Range Rover Classic vol2

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Mira RC »

Ha. Protože fórum expedic je neudržované, nemůžeš dát pořádně obrázek, návštěvnost minimální, zkusím založit téma i tady. Spoustu uživatelů od expedic je zde také a aspoň oživím ty vaše bagry a nakladaky.


Před 10 lety jsem si ručičkama z desky PSH postavil Range Rover Classic '87. Nikdo to neměl, byl druhý v republice.

Obrázek

Má to jednotku Arduino která se stará o to že panák řadí P R N D podle jízdy, brzdovky, zpátečka, 4 blinkry i s kontrolkou na palubce, palubka s rádiem podsvícená, v kufru funkční reprák alias tuba JBL, navijacek, jeden z osmi kanálů má nastarosti rozsvícení stropního světla v interieru. Ten je kožený, s pásy ... :mrgreen: Kola jsou plasťáky tmelem a rukama vytvarovaný podle origo disků. Řekněme 1000 hodin práce a na to už nemám morál.

Dneska tu kastli koupíš za 4 a půl a má ji každej :mrgreen: takže jsem se rozhodl poznat nepřítele a na bazaru koupil drobet odrbanou a jdeme na to.

Obrázek
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Piponek »

to tu žije vid pak je motivace pak sem neco davat, range peknej :dance: s tim arduien to ses musel vyblbnout teda mas nake videjko jak panak pekne řadí?
Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Re: Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Mira RC »

:D
Ne, zatím není na co reagovat :mrgreen: a to já stejně jen tak pro zajímavost a odlehčení od vážných témat jako Tatra nebo VZV :shhh:

... Nejdřív hodně brousit něco zatmelit něco brousit neco brousit něco brousit a už se může maskovat a patlat barvičky, to já rád :mrgreen:

Obrázek

Tentokrát jsem nezvolil klasiku, ale nechal se mírně unést. Především netradičně pro tenhle model hnědá na tom zadku, u starších je to v barvě kastle a pak černé. No - a já to mám hnědé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ještě dozadu nastrelit žlutej pruh...a základ by byl...

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel JK
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 326
Registrován: ned lis 26, 2017 5:36 pm
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Pavel JK »

Tu to stavbu budu sledovat. Mám taky RR classic od JS scale a v budoucnu ji taky uvažuji oživit. Teď ji používám jako mustr pro výrobu zahrádek a rámů.
Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Re: Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Mira RC »

:dance:
Nechvatam a když na to mám v týdnu chuť, tak to večer vyndám na stůl - a usnu. Takže postupuju pomalu.

Obrázek

Pod masku se jistě každý ohně a posvítí si mezi žebra, aby to ocenil :mrgreen:

... Našel jsem zrcátka ze silnicaku, je třeba jim poručit do tvaru..

Obrázek

Obrázek

A když už jsou ty dveře otvírací, tak door panel... Je to inspirace nějakým přečalouněným rangeem, ještě kliku, reprák...

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Moc se s tím neparam, jen tak aby z metru to dělalo dobrej dojem. To my expedicaci tak máme. Napadaný suchý listí za bednou na nářadí, jako vykradl vláčkařum tady jistý Pepa, to ode mě nečekejte
Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1568
Registrován: úte pro 08, 2015 6:59 pm
Bydliště: Blansko

Re: Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Jozef Dojčar »

Někdo tomu říká krádež, já zase inspirace ;) Ale vláčkaři s tím nemají nic společného ;)
Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Re: Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Mira RC »

;) No "vykradl" je pejorativní označení :mrgreen: odkud vítr vane, myslel jsem že ty jejich krajinky... Koupíš strom tak i opadaný listí ne :naughty: i když i H0 je nepoměrně menší...
Mira RC
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: ned čer 30, 2019 5:33 pm

Re: Range Rover Classic vol2

Příspěvek od Mira RC »

:mrgreen: prej 3D tisk :mrgreen: :lol:

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „EXPEDICE, SCALE“