netunit , škoda peněz 90% tuningu je bezvýznamný a ani TTčko v plné modré palbě není výhra.Radši pošetři a mrkni po něčem lepším.Pěknej zachovalej xray se dá sehnat cca kolem 3500 :)
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
tabbert
Nováček
Nováček
Příspěvky: 91
Registrován: pon srp 22, 2011 10:12 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od tabbert »

To jsme se špatně pochopili. Mám doma několik podvozků a z dílu bych určitě vyskládal nějaké další :-).
Hliník na podvozku je neštěstí, mám ho na rally a už nikdy více, křehký a vychodí se možná rychleji než plast. A třeba nové TT-01E má použité jiné plasty (materiálové složení) než stará TT-01. Jsou houževnatější a více ohebné, více snesou). Tím tuningem myslím home made úpravy a hlavně vyměnit motor, elektroniku a převody, tlumiče..... Takže pokud koupíš RTR set tak to osazení co tam je je časem k ničemu. Pak vzniká polemika zda koupit RTR nebo si auto vyskládat. (co je levnější) Přičemž u začátečníka, který jen někde viděl něco jezdit a chce to zkusit a většinou to chce hned, nemá žádné zkušenosti tak jde do RTR a pokud ho to chytí tak pak začne měnit. Já třeba osobně jsem šel vždy do skládačky ať si to osahám a vím jak co funguje, jak to rychle rozebrat a opravit ;-) Ale elektroniku stejně koupím a pak po nějaké době si řeknu, dobrá, ale měl jsem koupit raději ...., Jinak ja na TT-01 nedám dopustit, když si s tím pohraješ tak se dá naladit a hlavně snese!!! Jednou jsem si jí přejel autema a jen praskla kastle, jinak vše OK-NEZNIČITELNÉ. kurde to jsem toho napsal.... sorry ;-)
Naposledy upravil(a) tabbert dne pon lis 07, 2011 1:43 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od kolajz »

jo takhle , no k těm domácím udělej si kardan v celku :dance:
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
tabbert
Nováček
Nováček
Příspěvky: 91
Registrován: pon srp 22, 2011 10:12 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od tabbert »

Kardan samozřejmě hliníkový mám ;-) a mám ho v celku až na ozubená kola diferenciálu (bez těch unašečů). Je kumšt ho tam dostat a vytáhnout když potřebuji vyměnit to hlavní ozubebé kolo, ale funguje skvěle !!! A je to to jediné co jsem na driftu dal hliníkové. TT-01 už jezdím 4 rok. Mám vyskládanou jednu silničku, 1 x rally (v hliníku), dva drifty a dva podvozky v základu s lepším motorem, elektronikou a oložiskované (to mají děcka na začátek :-). Tu Audinu jsem složil jen tak na rychlo. Byl to podvozek co jsem chtěl mít s jinou budkou na poličku. Tu budku jsem už ale prodal a podvozek mi zůstal a ve skříni se válela mezi jinými budkami ta Audina tak jsem ji na to posadil. Proto je v základu a zatím nemám ani důvod na něm něco měnit. Funkčních podvozků mám dost. Chtěl jsem jen zkusit zda se dá s TT-01 v základu jak ho koupíš v RTR sadě (a ne driftovacím-tam je lepší motor) driftovat. Závěr je, že dá a nedá. Je to o pohledu co od toho očekáváš a jak jsi zkušený ;-) (každopádně výkon je slabý). Přesto si myslím, že pro začátek to není špatná volba. Jinak xray jsem ještě nezkoušel, takže jsem neměl důvod nad tímto podvozkem uvažovat. Třeba až zkusím tak nebudu chtít jinak ;-)
Naposledy upravil(a) tabbert dne pon lis 07, 2011 4:34 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od kolajz »

ten kardan si blbě pochopil , místo těch všech unašečů a nesmyslu jednodílný kardan od hrušky k hrušce (homemade na soustruhu), ale o tomhle a všech úpravách co k něčemu jsou je v sekci o TT01 nebudem dále OT.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od Dave Kolář »

