TEAM LOSI MICRO BAJA

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrBárty
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 261
Registrován: ned úno 08, 2009 8:58 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

TEAM LOSI MICRO BAJA

Příspěvek od PetrBárty »

Zdravím všechny kolegy modeláře. Dovolím si zde představit svůj nový modýlek, pokud je tu ještě někdo kdo vlastní něco podobně titěrnýho byl bych rád za každou výměnu názoru apod.

Model jsem koupil na aukru, přestože není nový vypadá skoro jako nový. K autu byly dvě karoserie BAJA + ještě jedna sada pneumatik.
První dojmy: 114mm délky není opravdu mnoho, ale pohled na skutečný model je opravdu něco, nejpůsobivější je asi na převod od difu k osám kol, titěrnost sama. Jízdní vlastnosti se zdají velice dobré, zrychlení je na tak malý model úctyhodné a rychlost taky. Skákání je jen radost, hlavně když se zadní náprava po dopadu párkrát zhoupne, podvozek dobře kopíruje nerovnosti, jsem zvědaví jak se bude chovat venky na nějeké prašné cestě a pod. Konstrukce se zdá velice solidní a při muší váze auta i snad skoro nezničitelná.
Plány do budoucna: Do černé karoserie sem se již pusti, vybrousil čelní a boční okna ve dveřích, dále jí chci přebrousit a znovu nastříkat (již byla lakována z venku) a z bílé samolepící tapety vytvořít fofrpruhy + pár samolepek.
Určitě nebude na škodu vyměnit kluzná ložiska za kuličková.
Hodně efektní by bylo osvětlení modelu, ale to až časem a podle toho kolik bude financí.

Pár fotek: http://petrbarty.rajce.idnes.cz/Team_Losi_Micro_Baja/
Uživatelský avatar
PetrBárty
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 261
Registrován: ned úno 08, 2009 8:58 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: TEAM LOSI MICRO BAJA

Příspěvek od PetrBárty »

Tak jsem trošku zapracoval. Karoserie stříknutá a skoro hotová, zbývá dořešit co na místo světel. Zadní pružiny se mi zdály měkké tak jsem udělal z hadičky do akvárka podložky pod pružiny. FOTO: http://petrbarty.rajce.idnes.cz/Team_Losi_Micro_Baja/
Uživatelský avatar
Andy94
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 375
Registrován: čtv pro 11, 2008 7:58 pm
Bydliště: Karviná

Re: TEAM LOSI MICRO BAJA

Příspěvek od Andy94 »

Pěkné autí, taky bych něco podobného chtěl, dokonce jsem myslím vyděl i střídavý systém do tohodle prcka.
Teď už jen něco málo co zbylo z předchozích RC.. až budu mít lovky,
tak se k modelaření vrátím ;)

http://www.andy94.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrBárty
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 261
Registrován: ned úno 08, 2009 8:58 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: TEAM LOSI MICRO BAJA

Příspěvek od PetrBárty »

Díky, jo na ten spříďák sem koukal a co sem viděl videa tak se to nedá snad uřídit, ono i takhle s obyč motorem to slušně lítá
marek37

Re: TEAM LOSI MICRO BAJA

Příspěvek od marek37 »

ja by i do toho stridaku sel v terenu to mozna vyuzijes ja ho mel pujceni a lita to fakt slusne ale to uz je na tobe....

EDIT:jinak pekna kastlety prouzky se ti fakt povedy dobra prace :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
PetrBárty
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 261
Registrován: ned úno 08, 2009 8:58 pm
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: TEAM LOSI MICRO BAJA

Příspěvek od PetrBárty »

Určitě by to stálo za to mít v tom stříďák, ale s tim by byly spojený další výdaje, určitě by to chtělo LiPol-ku a nabíječku na ní, takže by mě to celkem stálo 2x víc než za kolik sem to auto koupil, i když kdo ví, možná časem. Jinak sem s tím venku nejezdil, jezdim jenom doma a to se dá jezdit kdykoliv. A každopádně.. děkuju za pochvalu
Odpovědět

Zpět na „1:18“