VOLVO FH12 recyklace

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od LARS »

Na bazaru jsem koupil kabinu FH12 a něco dodělal z bezpečnostních cedulí něco zbylo z jiného projektu a na zadní světla jsem rozřezal zadní lampu z Felicie . Zkrátka šetřilo se kde se dalo a to byl hlavní cíl udělat něco co bude brzy jezdit a nebude to stát milion .Takže nečekejte žádné mistrovské dílo místních borců , ale takovou tu domácí patlaninu na kuchyňském stole z toho co mi přišlo pod ruku. Ještě to bude potřebovat trochu vyšperkovat a doladit ale konečně to jezdí vrčí a svítí .
Jen takoví dotaz na zkušené elektrikáře , myslíte že ten GT čínský zvuk snese Lipolku 7,4V / 7100mAh 60C ?
Víc fotek zde :arrow: https://lars666.rajce.idnes.cz/RC_VOLVO_FH12/
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) LARS dne ned čer 20, 2021 7:32 pm, celkem upraveno 1 x.
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Vít Suchan
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 671
Registrován: pon pro 31, 2018 8:45 pm
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jihočeký kraj

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od Vít Suchan »

Paráda :clap:
Moje rc:CC-01 Landfreeder,MAN TGX XLX 18.540,BOBík (Bobek) ve výstavbě (90%) ,PR Racing PR S1 V3 Type R
YouTube kanál- senát RC modely
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11517
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od Jirkacbx »

Na kamiony a tahače nejsem,ale elektrika pěkně uklizená a celkově pěkný a koukatelný :-)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od láďa »

Pěkné a čisté. To já tak to uklidit elektriku nějak nedokážu. :oops: A ten zvukáč by měl jít v phodě s lipo 7,4. Máme ho ze synem ve Volvu taky a střídáme jak nimh tak lipo a zatím žádný problém. Ale dá se někde na netu sehnat návod. tady to je https://www.bighobby.cz/container-truck ... on-system/
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11517
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od Jirkacbx »

To LARS : Uprav si velikost fotek,vložených i pak vkládaných.
800x600.
Díky.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od LARS »

Děkují za ohlasy a jsem rád že podle reakcí to při prvním kamionu který jsem v životě dokončil není úplná katastrofa.
Přidal jsem Rajče nějaké fotky https://lars666.rajce.idnes.cz/RC_VOLVO_FH12/ a video https://www.rajce.idnes.cz/f1490133294
Na půdě jsem ve sbírkách našel torzo nějakého hračkového návěsu ale nevím jestli to má další uplatnění ,zdá se mi to hodně vysoké https://www.rajce.idnes.cz/f1490132019a navíc jsem si s tím hned dojebal zadní blatouchy . :evil:
Ještě chci vymyslet jiný držák baterie ,protože tak jak to vyřešil konstruktér u Tamiye který byl evidentně na drogách jinak proto nemám vysvětlení otáčet auto při každé výměně baterky . :evil: :doh: :naughty:
To Jirkacbx :Rád bych ale nevím jak , vložil jsem odkaz na Rajče ,ale úprava která funguje u tankistů tady nezabrala. :oops:
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Vojtiš
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 155
Registrován: ned dub 13, 2014 2:09 pm
Bydliště: Přerov

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od Vojtiš »

Tak krásné auto a tak škaredej zvuk!! Myslím si že si zaslouží servonaut SM7 a je to top!!! :dance: :dance:
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od LARS »

:text-thankyouyellow: Vojtiš máš pravdu , tenhle modul je hrůza , žádné odfrknutí vzduchu , turbo taky nehoukne , jen to děsné kvílení při brzdění jak v akčním filmu :violence-uzi: :law-policered: :violence-rambo:
,ale koupil jsem ho v akci za litr a to přesně zapadalo do nízko nákladové koncepce a servonaut by byl dražší než tohle kompletní auto.
Dál to řešit nebudu :obscene-moneypiss: ,ale v dalším kousku to zkusím napravit . :auto-nx:
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLVO FH12 recyklace

Příspěvek od láďa »

No nevím kluci ale mě v tom to modulu přijde zvuk motoru lepší než v servonauty. Mám oba. Já hlavně vyměnil reprák a je to 100% lepší.
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Odpovědět

Zpět na „KAMIONY, TAHAČE, AUTOBUSY“