Kobelco SK850LC - 3D tisk

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
milossek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 23, 2013 2:30 pm
Bydliště: okr. Kladno

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od milossek »

Nádherná práce. Jak stavba, tak ovládání stroje. :clap: :clap: Jooo, na Honzíkovu reakci jsem taky zvědav. Třeba už má naslintáno do počítače, či telefonu a nemůže se připojit :text-lol:
" Kde začíná elektrika, končí rozum"

Fendt 936Vario + čelní nakladač + sněhová radlice
Claas Axion 850 + tandem vlek Fliegl
Bruder CAT 963D
peckovej Kirovec K-700A v 1:14
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od honza 1960 »

Hele kluci,tak jsem tu..:-)..Lukáši,maká ti to krásně,svahovka,také..Plní svoji práci,na co je určena..No a pracuješ s ní krásně..Celkem jsi se s ní pěkně naučil pracovat a jde ti s ní i krásně stahovat i svahovat..Vybagrovat koryto malé říčky,či nějakýho potoka a potom sesvahovat břehy a udělat kolem koryta pěknou rovinu,tak to bys pěkně zvládl a já říkám....Dobrý to máš a jsem s tebou i spokojený.. :clap: :)
Fairytale
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: čtv zář 20, 2018 6:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Fairytale »

Fuuu ... to jsem si oddychl. Bál jsem se, co přijde za reakci. :D :D Každopádně děkuji všem!
Fairytale
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: čtv zář 20, 2018 6:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Fairytale »

Dnes jsem využil pěkného počasí a chvilku pracoval opět se svahovkou. Video je zde.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od honza 1960 »

Lukáši,je to eňoňuňo,belisimo... :D ..Chodí ti to krásně a je vidět,že i svahovku máš v ruce a jde ti to s ní pěkně svahovat a stahovat.. :wink:
Fairytale
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: čtv zář 20, 2018 6:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Fairytale »

Nové video zachycující rovnání terénu.
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od darbujanek666 »

Jezdil si někdy s bagrem než sis postavil tento model? Jde ti to skvěle.
Claas Atles 936RZ
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od honza 1960 »

Lukáši,výborný..Máš to lepší porovnáný,jak já s buldozerem.. :) ..Technická otázka..Jak to vypadá s těma mojema motorkama..Jsou ,už na cestě,nebo ještě v Číně??.. :)

Jirko,nikdy s bagrem nedělal,ani nejezdil,maximálně tak na kole..Toto se všechno pěkně naučil v tom skleníku a pařeništi,co má doma.. :lol: ..Ale jde mu to,skleník je dobrá škola a příprava,na pořádnou práci s bagrem .. :clap:
Fairytale
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: čtv zář 20, 2018 6:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Fairytale »

Díky moc, před lety jsem párkrát seděl v bělorusu. Snad budu mít někdy možnost si zkusit moderní bagr.
Honzo, motory jsou na cestě už celkem dlouho, největší zdržení stejně očekávám od ČP. :)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od honza 1960 »

Lukáši je to výborný hlavně,že víme,že je poslali..Pak nám,už nic jiného nezbývá,než čekat..Díky.. ;)
Fairytale
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: čtv zář 20, 2018 6:28 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Fairytale »

Nové video zachycující ovládání rypadla.
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Bořík »

Příjemně mě překvapilo, že i s takovým prckem s omezeným počtem ovládacích prvků jde řídit taková dost složitá mašina.
Ale asi to bude chtít hodně cviku, protože to vypadá, že to ovládání je složitější jak u letadla. Jediná výhoda je, že se to dá zastavit a počkat, což u letadla moc nejde.
Stroj je to parádní a to ovládání motory s převodovkami je minimálně na stejné úrovni, jako hydraulika.
Prostě nádhera !
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od honza 1960 »

Boříku,možná ještě lepší,jak hydraulika..Motory netečou,necukají,nepropadají se při pohybem kniplu,jdou všechny tři funkce najednou,kterou při krásném bagrování potřebuješ a další výhody..Převodovka odejde,odletuješ dva dráty,dáš novou převodovku,přiletuješ dráty a bagruješ dál..Nejsou starosti s čerpadlem,s pístnicema a rozvaděčem..Pořád to říkám,že Lukášovi ten bagr chodí,jak hodinky..Líbí se mě to..Kdybych nezdědil po neboštíkovi Milanovi ten jeho bagr,tak,už mě Lukáš stavěl ten samý,co má on.. :lol: ..Ale zatím jsem spokojený s tím od Milana,chodí mě krásně,tak jsem Lukášovi ušetřil práci.. :)
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Bořík »

Až budu velkej, tak si také takový podobný stroj pořídím. Moc se mi to líbí ( už od malička ), ale neumím slušně pracovat s kovy ( ani na to nemám patřičné vybavení ), ale něco bych určitě zvládnul. A hlavně mě láká 3D tisk, kde teď dokončuji tankovou jednotku od pana Horta. Tanky jsou to nádherné, ale chybí jim právě ta rozmanitost při práci - těch funkcí je u stavební techniky aspoň 3x tolik a tím i zábava je s tím mnohem větší a hlavně zajímavější.
Prostě bagr je bagr.
Akorát s těma páčkama je to složitější - něco jako bubeník: každá ruka a noha musí pracovat jinak. :D
Škoda, že ten tiskový program není na prodej - jako ty tanky. Ale chápu autora, že by pak na každém druhém pískovišti pracovaly stejné stroje.
Uživatelský avatar
Roman_rc.pilot
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 751
Registrován: pát led 11, 2019 12:17 am
Bydliště: Opava

Re: Kobelco SK850LC - 3D tisk

Příspěvek od Roman_rc.pilot »

Ano Luki, jak pisi vsichni tady. Krasne to funguje, ocenuji hlavne motory misto hydrauliky ;)
Ohledne ovladani, s vetsi vysilackou by to ovladani bylo asi jeste trosku pohodlnejsi, ale ke videt, ze Lukas to skvele zvlada i takto. Jen tak dal ;)

Honza_1960: Tvuj bagr, ktery jsi zdedil je asi zatim nejpreciznejsi, co jsem zkousel bagry s hydraulikou. Toho si vaz ;)
🇺🇲John Deere 9620RX
🇸🇪Väderstad ST600s
🇩🇪Krampe Halfpipe HP20
🇨🇳Frsky Tandem X20 PRO
Odpovědět

Zpět na „STAVEBNÍ A OSTATNÍ STROJE“