Kombo do trojky...

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Kombo do trojky...

Příspěvek od 3p0 »

Maj v tom u Pelikéna pěknej čurbes. Je to jako věštit z koule :--)
Ale podle manuálu je FOXY R-60B CAR pro senzor i bezsenzor motory a ten 35A jen bez senzor.
To chce někoho kdo ho má doma nebo na krámu, aby to vysvětlil.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Kombo do trojky...

Příspěvek od Mirek E. »

halaly píše:Když se prodávají docela často, tak mi prosím, pošli nějaké odkazy na bazar. Jestliže si vzpomeneš, klidně i do zpráv.
Myslel jsem to tak, že se podobné regulátory jako jsi prodával ty, prodávají rozhodně častěji, než SPXa apod. regulátory, které si lidi drží a neprodávají je.
halaly píše:A když si tak chytrý, proč nekoupíš regl typu Foxy apod.? Opravdu tě nechápu. Když ti někdo poradí, tak si meleš pořád to svoje a když už se teda rozhodneš, za chvíli to změníš.
Foxy zatím kupovat nechci, protože je stejný jako regly z HK, které vychází mnohem levněji.

Za ty zlomová rozhodnutí si můžu sám. Vždycky něco vyberu, pak s tím jdu za známým, který mi k tomu řekne své (většinou, že to je špatně :D ), tak od toho dám ruce pryč. Prostě vybírám, no a?
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Kombo do trojky...

Příspěvek od Mirek E. »

halaly píše:Značka LRP či Nosram ti mnohdy nezaručí kvalitu.
Ale zaručí mi to, že to jsou lidmi odzkoušené regulátory. A když řeknu lidmi, mám na mysli opravdu velký počet modelářů, kteří s těmito regly jezdí a chválí si je. Kdyby to byl nějaký šmejd, nemá jednak takovou popularitu a druhak by na něj LRP asi nedávalo takovou záruku.
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombo do trojky...

Příspěvek od halaly »

Dobře :)
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Odpovědět

Zpět na „COMBA (SETY MOTORŮ A REGULÁTORŮ)“