Zetor 7745 Turbo

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pavke
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 11, 2016 6:19 pm
Bydliště: Kadolec, okres ZR

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Pavke »

Ahoj, uvažuji že bych z HK vzal i vysilacku, nakonec jsem se rozhodl pro Turnigy 9x (pokud mi to ještě nevymluvíte :D ), ale nevím, jak by to bylo s případnou reklamací.
Takže otázka: máte někdo zkušenosti, jak to tam funguje v případě reklamace? Díky.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od honza 1960 »

Co to je, to HK???
Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Citelis »

HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od honza 1960 »

...No,jo,to je pěkný,ale jak já, obyčejný Český člověk tam můžu objednávat a ještě k tomu,když neumím anglicky,ale jen česky..To asi není obchod pro mě,že???
Pavke
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 11, 2016 6:19 pm
Bydliště: Kadolec, okres ZR

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Pavke »

Můžeš tam nakupovat i když neumíš anglicky, jazyk se dá nastavit vpravo nahoře a je tam i čeština :wink: Jenom kvůli placení je nutný mít účet na PayPalu, ale ten je vytvořenej za 5 minut a dá se pak použít kdekoliv - dá se s ním platit v jakýkoliv měně :)
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od honza 1960 »

Dobře..Díky za informaci..Jen mě tam zaujala ta vysílačka Turnigy 9X,za krásný peníze.. :wink:
Pavke
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 11, 2016 6:19 pm
Bydliště: Kadolec, okres ZR

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Pavke »

Není zač, taky mě tam zaujala, ale nejen ta... vše je tam skoro o půlku levnější než tady :D Nejradši bych tam tu vysílačku vzal, ale pořád váhám kvůli případné reklamaci... nenapadá mě, jak by se to řešilo.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od honza 1960 »

Za ty peníze,co tam stojí,o proti,co stojí tady,bych tu popřípadnou reklamaci i risknul..
Pavke
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 11, 2016 6:19 pm
Bydliště: Kadolec, okres ZR

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Pavke »

No něco na tom bude... za cenu na našem trhu jsou na HK dvě :D takže to asi vážně risknu, aspoň už budu moct testovat :lol:
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Piponek »

"idealně" si to nech poslat poštou a oni ti to u nás na celnim úřadě rychle vysvětlej že to nebude za polovic co tady :D
Pavke
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 11, 2016 6:19 pm
Bydliště: Kadolec, okres ZR

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Pavke »

Dobrý vědět, takže poště se radši obloukem vyhnout, jo? Jakej způsob dopravy je pak nejvýhodnější? :D
Piponek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 548
Registrován: úte bře 29, 2011 4:16 pm

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Piponek »

ČP = risk velká šance proclení, čiňan schvalně na balik neuvadi realnou cenu ale jen nizkou, celnik dělá že je chytrý = rendgen odhad ceny , odhad ceny *0,2 či kolik je dph + celni poplatek za to že ti to vyřizujou ja měl 200kč naposled, to je to co doplatíš k puvodni cene, cenu muzes dolozit fakturou v připadě že je vyssi odhad nez real cena,
je nutno si s nima korespondovat(čp a celnice) aby vyse zminený proces probehl, jinak nic nedostanes coz boli kdyz to musis zaplatit na HK predem
Kdyz si vyberes DHL UPC ci co tam jde zatrhnout primo na HK vidis tam cenu dopravy hned, když vyberes tuto moznost oni si to procli v jine(u nas sou celnici hovadka) zemi EU na pohodu(to uz je v cene postovneho)
nejidealnejsi je kdyz si vyberes zbozi z HK ktere nma HK uz V EU warehousu to je pak i postou ci jakoliv bezpecne bez cla

A Tak to je rozhodnout se musis sam,,,
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od ZORES »

Když to vezmeš z EU skladu,platíš jen dopravu. Je fakt,že tam nemají všechno,ale i tak je na výběr.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... sp?whl=EUR
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
honza 1960
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1969
Registrován: úte bře 25, 2014 9:47 pm
Bydliště: Přerov

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od honza 1960 »

Ach Bože,tak toto je na mě vysoká politika..Tak vidím,že zůstanu u našich,byť i dražších obchodů a tedy i věcí a nebo, také Modelbazar.. :(
Pavke
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 11, 2016 6:19 pm
Bydliště: Kadolec, okres ZR

Re: Zetor 7745 Turbo

Příspěvek od Pavke »

Díky všem za rady. Koukal jsem na ten EU sklad a je to tam o něco dražší než v international warehousu, ale asi to bude nejjistější varianta. Vše co bych tam teď chtěl mají, takže už asi nebudu dlouho přemýšlet a objednám to. 8)

honza 1960: jestli tu vysílačku chceš taky, tak mi napiš, mohl bych ti ji klidně vzít s mou objednávkou :wink:
Odpovědět

Zpět na „ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA“