one race day - report

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

one race day - report

Příspěvek od kolajz »

Zdravim. Tak jsem se vydal na pretek na slovensko - drift akce v žilině. Po příjezdu mě hned zaujala naprosto bombastická trať jak tvarově , tak vzhledově a prostě jako celek :D .Pomalu jsem rozhodil depo , zaplatil startovné přebral si startovní číslo a takový ty věci okolo.Došlo na rozřazení všech jezdců na 3 GROUP ... podotýkám doposud byla trať zavřená nemohlo se trénovat (mělo to své důvody , protože kdyby tam jelo víc než 10aut tak je to demolition derby). Nafasoval jsem group 1 a mohli jsme 20 min trénovat. Tak celej nedočkavej jsem vyrazil na trať a hned prvni zatáčka bum mantinel. Povrch byl velice zajímavej zatím jsem se s ničím takovým nesetkal , ale jak si člověk zvykl na což bohužel 20 min nestačilo tak se jezdilo dosti dobře. Tak došlo na kvalifikace jelikož jsem neměl moc naježděný tak se to samozdřejmně projevilo na výsledkách v kvalifikaci.Bohužel co se mi nepovedlo ( jak jsem zjistil štěstí nemám jen v brně - viz tlumič) tak jsem za jízdy zul pneu a o něco ohl při kvalifikaci zadní poloosu. Tak jsem zalepil pneu počkal než se dokončí kvalifikace a pak byla přestávka mezi battlema (rozdělení do skupin , čas aby člověk něco pojedl apod...).Během přestávky se mohlo trénovat , tak jsem toho využil a odkroužil pár koleček a už jsem se celkem sžíval s povrchem tak jsem ani nenazouval T-drifty a jel to na ABSkach. A co se samozdřejmně nestalo asi 15 min před začátkem battlu volnoběžná remenička udělala pápá - jak jsem zjistil s 2WD se jezdit nedá tak došlo na půlení podvozku.Celý to rozebrat , narvat tam jednu mega řemenici , vyšponovat řemínky , zpět nahodit řízení a kdoví co ještě. Zrovna co jsem dotáhl poslední šroubek (alespoň jsem si to myslel :D dovíte se později) jsem byl vyzván na battle. Tak celej nervozní zda to bude vůbec fungovat a pak ještě jak to bude fungovat jsem šel na start ... tak první kolečko tréninkoví ... hned první zatáčka zvyk ťukat to přes volnobežku - bum mantinel , v druhé hodiny no prostě hrůza a jak se to asi chovalo ? (stáhněte si rejd na 10% , servo si spomalte na sekundovou reakci) - jo asi takhle nějak oproti zvyku z volnoběžky.Tak přišlo na battle a nakonec to nebylo tak špatný tak jsem to nějak vyhrál. Zbytek se odjezdil a došlo na druhej battle a koho to nepotkám happy :D :D :D , tak po pár kolečkách a k mému údivu že se držím na trati nakonec happy podlehl ,ale nedal se ! bojoval do poslední sekundy - hold neměli jsme ten den oba moc štěstí :| . Tak a nakonec třetí battle ... aneb při jízdě jsem dokonale stínoval jezdce předemnou , ale né podvozkem-bohužel jen moje přední pneu se vydala na výlet , takže tím pro mě battle show skončila :D Když to shrnu - perfektní akce , naprosto luxusní zázemí , luxusní kolektiv kdo váhal že dorazí přišel o hodně ,ani nevím kde jsem se umístil :D ..... na závěr konstatuji jdu 100% do CSKA je to proště nádhera sledovat :)
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Jimmies
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 317
Registrován: sob pro 03, 2011 7:45 pm

Re: one race day - report

Příspěvek od Jimmies »

Z ceho byla trat? Na facu se psalo neco o deskach sololaku ale tu lze polozit hodne hladkou plochou nebo tou hrubejsi :D

A holt mas smulu na techniku nebo se v tom az moc stouras ;)
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: one race day - report

Příspěvek od kolajz »

no právě že moc nešťourám , spíš se musím s tím podvozkem ještě víc seznámit.Jinak mám dojem že to bylo tou hodně hladkou, protože to docela dosti klouzalo , (možná natřená lakem) a nabarvená na šedo (imitace silnice). Pokud bude větší zájem o zjištění co to bylo přesně zač , tak ti to info seženu :)
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: one race day - report

Příspěvek od freestyler »

tu na forum nikto z RC Drift City nechodi (len ja :D )
draha je z MDF dosiek a vysledky sa este spracuju podla poctu vyhranych/prehranych battlov a poctu bodov v kvalifikacii :)
super tesim sa na dalsi event ! :)
FB page - RC Drift City žilina
alebo rcdriftcity.net
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: one race day - report

