eshop tamiyafora

Vaše náměty nám,naše náměty vám

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
w.driver
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 06, 2012 10:58 am
Bydliště: turnov

Re: eshop tamiyafora

Příspěvek od w.driver »

No já bych se připojil k tomu že klasický e-shop se bude asi těžko rozjíždět,myslim si že většina lidí má už své oblíbené obchody se kterýma jsou spokojeni včetně dodání,možná by pomohlo opravdu nějaky to spešl zbožíčko jako například nádrže na trucky třeba od scale artu ale ne za 80eček jenže toto jsem nikde neviděl myslím samozřejmě jako příklad sic je spousta modelářu který si doplňky sami udělaj ale určitě by se takový zboží prodávalo :D
Uživatelský avatar
BrAtKo
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: stř led 11, 2012 11:25 am
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: eshop tamiyafora

Příspěvek od BrAtKo »

Inak neviem ako v CZ, ale v SK je mozne colne konanie cele vybavit len cez internet. Mam informaciu, ze podklady sa musia posielat NIE AKO PRILOHY v maile, ale ako copy paste textu z vypisu Paypal a z faktury. Jednoducho ked im to poslete ako pdf ci doc, maju s tym problem si to otvorit a vy len cakate. Nasledne pride mailom ci je to ok, alebo co a kam treba zaplatit (prevodom). A potom balik pride normalne postou (nedoplaca sa nic za postovne). Take mam info od kamarata.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II | Tamiya TA-02T Ford F-150 Baja | Losi 4x4 Trail Trekker 1:24
Odpovědět

Zpět na „Náměty, oznámení, připomínky“