SCX10 vs. Wraith

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Giacomo »

Ahojte.
Zítra mám v plánu objednat svůj první expedičák, už jsem byl téměř 100% rozhodnutý, že to bude SCX Honcho RTR, ale narazil jsem na Wraitha.

Je kupodivu příznivější cenou než starší SCX, ale na videu mě vyvádí z míry, že to tak rychlo jezdí? je to ještě expedice nebo už to nebude vhodná volba? Prosím o nějaké objektivní srovnání...Jako plus beru, že ve svém okolí mám dvě další SCX, ale člověk nikdy neví, takže si nechám poradit od Vás zkušených...proti hraje na první pohled, že to není tak pěkné jako Honcho, zatím nikde není o Wraithu moc napsáno uživateli. Děkuji za pomoc při rozhodování, vím, že to ve finále záleží na mě, ale pokud máte někdo nějakou radu či připomínku, která by mi pomohla, bylo by to super. Model chci využívat výhradně jako expediční a chci aby byla zachována modelovost skutečného auta. Díky.
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Pajik_CZ »

pokud chceš modelovost a vzhled, určitě SCX - je užší než wraith a tak na něj spíš napasuješ nějakou scale kastli
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Giacomo »

Jo jo, o to mi jde docela hodně. Jen se bojím, abych za rok, dva, sehnal na SCX náhradní díly...protože od uvedení myslím taky už uplynuly 3 roky...nějak se neorientuji v tom, jak dlouho výrobci podporují své staré produkty prostřednictvím ND...je to zbytečné?
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Pajik_CZ »

je to zbytečné :D stejně prakticky to, co potřebuješ jsou jen nápravy, zbytek si hodně lidí dělá doma samo za pár korun.....

já bych už celý auto nekupoval.
Za 2000 bych si koupil nápravy, rozvodovku i převodovku vyrobíš v pohodě i v bytě, rám taky, kola spousta lidí mění taky podle toho, jaký potřebuje na kastli.... takže dle mě kupovat SCX jsou vyhozený peníze :) Stavba doma vyjde o něco málo levněji, ale je to hlavně Tvoje... Mě se třeba rozvodovka vyráběná doma stále někde válí.... A funguje :D

Pokud nemůžeš stavět, potom SCX kup :)
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Salvatore
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 331
Registrován: sob pro 01, 2007 10:42 pm
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Salvatore »

Jestli chceš laborovat s kastlema a scale vzhledem vol SCX, jestli to chceš postavit a jezdit a víc se vyblbnout kup Wraitha.

O ND se neboj. I SCX je inovovaný a má některý díly s Wraithem společný.
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Giacomo »

OK. Takže je rozhodnuto. SCX-10 přidávám do košíku...:-) Díval jsem se na videa ještě na youtobe, a ten wraith prostě není expe, je to takový kříženec všeho mi případá...buggy, crawler...Takže vyhrál Honcho :text-thankyouyellow:
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Uživatelský avatar
Řidič
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 298
Registrován: sob zář 12, 2009 5:33 pm
Bydliště: Příbram

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Řidič »

Tak jak bylo to pro tebe správné rozhodnutí ?
→TA-02
→Fiat Punto Grande s2000 v Italské trykoloře
→Spektrum DX3E
→Combo 13,5 T


Prodám Xray T2 007
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Giacomo »

Ahoj. Bylo, určitě bylo, neměnil bych, je to nezmar podvozek. Jezdíme skoro každý víkend na expedice (RC Expedition Team JMK - na foru rc4x4 tam toho máme mraky), podvozek je až na údržbu absolutně bez servisu, že by se něco zničilo nebo něco podobného...A že dostává zabrat. Auto doznalo nutných větších i menších úprav (linky, řízení, vhodnější motorizace a regl, zatěsnění atd.) a nyní mám rozdělanou již třetí kastli (do konce týdne bude hotová - doufám). Tahle už bude ale taková definitivnější podoba, přecházím z lexanu na ABS, ať to trochu vypadá. Tady jsou fotky poslední lex. karoserie, bohužel kvůlu nové kastli se musel hodně změnit rozvor náprav a už ji nenapasuji. (Ale před 14ti dny jsem ji ještě jezdil) Až dotvořím novou, hodím sem pár fotek třeba :-) (bude to D90, aby jich nebylo málo :-D)

http://tunerz.rajce.idnes.cz/Mini_Exped ... rk_230613/
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Uživatelský avatar
Giacomo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 159
Registrován: ned zář 04, 2011 2:13 pm

Re: SCX10 vs. Wraith

Příspěvek od Giacomo »

Cauwec. Tak kdyby se chtel nekdo podivat... Tady jsou fotky nove kasny D90...jsou to fotky z dnesni expe, takze tam je vice vozidel..:-)

http://tunerz.rajce.idnes.cz/Expedice_Rudice_290913/
...::: Ford Mustang 2011 na LRP S10 chasis + LiPO, Modelcraft GT3 :::...
     ...::: Honcho na Axial SCX-10 chasis + LiPO, Modecraft GT-3 :::...
Odpovědět

Zpět na „EXPEDICE, SCALE“