Koupě tanku

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Fanda K
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř říj 07, 2015 5:57 pm
Bydliště: Praha

Koupě tanku

Příspěvek od Fanda K »

Zdravím všechny,

chtěl bych si koupit RC tank Tamiya 1/16 konkrétně Königstiger. Koukal jsem, že z Německa to vychází celkově levněji i s náklady na dopravu např. zde http://www.rc-toy.de/lshop,showdetail,3 ... zeuge,.htm.

Nemáte někdo zkušenost s nákupem tanku z Německa ?
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě tanku

Příspěvek od Jirkacbx »

Základem bude,aby k nám vůbec byli ochotní balík poslat.
Pokud jo,tak nejspíš zaplatit přes Paypal.
Víc zkus najít tady viewforum.php?f=148
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Fanda K
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř říj 07, 2015 5:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Koupě tanku

Příspěvek od Fanda K »

Aha, kouknu na to. Mimochodem nevíte někdo, jak to pak probíhá. Na stránce píší, že by to poslali DHL. To by na uvedenou adresu přijelo DHL s německým kurýrem ? Co se stane když mne nezastihnou ?
Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě tanku

Příspěvek od Citelis »

Přiveze ti to normálně PPL. Ty mají s německým DHL spolupráci. Nebo aspoň mě to přivezli, když jsem si objednával z jiného německého e-shopu
HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
Fanda K
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: stř říj 07, 2015 5:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Koupě tanku

Příspěvek od Fanda K »

Aha, takže jako české PPL. A dali ti informaci o době doručování, aby mne na doručovací adrese zastihli. Nerad bych, aby to odvezli zase zpátky. :doh:
Uživatelský avatar
homer69
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 757
Registrován: úte bře 20, 2012 2:03 pm
Bydliště: Proseč
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě tanku

Příspěvek od homer69 »

PPLka volá dopředu v ten den, ráno přijde SMSka. Máš možnost změnit termín, a syn si po domluvě s řidičem nechal balíček vyložit u mamky v práci. Toho bych se vůbec nebál, je to víceméně o domluvě.

Martin
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě tanku

Příspěvek od láďa »

Akorát si to pořádně skontroluj a nejen obal jestli je neporušený. Mě teď PPL přivezlo rozmlácený soustruh. Chovají se k balíčkům jak prasata a můžeš mýt na balíčku nálepku velkou jak sama krabice že křehké. Jim je to jedno :evil:
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
homer69
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 757
Registrován: úte bře 20, 2012 2:03 pm
Bydliště: Proseč
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě tanku

Příspěvek od homer69 »

láďa píše:Akorát si to pořádně skontroluj a nejen obal jestli je neporušený. Mě teď PPL přivezlo rozmlácený soustruh. Chovají se k balíčkům jak prasata a můžeš mýt na balíčku nálepku velkou jak sama krabice že křehké. Jim je to jedno :evil:


Ach jo to je názor. Neházej je všechny do jednoho pytle, Láďo. Všude se najde nějaký blb, přeci kvůli tomu nemůžeš odsuzovat všechny jako celek. A pokud ano tak si asi nikdy od nikoho nenechávej nic dovést, jen pro jistotu si pro vše zajedeš sám?

Martin
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě tanku

Příspěvek od láďa »

Marťasi do teď jsem PPL považoval jednu z nejlepších firem. Byly ochotní mi to přivést i jinam než byla doručovací adresa. Já nenadávám na řidiče já nadávám na ty kteří jsou v kancelářích a v depech. Tam se chovají k balíkům jak prasata. A to mi klidně můžeš věřit nebo také ne. Ale je to pravda. Řidiči jsou ochotní až až. To jsou borci. Ale ti ostatní to mi fakt hlava nebere. Abych já posílal 3krát fotky poškozeného balíku proto že pravá ruka neví co dělá levá. A jen tak na vysvětlenou bylo to furt z toho samého mailu jen vždy podepsaná jiná osoba. A nezapoměly mi napsat že můj případ má už reklamačné oddělení a při tom z paní z reklamačného oddělení jsem už dávno komunikoval. A dokaď jsem jim nenapsal že se obrátím na úřady tak se mnou nechtěl komunikovat nikdo. A mimochodem řidič byl kousek když sem zjistil poškozený obsah balíku a měli mi ho poslat spět no panáček na zákaznické lince nechtěl o tom ani slyšet. A nehádžu všechny do jednoho pytle jen některé.
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
peterbilt368
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 09, 2013 4:35 pm
Bydliště: Brno

Re: Koupě tanku

Příspěvek od peterbilt368 »

Jak pise lada neni problem v ridicich ale ve skladu kdyz vidim co kolikrat naklafam ja tak je to des skladnici nehledi na to jakym zpusob se zbozi expeduje ale hlavme ze je expedovano takze tak.
Patlam rad a patlam hlavne pro svoji radost :)
Uživatelský avatar
homer69
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 757
Registrován: úte bře 20, 2012 2:03 pm
Bydliště: Proseč
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě tanku

Příspěvek od homer69 »

Kluci nikde jsem nepsal nic o řidičích. Ale ruku do ohně bych za ně taky nedal jako vy. :doh:

Martin
Odpovědět

Zpět na „VOJENSKÁ TECHNIKA“