Jak jsem krásně naletěl

PRODEJ, KOUPĚ, VÝMĚNA.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
Pravidla sekce Bazar
Nadpis tématu v bazaru bude uveden následovně:
P: inzerovaná věc (prodám)
K: inzerovaná věc (koupím)
V: inzerovaná věc (vyměním)
OT:P/K/V: inzerovaná věc (mimo téma ... nepatřící sem)
Obsah inzerátu:
Stručný popis prodávané, nabízené věci. U tohoto popisu bude vždy uvedené autentické foto, či odkaz na jiné stránky, s fotografií nabízené věci : (rajče, modelbazar, atd...)
Velikost obrázku MAX. 800x600.Cokoliv většího bude bez milosti SMAZÁNO.
Bude uvedena Cena (alespoň orientační), bez ohledu na to, že je v odkaze !!!
Kontakt: Každý kontakt bude mít následující údaje:
E-mail (povinný) !!!
Telefon (nepovinný)
ICQ (nepovinný)
(čím více kontaktů, tím bude inzerát věrohodnější)
!!! Nebude-li inzerát podle pravidel, uživatel bude upozorněn, a pokud nebude na upozornění reagovat, inzerát bude smazán !!!
Odpovědět
Uživatelský avatar
petan1966
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv črc 22, 2010 10:55 pm
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od petan1966 »

Nasedl bych do auta,zajel do tech Krhovic,tam se zeptal na typka,co ma za barakem drahu na auticka.Kazdej ti to rad prozradi,protoze to nebude velka ves a budou ho tam znat.A pak bych ho nejdriv nakopal do pr.ele a nasledne vymlatil tech 480 korun takovym zpusobem,ze by ho nepoznali ani po hlasu..Protoze ten zdroj stejne nebude mit.Jsem z Opavy a mel jsem podobny problem s chlapkem ze Sumperka.Po mesici tahani za nos jsem mu v patek napsal,ze ma cas do pondelka a pak sednu do auta,udelam si vylet a zazije neco,na co do smrti nezapomene.V utery byly veci u me doma.Nechapu takove lidi,kteri tady dva roky pisou prispevky a pak udelaji takovou svinarnu.
Naposledy upravil(a) petan1966 dne stř led 12, 2011 10:19 am, celkem upraveno 1 x.
FG evo 12 a 1 historická osmina
http://b-b-motorsport.webnode.cz/
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od Pajik_CZ »

no a vzhledem k tomu, že tahal za fusekli víc lidí, tak vás může dojet víc :) Tomuhle argumentu se těžko odolává :lol:

Budu ho po icq informovat, že se to provalilo, ať se k tomu přinejmenším vyjádří. Já s ním problém neměl, drobnost za 2 stovky mi poslal asi za 2 týdny, ale to se stát může, i mě se občas nezadaří trefit na poštu.

EDIT> se mnou komunikuje v pohodě, tak uvidíme, co mi řekne...
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
vach.dt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 20, 2010 9:27 am

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od vach.dt »

to zní docela dobře. Já jsem z Otrokovic a můžu do auta sednout kdykoli a zajet tam. Pokud má někdo z okolí zájem a tento člověk mu taky dluží, může se přidat, přiberu sebou. :-)
LRP TC S10- Subaru Impreza WRC 2003
LRP SPX Stock Spec | LRP X11 13.5
Ansmann W3 2,4Ghz
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od BRONA »

Tak jsem tu co jse tu deje za tu dobu co jsem tu nebyl ja jsem nevine
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od BRONA »

ALE mOŽNA VIM O CO DE PŘES ZNAMEHO CO DELA MODELAŘINU A JE NA TOM ŠPATNE ALE DONEJ BYCH TO TAKE NEŘEK
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od BRONA »

JEN DOTAS MOTOR BYL OK TAK NEVIM CO JSE TI ELIBYLO NORMALNE FUNGOVAL PRACHY JSEM TI TAKE POSLAL SPJET BRONA deathskull a pOKUD NEKDO MEL PROBLEM SE MNOU ŽE MU PENIZE NEDOŠLI NEBO VJEC TAK AD TO JSEM NAPIŠE BUD SM NEBO NA MUJ MEJL
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od WIN »

Myslim ze ve vlakne je dost zretelne popsano, kdo je poskozeny, ocekaval bych, a nejen ja, nejake vysvetleni ?
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od BRONA »

No co na to mam napsat pokud semnou negdo mel nejake problemi dejt vjedet sp rad odpovim na vše prodaval jsem hodne vjeci ale nikdy jsem nikoho neokrat a je jedno jesi ma človjek vice emailu nebo jeden nejsem zlodej viprošuji jsi vaše narašky a podezřivavost sem uš psat nic nebudu dištak po tel tel na me mate mam ho na foru
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
vach.dt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 20, 2010 9:27 am

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od vach.dt »

S BRONOU jsem si tet psal. Ten neni muj prodejce, aspon to tedy napsal a ja zatim nemam duvod mu to nevěřit.
LRP TC S10- Subaru Impreza WRC 2003
LRP SPX Stock Spec | LRP X11 13.5
Ansmann W3 2,4Ghz
Uživatelský avatar
vach.dt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 20, 2010 9:27 am

