Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Tak to potom jo..To se tedy novýho zvukáče nedočkám...Čkoda,že ho Brmiňáci neprodávají,jako náhradní díl..Už jsme jim psali,že ho chceme koupit nový a,ani se neobtěžovali nám odepsat.... :(
Uživatelský avatar
paspap
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 346
Registrován: čtv bře 20, 2014 7:39 am
Bydliště: Plzeňsko

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od paspap »

honza 1960 píše: pát zář 13, 2019 6:31 pm Tak to potom jo..To se tedy novýho zvukáče nedočkám...Čkoda,že ho Brmiňáci neprodávají,jako náhradní díl..Už jsme jim psali,že ho chceme koupit nový a,ani se neobtěžovali nám odepsat.... :(
Ty nereagujou na nic a na nikoho. Já už jim taky psal ohledně bagru a David taky něco chtěl a ani se neobtěžovali....
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

No,s koupením a následném zaslání nového stroje,to s něma problémy nejsou,nakladač jsem měl doma za 20dní,ale,když chceš po nich nějaký náhradní díl,tak to je s něma utrpení..To,aby jim člověk třikrát psal.. :( ..Největší zkušenosti, ohledně náhradních dílu má s něma Milan..Ten by mohl vykládat co,už s Brminem zažil.. :wink:
Uživatelský avatar
matuskobagrista
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 362
Registrován: pon led 17, 2011 3:53 pm
Bydliště: Brezova pod Bradlom (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od matuskobagrista »

10 Kg v lopate? :clap: :clap: :clap: Moje Komatsu dvihne 14Kg a nakladám sním tak 4Kg.

Čakám kedy sa ozveš, že tečú piestnice :text-search:

A prišiel som na to prečo sa ti to kazí :text-lol: Proste preto,že si dal na Komatsu nálepky Caterpillar. :text-woo: :text-woo: :text-woo:
Obludy od KOMATSU v mierke 1:14
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

:D Martine,ty neřáde...No a co,že ti ten tvůj Komanč zvedne 14 kilo..???...Mě bohatě stačí 10 kilo a v lopatě mám také 4 kila materiálů a jen si s tím krásně hraje..Rezerva je tam veliká a proto se s ním vůbec nebojím hrábnout,do jakýhokoliv materiálu,co nám na akci dovezou..To se Šedivákem,tak to je horší..S ním,už musím do mokrýho písku,velice opatrně..

Pístnice zatím netečou a ohledně čerpadla na Šedivákovi,tak to jsem ti poslal mejl..

No a,aby se mě to nekazilo,tak hned sundávám nálepky CAT a nalepím na něho UNEX,aby jsi byl spokojený.. :lol:
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Dejvid »

Tak Honzo,
zde zvukáč a osvětlovací modul v jednom který dává výrobce do posledních modelů kolového nakladače. Lze koupit sadu za cca 1200,- Kč
Přílohy
IMG_20200119_144505a.jpg
IMG_20200119_144540a.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Davčo,jestli je stejný,co tam mám ted,myslím zapojením zdířek,tak mě ho můžeš koupit..??..Podle fotek to vypadá,že by mohl být stejný,co tam ted mám..A kde jsi to našel,že to prodávají??.
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Dejvid »

Je objednán,.... taobao.com, aliexpress.com atd... Je to pod různým označením...
Přílohy
Hfa6601c74d6945759ee49178f9a3a6e4D.jpg
Modul 2.jpg
Modul 1.jpg
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Jo,jo,to bude ono..Díky za objednání..Davčo,jak to budeš mít doma ,tak mě zavolej.. :wink:

Nevíš,jestli se jen dají zvlášt koupit,ty dva repráky,co jsou u té sady..??
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Dejvid »

K čemu Honzo? Reproduktor/reproduktory přijdou současně v sadě s modulem.... Pak se uvidí zdali jsou totožné... Ale pokusím se je najít, myslím že v Číně seženeš vše... :lol:
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Protože se mě jeden pokazil a mám jen jeden..No a tak jsem tam koupil normální reproduktor a ten je slabý..Když bych tam dal zpěti s tím novým zvukáčem ty dva reproduktory,které tam mají být,tak by to mělo ten zvuk,jak má být..Ty je tam máš také..Pokud mě ty repráky příjdou i s modulem,tak není co řešit.. :wink:
Uživatelský avatar
Dejvid
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 272
Registrován: pon srp 23, 2010 12:35 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Dejvid »

A nějaké hodnoty na těch repráčcích jsou?
Liebherr 946
FENDT 1050 Vario
MAN TGX 26.540
Liebherr LR634
http://www.rc-truck.cz
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od honza 1960 »

Davčo,to je zalitý v krabičce,tak jak to vidíš na té fotce,ale já jsem ten pokažený reprák rozdělal,ten reproduktor jsem vyhodil a nahradil jsem ho novým,co jsem koupil typ (C18 VISATION BF 37 4 ohmy),ale ted tam mám místo těch dvouch originálních,jeden reprák co dáváte do kamionu,ale je ten zvuk slabý...Když mě přijde nový zvukáč i s těma dvouma originálníma reprákama,tak ten jeden reprák vyhodím,dám tam ty dva,co tam mají správně být a bude to,tak jak to tam má být a hotovo..Právě proto jsem se tě ptal,jestli jdou koupit ty dva repráčky zvlášť,ale když příjdou v sadě i s tím zvukáčem,tak to bude vyřešeno..
michal45
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv lis 28, 2019 7:49 pm

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od michal45 »

Dejvide, taky jsem laboroval s reprákama ,ale krom originálů, tak kupovaný ( u nás) nemněly dobrý zvuk i když byly o dost větší ,
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: Čelní kolový nakladač CAT 980L...

Příspěvek od Bořík »

Volba reproduktoru výborná ( ten Visaton BF 37 ), ale nejdůležitější je pořádná, uzavřená a tuhá ozvučnice - bez ní nebude hrát žádný reproduktor dobře.
Originální repro ve většině případů stojí za prd. Pokud nemá pořádný zdvih na gumou držené membráně, bude to o ničem. Jen snad místo 4 ohmů je lepší 8 ohmů, ale při tak malých výkonech nebude ta nižší impedance vadit.
Pokud by se vešel větší, bylo by to ku prospěchu věci ... třeba VISATON FRS 5 - 8 Ohm
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“