Příspěvek od kolajz »

jj vím , proto to měl byt takovej menší report že kdo nejel , tak o hodně přišel :)
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
MECA
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 293
Registrován: úte říj 04, 2011 4:35 pm

Re: one race day - report

Příspěvek od MECA »

Moc pěknej postřeh ze závodu...doufám, že příště budu moct taky dorazit.....
Xray T2 007 D CS 1.31, 1.55, 1.63, 1.7 SIDE TO SIDE RC DRIFT
Uživatelský avatar
Maktoko
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: pát led 27, 2012 12:33 pm

Re: one race day - report

Příspěvek od Maktoko »

Závod bol good, až na nejake tie chivičky krásy podlahy ale každopadne hodnotím kladne :)

nejake foto odomna : http://maktoko.rajce.idnes.cz/One_Race_ ... 012_Zilina
Yokomo DIB. CS 1.5
Axial : Cherokee XJ
Projekt : ,,Moonshine"
Uživatelský avatar
mc2uba
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1112
Registrován: sob pro 25, 2010 7:06 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: one race day - report

Příspěvek od mc2uba »

Dráha je krásná :) takovou kdybysme jednou měli i my v Praze, to by byla paráda. Akorát jak jsem viděl tedy jen to jedno video, kde battluje Happy, tak si myslím, že kdo není na tak kluzký povrch zvyklý, tak mu musí být trať strašně malá. Už vidím sebe, jak bych se tam mlel od manťáku k manťáku :D
RC Drift Club Praha
Xray T2 007 drift - Toyota GT86, Subaru Impreza sedan Ken Block, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan Fairlady Z
TT-01E drift - Nissan GTR, Honda Accord Racing 96, Škoda Octavia, Škoda Fabia sedan, VW Golf Rat Style
TT-01E - Audi Q7 (transport project), Škoda S2000 (rally)
TT-01 air ride - VW Golf (replika 1:1)
http://rcdriftclubpraha.cz/
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: one race day - report

Příspěvek od kolajz »

no máš pravdu z prvu to byl celkem velkej nezvyk a musel sis zvyknout za 20 min :D ,alespoň se ukázalo jak je kdo šikovnej a multifunkční na povrchách :)
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
mc2uba
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1112
Registrován: sob pro 25, 2010 7:06 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: one race day - report

Příspěvek od mc2uba »

Tj a to já zrovna nejsem :D koberec a asfalt ok, ale beton a parkety, to my moc nejde, taky možná proto, že na tom normálně nejezdíme, takže na to nejsme naučený :D
RC Drift Club Praha
Xray T2 007 drift - Toyota GT86, Subaru Impreza sedan Ken Block, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan Fairlady Z
TT-01E drift - Nissan GTR, Honda Accord Racing 96, Škoda Octavia, Škoda Fabia sedan, VW Golf Rat Style
TT-01E - Audi Q7 (transport project), Škoda S2000 (rally)
TT-01 air ride - VW Golf (replika 1:1)
http://rcdriftclubpraha.cz/
Viki
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: sob led 14, 2012 5:28 pm

Re: one race day - report

Příspěvek od Viki »

Ale to chlapi nebyl v sobotu téměř nikdo. Myslím ,že jsme se všichni báli úzké tratě a kluzkého povrchu, ale konečné dojmy byli naprosto fantastické. Člověk musí hodně zvolnit tempo a jde to. A ty finálové battle jsou toho důkazem. To byl blatník na blatník..... :clap: :clap: :clap: . Kdo tam nebyl, neuvěří.
:xray:
enico
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 12, 2012 2:13 pm

Re: one race day - report

Příspěvek od enico »

Tak už je tu aj rc drift city Žilina :text-thankyouyellow: všetkým čo prišili na závod do Žiliny.Výsledky budú len nám dajte ešte čas :lol:
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: one race day - report

Příspěvek od kolajz »

:clap: , jo ty finalovky byla pastva pro oko , chudaci porotci :)
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Subie
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: pon čer 27, 2011 6:47 pm

Re: one race day - report

Příspěvek od Subie »

Takze s pretekom som nadmieru spokojny,povrch bol nad ocakavania dobry resp. jazdilo sa mi osobne velmi dobre az na tie spoje ,co sa tyka kvalifikacii tak tu som si len doslova odkrutil na "efekt" ,vobec som nesiel do bodovacich zon /pre istotu/ a tak to potom aj vyzeralo ... po kvalde som bol v C ale chybalo mi par bodov do B co som ale v battloch prekonal a postupil som vyssie. Uzil som si naplno aj battle pricom toto bola asi jedina akcia na ktorej som si takto "zabattloval" ( okolo 6 vyhranych subojov ked to tak pocitam? :think: :whistle: ) . Vidime sa na najblizsom preteku! :clap:
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: one race day - report

Příspěvek od kolajz »

Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Odpovědět

Zpět na „SRAZY/ZÁVODY“