začátečník :-) -pokračování

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Jimmies
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 317
Registrován: sob pro 03, 2011 7:45 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od Jimmies »

Si to TTcko kup a bude klid.Stejne kdyz nechces nakupovat v zahranici tak levnejsi nesezenes
marcus.rider
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob bře 02, 2013 8:25 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od marcus.rider »

"rozhodně dávám přednost tomu nastavení,pokud to LRP je lepší tak asi to nakonec postavím . Uvidíme"

ve finále mohu koupit tohle http://www.pkmodelar.cz/modely-aut-elek ... rc-l120101

koupím vhodné gumy na drift ,nastavím podvozek ,(karoserii neřeším zatím ) a mělo by to být ok ....

co myslíte ????
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: začátečník :-)

Příspěvek od 06D »

A tady si nevybereš ?? http://www.teamyokomo.eu/yokomo-europe/ ... t-products kluci od driftu ti určitě poradí :) Já mám GTčko 1:12 a v porovnání s TTčkem je to jako Favo sk H proti S2000 :D Jo a vyšlo 2x levněji než tolik proklínané TT v tuningu ( uni kardany, olej tlumiče, nastavitelná ramena, kuličkové diffy, ložiska)
Olin Bětík....MOVO Racing
marcus.rider
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob bře 02, 2013 8:25 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od marcus.rider »

ne ,prostě chci udělat základní model i s vysílačkou max do 5tis tak ať zatím můžu zkoušet,trénovat... pak už je druhá věc co dokoupím do výbavy.
Uživatelský avatar
Dave238
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 100
Registrován: ned bře 11, 2012 1:46 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: začátečník :-)

Příspěvek od Dave238 »

Tak ho nechte ať si koupí co chce ale až se mu s tím bude BLBĚ driftovat tak si to uží a neříkej "že já jsem je neposlechl :( "... Já to vím z vlastní zkušenosti koupil jsem si TTčko a za půl roku jsem se na to vy...l a koupil si bazarové Yokomo...
Podvozky:Tamiya TT-01D Nissan 350z, Himoto Nascada Mitsubichi EVO X full tuning
Motory: Fanthom Team Super Stock 17x2z SS a Ez-run 9T.
Regulátory: Robitronic Speedstar 2 12T a Turnigy 60A ESC
Baterie: Li-pol Turnigy nano-tech 6000mah Ni-mh Nosram 3000mah
Rc Souprava : LRP C3-STX 2.4ghz F.H.S.S
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od Jan.Černík »

Dave238: naprostej souhlas s tebou. Marcus nepotřebuje radu co koupit. Potřebuje slyšet "kup si TTčko". Tak ať si ho koupí. Ať ho začne tunit a ať sám pochopí co se mu tu lidi snažej poradit.

Marcus: Napíšu ti muj příběh.
Drift se mi strašně líbil a tak sem začal hledat nějaký RCčko. Tohle forum sem moc neznal a tak sem hledal informace kde se dalo. Nakonec sem si vítězoslavně pořídit TTčko a začal jezdit. Jezdilo to všelijak a tak sem upravoval a ladil. pořád nějakej problém, že to nešlo pořádně nastavovat, nebo marná snaha odstranit šílený vůle. No dopadlo to tak, že ve snaze udělat z TTčka pořádnej podvozek, tak se do toho vysypal za strašný peníze v tuningovej dílech a stejně to bylo k prdu.
Pak sem se svezl s prvním TB03 a Xrayem T2 a bylo naprosto jasno, že TT jde z domu. Po dlouhý době se prodalo sotva za polovic co stál jen tuning. No prostě provar jako prase. Pak přišel první Xray a měl sem pocit, že sem přesednul z Trabanta do novýho Bmw.

Jinak TTčko to samozřejmě může natřít lepším podvozkům, ale dle mého názoru je to dost ojedinělý úkaz. A hlavně je to o rukách.
Co se týče týmů, tak bych si dovolil tvrdit, že většina majitelů TT už přesedlala na lepší podvozky, protože dnes se dají sehnat lepší podvozky na přijatelné peníze.
A taky je potřeba si uvědomit, že i v driftu probíhá jakýsi vývoj, nebo evoluce a momentálně se drift ubírá cestou CS. Takže až začneš driftovat s TTčkem a napadne tě myšlenka CSka (jako že tě CSko napadne velice brzo), tak si pravděpodobně budeš pořizovat lepší stroj, tak proč si ho nepořídit rovnou.

