Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Příspěvek od Loupák83 »

no když to doma navrhnu drahé polovičce že by jsme to mohli pojmout jako výlet a takovou mini dovču tak jsem tak minimálně 2 měsíce bez potěšení a tak min 2 týdny bych měl tichou domácnost a večeře bych dělal sám :text-lol: :text-lol: :text-lol: ( polovička nemusí cestování autem na delší vzdálenosti a RCčka jí taky nic neříkají)
no zkusim ťuknout kamarády a kolegy v Semilech jak by se na to tvářili, sice drift jim taky nic moc neříká ale člověk nikdy neví a taky bude záležet jak bude rozplánovaná letní sezóna off-roadu v Semilech ta je pro mě prioritní
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Příspěvek od Jan.Černík »

Loupák83 píše:no když to doma navrhnu drahé polovičce že by jsme to mohli pojmout jako výlet a takovou mini dovču tak jsem tak minimálně 2 měsíce bez potěšení a tak min 2 týdny bych měl tichou domácnost a večeře bych dělal sám :text-lol: :text-lol: :text-lol: ( polovička nemusí cestování autem na delší vzdálenosti a RCčka jí taky nic neříkají)
no zkusim ťuknout kamarády a kolegy v Semilech jak by se na to tvářili, sice drift jim taky nic moc neříká ale člověk nikdy neví a taky bude záležet jak bude rozplánovaná letní sezóna off-roadu v Semilech ta je pro mě prioritní
Bez bab :D
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Příspěvek od Dave Kolář »

Bez bab, co sem si psal s klukama co tam budou z FR fóra, tak prej tam snad budou baby od energy drinků :D ....a taaak
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Příspěvek od Jan.Černík »

Energobáby jsou vždycky všude. Na ty seru :D Já se chci podívat na závody.
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Příspěvek od delta tuning force »

Jan.Černík píše:Nikomu nic nenutim. Ale sorry, ale co je na tom drahýho? Jezdíš na dovolený?? Chodíš do kina? Jedeš občas na výlet? Nezajdeš někdo na koncert ??? Nezajdeš někam na večeři ??? Nezainvestuješ občas peníze do nějaké věci, co se ti prostě líbí a udělá ti radost?? To jsou prostě zážitky a pro ty stojí žít. Taky mě rozčiluje, že když jdu s mladou do kina, tak mě to stojí skoro 500,-. Ano můžu si počkat 3měsíce a film si stáhnout nebo pujčit na DVD, ale je to prostě zážitek.
Jasný, chápu, že třeba 2500-3000,- nejsou uplně zanedbatelný peníze, ale dát si je dohromady třeba během 4 měsíců??? To snad asi není takovej problém. Když sem studoval, tak sem to měl s pěnězma taky těžký, ale prostě sem se snažil brigádničit a vždycky to šlo.

Ale jak řikám, nikomu nic nenutim, každej má svuj styl života, každej se k tomu staví jinak. Já to protě beru jako nevšední zážitek a mít možnost porovnat co se jezdí tady a co se jezdí venku.

Proč lidi jezděj třeba na fotbalový zájezdy po celý evropě??? Proč lidi jsou schopni jez se osobně podívat na olympiádu? Někomu se prostě stačí podívat na záznam v telce, jinej si vychutná ten zážitek.
Před 6ti lety jsem navštívil "pouze" trénink F1 s firmou Kenwood a sem z toho vyřízenej ještě dneska :D Prostě něco co se nedá popsat. A to byl jen trénink.
počkej ale ty si mě špatně pochopil :-D já jsem myslel že to vyjde levnějš než to brno ;-) ale popravdě se mi do toho holandska na kukandu moc nechce o to víc když na ten termín máme naplánovaný naše závody... jinak já všechno co řikáš moc dobře vim a neřikám že na to nemam ale 1) nemaj stránky v angličtině a považujou to za "Evropskej" šampionát, 2) uzavřený? kde byla nějaká kvalifikace a kampaň aby se o tom i normální evropani dozvěděli? + opravdu budu raději organizovat naše závody než je překládat někam kvůli tomu že se jedu koukat jak ostatní jezděj místo toho abych zprostředkovával možnost ostatním svést se jestli mě chápeš...

a mimochodem na F1 jsem byl letos na celym výkendu v monze a byl to neskutečnej hukot! :-[ :-)
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
delta tuning force
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 873
Registrován: ned říj 03, 2010 12:15 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Příspěvek od delta tuning force »

alidure jsou dva typy lidí jedni kterým dělá dobře brát a ti kterým dělá dobře dávat (já) já strašně nerad dostávám věci ale strašně rád dávám... i proto upřednostnim pořádání závodů před kukandou na jiný závody ;-)
RC Dorifto
Tamiya TA-05 VDF Gold Edition, ezRun střídavé combo 8,5T 60A, 2,4 Ghz RC set
Traxxas Summit
Tamiya TT-01 D typeE Nisan GT-R - hliníkový kardan, řízení
Carson X-Mod Evo Mitsubishi Lancer Evolution IX. - 4WD, světla, neony, bodykitt
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: Evropský šampionát RC DRIFT Holandsko 2012

Příspěvek od Jan.Černík »

No uvidim jak to dopadne.

Prosím zamknout.

... zamčeno, stejně se to tu začlo rozbíhat do nepatřičných mezí. nesto
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
Zamčeno

Zpět na „SRAZY/ZÁVODY“