Kolajz, kardan v celku sem zkoušel a těžko ho tam narvěš :naughty: :naughty:
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
Uživatelský avatar
mc2uba
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1112
Registrován: sob pro 25, 2010 7:06 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od mc2uba »

Tak narvat se to tam dá, akorát musíš rozebrat půl auta, abys to tam dal a při vyndavání to samé. Ještě že kardan se vyndat v podstatě nemusí, není k tomu důvod :)
RC Drift Club Praha
Xray T2 007 drift - Toyota GT86, Subaru Impreza sedan Ken Block, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan Fairlady Z
TT-01E drift - Nissan GTR, Honda Accord Racing 96, Škoda Octavia, Škoda Fabia sedan, VW Golf Rat Style
TT-01E - Audi Q7 (transport project), Škoda S2000 (rally)
TT-01 air ride - VW Golf (replika 1:1)
http://rcdriftclubpraha.cz/
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od Dave Kolář »

No dá, ale máš to vcelku, tudíž se ti tam těžko bude rvát spur žejo...
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
Uživatelský avatar
tabbert
Nováček
Nováček
Příspěvky: 91
Registrován: pon srp 22, 2011 10:12 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od tabbert »

Narveš, ja ho tam mám ;-) a rval jsem ho ven jen jednou, když jsem měnil to hlavní převodové kolo :-)
Uživatelský avatar
nguyenerik
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 306
Registrován: stř čer 24, 2009 11:37 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od nguyenerik »

Panove, nejak tady klid :mrgreen:
http://rcdriftostrava.webnode.cz/
RC DRIFT RACING TEAM OSTRAVA!!!
Humvee, HPI Blitz, Hummer H1, Nissan GTR, Camaro
Obrázek
Uživatelský avatar
nikollas
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 221
Registrován: sob čer 18, 2011 6:05 am
Bydliště: Ostrava - Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od nikollas »

Taky jsem si vsiml. Pani kolegové drifteri nechcete nam pomoct s navrhem trate do nasi garaze?
Viz. Odkaz na nasich strankach navrhy na nas mail.
Dekujeme predem za kazdy navrh. :text-thankyouyellow:
Yokomo DIB II., Sprint 2 FLUX,
Mitsubishi EVO 10 Yukes, PORSCHE 911 GT3, FORD Mustang GT 1966, FORD Mustang GT-350 Shelby 1965
http://rcdriftostrava.webnode.cz/
RC DRIFT RACING TEAM OSTRAVA !!!
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od nesto »

Tak nahoď rozměr, nebo nákres použitelnýho prostoru ;-)

Jinak nic se neděje protože skončila sezóna, všichni jsou na*raný že začíná zima a tak radši vymejšlej voloviny na příští sezónu... nebo teda u mě to tak je :-D
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od Jan.Černík »

Nikolas: koukni sem:
http://www.google.cz/search?q=rc+drift+ ... 24&bih=636

Ale z osobní zkušenosti je nejlepší vzít křídu, něco namalovat, zkusit párkrát projet, pak upravovak k dokonalosti. Čmárat a vymejšlet něco na papír je k hovnu. Dokud to není na zemi a nezkusíš to autem, tak prostě nevíš.

Jinak klid tu je. Nic se neděje, nikdo nic nepíše. Já sem se pustil do expedic, takže sem naprosto vytíženej :) A k tomu už dorazilo uhlí na stavbu T-Eagle, takže prostě makám. :)
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od Dave Kolář »

A já dělám svůj konverzní kit na TTčko, benzínku, garáž atd...:D
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
Uživatelský avatar
nikollas
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 221
Registrován: sob čer 18, 2011 6:05 am
Bydliště: Ostrava - Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Drifty z Ostravy

Příspěvek od nikollas »

Takze rozmery 8.28x5.5m
Mate pravdu zkouset a zkouset ale aspon pro predstavu co by tam slo postavit.
Yokomo DIB II., Sprint 2 FLUX,
Mitsubishi EVO 10 Yukes, PORSCHE 911 GT3, FORD Mustang GT 1966, FORD Mustang GT-350 Shelby 1965
http://rcdriftostrava.webnode.cz/
RC DRIFT RACING TEAM OSTRAVA !!!
Odpovědět

Zpět na „TÝMY“