Takže klidně buď jako spousty ostatních, kteří si nenechají poradit a kup si TTčko.
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
marcus.rider
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob bře 02, 2013 8:25 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od marcus.rider »

kdybych objednal tenhle podvozek http://www.r2hobbies.com/rc-cars/cars/1 ... s-kit.html na kolik mě vyjde poštovné ?? máte zkušenosti s posláním ?
Jimmies
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 317
Registrován: sob pro 03, 2011 7:45 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od Jimmies »

Postovni ti to ukaze kdyz to hodis do kosiku a s R2 problemy nejsou. A pokud chces tak setrit a levny veci tak te objednani ze zahranici jak R2 nebo HK nebo dalsi shopy nemine.Ale vejit se do 5k pokud doma nemas na rc je pravdebodobne nemozny.
marcus.rider
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob bře 02, 2013 8:25 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od marcus.rider »

a ještě jste neodpověděli co tady tenhle podvozek .... LRP S10 Blast 1/10 není sice řemínkový ale jak na tom je ??





http://www.rc-auta.eu/zbozi/13758/LRP-S ... e-a-ko.htm
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: začátečník :-)

Příspěvek od 06D »

camilius74 píše:Co se týká LRP BLast 10.Jezdí sním můj syn.Dle mého názoru je to lepší,než TTčko(stím jezdím já).Ne snad,že by TTčko nestálo za nic,ale LRP má větší množství seřizovacích možností.Pokud bys chtěl toto seřízení na TTčku,musíš si ho dotvořit.Jídní vlastnosti nejsou špatný,ale sestavení je takový "humpolácký".Někde stržený závit,v difu chyběl 1 šroub,ve druhém difu byli sjetý hlavy šroubů.Toto jsou opravitelné,ale nepříjemné drobnosti.Co ale mě osobně velmi vadí,je neskutečně hlučná jízda díky kovovým převodům (dify a hrušky).Já mám obě svoje TTčka tichoučký vánek,proto ta averze na ten hluk
ale ano odpověděl ti, nečíst ani vlastní vlákno tak to mne ..... :text-lol:
Olin Bětík....MOVO Racing
Jimmies
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 317
Registrován: sob pro 03, 2011 7:45 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od Jimmies »

Asi mu ted musime vsichni napsat kup si TTčko je super je na nem tolik veci na vymenu a upravu ze koupi nemuzes udelat chybu.
marcus.rider
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob bře 02, 2013 8:25 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od marcus.rider »

tak pardon že jeden názor mě nestačí na s10 .... !!!
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: začátečník :-)

Příspěvek od 06D »

viewforum.php?f=179 A TADY TOHLE TI NESTAČÍ !!!!!! :roll: PROČ MÁM POCIT ŽE NĚKTEŘÍ KLUCI OD DRIFTU JSOU TAKOVÝ JINÍ :drool:
Olin Bětík....MOVO Racing
Uživatelský avatar
Jan.Černík
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 636
Registrován: ned črc 03, 2011 11:58 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od Jan.Černík »

Komu není rady, tomu není pomoci :text-imsorry:
Yokomo DPM, TA-05 EagleKit Drift, TEH-16FM Drift Eagle, TT01 Drift, Xray T3 Drift
SCX10 Cherokee Trial, CC01 Pajero Wagon, SCX10 Jeep JK Expedition, TF2 Oshkosh, Stadium Blitzer, HPI Blitz, Xray XB8 Elektro, Ceen CT5
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC https://www.facebook.com/pages/RC-Drift ... l&filter=1
marcus.rider
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob bře 02, 2013 8:25 pm

Re: začátečník :-)

Příspěvek od marcus.rider »

Tak jsem koupil Xray T2
Odpovědět

Zpět na „TECHNIKA“