Přihlášení - registrace

Vaše náměty nám,naše náměty vám

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Přihlášení - registrace

Příspěvek od Milan3528 »

Ahoj.
Dnes u mě byl kolega a že se nemůže přihlásit respektive zaregistrovat na forum.Vždy zůstane na poslední kontrolní otázce "barva silnice" .
Prý už vyzkoušel vše možné a nic.Pomůže někdo ?
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: Přihlášení - registrace

Příspěvek od rotruck »

A jakou barvu napsal ? Toť otázka ...... :lol:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Přihlášení - registrace

Příspěvek od Milan3528 »

Psal vše co ho napadlo,šedou,šedo černou černou ..... stále mu nejde dokončit registrace.Já už si nepamatuji co jsem tam psal,proto se ptám,zda někdo nezná správnou odpověď.Stejně je to divný ...... chceme ještě vůbec další nové kolegy ???
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: Přihlášení - registrace

Příspěvek od rotruck »

Nové kolegy chceme , ale také nechceme spam , roboty a zkolabované fórum. Myslím , že jako na většině fór si to admin možná jistí tím , že si žádost ověřuje osobně a pak aktivuje uživatele . Je třeba chápat , že je čas dovolených a možná tady hlavní admin není , tak zkuste chvilku vyčkat než se ozve .
Já jako moderator se do těchto věcí nedostanu - díval jsem se do panelu jaké mám možnosti a jestli tam nevisí něco ke schválení ve formě příspěvku nebo zprávy , ale nic - bude to asi ve vyšším stupni kam se nedostanu.
Raději nebudu zkoušet variantu odhlášení a přihlášení sebe za účelem zkoušení správné varianty jestli to je "šedá" nebo "seda", pokud by někde byla chybka tak se sem pak nedostanu ani já :doh: ...... zkuste vyčkat až se ozve Jirka , naposled byl aktivní 16.7. tudíž je možná opravdu na zasloužené dovolené - což mu přejem ne ? :wink:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11517
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení - registrace

Příspěvek od Jirkacbx »

rotruck : Aktivní asi toho 16.7.,ale kouknu sem každý den vpodvečer a slovo dovolená pro mně znamená jen víc jakékoliv činnosti,co neudělám při práci v týdnu :-)
A jinak jsem zkusil založit nový profil "papoušek" a registrace i nucená aktivace přes mejl úplně v pohodě.
Jinak správná odpověd na silnici je "černá".
Milan3528 : A odpověděl správně kolega na předešlý 2 antispam otázky a vybral možnosti?Nestačí jen odkliknout,musí se myšítkem
vybrat správná odpověd.
Případně at mi pošle nacionále a zkusím mu ten účet založit ode mně.
Nejlíp asi pak sedět u pc a domluva třeba po mejlu či skypu.Nebo i FB :shifty:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „Náměty, oznámení, připomínky“