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od vach.dt »

každopádně tohle vše asi zabírá protože jsem právě dostal tento mail:

ladasmrk:
No pjekny no stydet jse nemusim neni zaco zato nemužu to jse stane že nedojide chodim do prace malo času zdroj jsem druhy neposlal protože jsem o znovu musel po večerech vyrobyt abych tiho moch poslat kdyby jsis napsal o penize pošlu ti je spkjet ale uš mam zdroij hotovy ješte jen kabel koupit ke zdroji a hotovo takže bych zitra moch poslat jesi maš zajem nejsem poodvodnik mužu jse ti jen omluvit že jsem moji chybou stratil prvni balik do dnes ho nemam.
ZDROJ DNES PODEŠLU TAKŽE DO PATKU HO TAM MAŠ A TEN PRVNI TEDA FAK NEDOŠEL

Každopádně jsem opět zvědavý - jinak ladosmrku, za vyhrocení této záležitosti si můžeš sám. Snad to pro tebe je dostačující lekce, aby jsi se naučil slušně chovat a na úrovni komunikovat s lidmi. budu tedy čekat - a zde to bude pro výstrahu když tak pokračovat. Slušnost je i napsat své jméno a iniciály, pokud někomu něco prodáváš. Ale to je asi mimo tvé vychování.

ladasmrk:

> Od: <ladasmrk@seznam.cz>
> Předmět: Re: zdroj k nabíječce
> Datum: 12.1.2011 14:40:05
> ----------------------------------------
> No co bych na to napsal je to moje chyba že mislel jsem to dobře nejsem zlodej nikomu jsem nic neukrat dnes ti to pošlu 100% pošlu podaci llistek delal jsem jse stym zdrojem a bojim jse že uš jse nevrati ten prvni ale mel jsem vratit hnet penize a bylo by too lepši že

já:
já mám firmu a prodávám po celé ČR a SR. Nikdy nám pošta balík neztratila. Může se stát a od toho jsou podací lístky. Nevěřím ti tedy a pokud se opravdu ztratil, je tvoje hloupost, že nemáš podací lístek, tak by jsi to měl pojištěno na 500 Kč. Zajímavé je, že najednou komunikuješ. Zamysli se tedy nad svou lží !

Vašek
Naposledy upravil(a) vach.dt dne stř led 12, 2011 3:46 pm, celkem upraveno 1 x.
LRP TC S10- Subaru Impreza WRC 2003
LRP SPX Stock Spec | LRP X11 13.5
Ansmann W3 2,4Ghz
Uživatelský avatar
vach.dt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: stř říj 20, 2010 9:27 am

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od vach.dt »

Má poslední šanci - pokud neni schopen poslat zdroj, nebude schopen poslat ani peníze.
LRP TC S10- Subaru Impreza WRC 2003
LRP SPX Stock Spec | LRP X11 13.5
Ansmann W3 2,4Ghz
xawo
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: stř led 12, 2011 4:09 pm
Bydliště: Zborov 17 Č.B.
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od xawo »

Ahoj bohužel mám stejnou zkušenost pán mě ukecel že má blbý zkušenosti s dobírkou že se mu vracela :( když jsem auto uviděl na aukru aže má přes 300 kladných komentářů peníze jsem mu poslal cca 4 dny před vánoci stále se to táhne tet mi taky napsal že je to poslaný obič bez podacího lístku takže jmse taky přišel o 1 300 kč o kolik vy ??? celkově přetáhne to 5 000 kč aby to byl trestný čin ??? páč mě pán dost nasr*l jsem student z budějc auto nemám :( ale kdyby jo byl by asi chodil o holi pls pošlete mi mail ... mám to všechno ve votdu co jsem o něm dokázal zjistit ;) rozpošlu a domluvíme se na něj ;)
já budu čekat na balík jak řekl do pátka - pondělí když nepříjde budu řešit jinak !

email : klecka3@seznam.cz
icq: 461 416 615
skype xawo007 (xawo)

dík za pomoc
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od Lukass »

to je kravina....podací lístek dostane na každý balík..... :text-nocomment:
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od Honza D »

BRONA píše:ALE mOŽNA VIM O CO DE PŘES ZNAMEHO CO DELA MODELAŘINU A JE NA TOM ŠPATNE ALE DONEJ BYCH TO TAKE NEŘEK
Pokud jde o známého, dej sem kontakt. Dokud se to nevysvětlí, jsi hlavním podezřelý, je tu na to moc důkazů - adresa, číslo účtu, styl psaní a taky to, že jsi náhodou přišel na fórum po 3 měsících, zrovna když se tu řeší tento podvod. Bohužel. Zdrhnout a nekomunikovat je nejhorší způsob, jakým to můžeš řešit.

Já sám jsem s Bronou uzavřel obchod, sice poslal, ale musel jsem asi 3x připomínat a balík, který údajně odeslal před více jak týden měl v době příchodu 2 dny staré razítko...
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem krásně naletěl

Příspěvek od deathskull »

ale to je jenom do urcity vahy:) kazdopadne kazdej balik dostane cislo!!!
Co se tyka motoru, nezlob se na mne, ale osa, ktera se hybe radialne cca o 1mm a axialne o 0,5mm, tak ten motor je pred smrti. Pri maximalnich otackach to delalo neskutecnej ramus. Proste loziska totalne vytriskany. Po poslani motoru zpet, jsem ho tyden ukaceval, aby mi poslal zpet prachy a to jsem jeste musel nakonec pozadat kamarada, aby mu napsal, ze o danny motor ma zajem a tim predstiral ze ho chce koupit. Po teto akci konecne penize prisli zpet (celkove to trvalo snad mesic - stim ze nez to poslal BRONA, trvalo to pres tyden! a to jsem mu jasne rikal, ze to potrebuju nutne a sliboval, ze posle hned). Jak rikam, pro mne je to hajzl a hajzlem zustane.
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Odpovědět

Zpět na „Bazar“