Dotaz na ucast pri koupi.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
veverka69
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 262
Registrován: úte úno 24, 2009 1:02 am
Bydliště: Rakousy
Kontaktovat uživatele:

Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od veverka69 »

Nazdarek kluci, mam na Vas dotaz. Chystam se na novej projekt (ten samozrejme odtajnim az v prubehu stavby) Po nekolikerem premysleni jsem dosel k zaveru, ze nejjednodussi pro stavbu bude objednat proste stavebnici z E-bay a zacit z ni. Jenze jsem si jisty, ze ji celou nepotrebuji, napr pneu, kabinu, bizu ke kabine, nadrze, zadni zastery, blatniky. Co potrebuji--- sasi, napravy, rafky- ne jiste porad nemuzu najit vhodne, prevodovku a prislusenstvi k temto vecem.
Podstatne je, ze kamion musi byt TRINAPRAVOVY a kratky rozvor, takze mame moznosti novy MAN, Scania 6x4 a Globetroter.
Mate nekdo zajem podilet se se mnou na tomto obchodu? Objednavam ja, po dohode, nejlepe aspon castecne zaloze a hned jak prijde vybalene veci poslu bud na dobirku, nebo po prevodu na ucet.
Jestli mate nekdo jiny napad jak mi pomoct sehnat potrebne veci, dejte prosim vedet....
Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 975
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od Michal Boček »

Pro dlouhodobější plány se dají objednávat náhradní díly přímo z Japonska podle návodu stavebnice a čísla sáčku. Je to ale dlouhodobá záležitost, počítej minimálně dva měsíce. Dřív to vyšlo levněji, teď už nevím, chce to propočítat co všechno potřebuješ ... ;)
bocektransport.cz
Uživatelský avatar
kwt2000
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 404
Registrován: úte dub 28, 2009 7:32 am

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od kwt2000 »

zdravím veverku69, pokud bys chtěl, mám doma rám na king haulera, resp. podélné nosníky, 2 přední ráfky vč. pneumatik a dva samotné přední ráfky, 1 kompletní komín a druhý bez horního dílu, ten se dá koupit na ebayi za cca 3 éčka.
veverka69
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 262
Registrován: úte úno 24, 2009 1:02 am
Bydliště: Rakousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od veverka69 »

taktez zdravim. S temi dily je to tak, ze potrebuji predevsim nosniky, napravy, prislusenstvi k napravam a prevodovku, ostatní potrebovat nebudu. A prave, ze king hauler ma zase dlouhy ram a rezat mi ho prijde skoda. Jestli by mel nekdo zajem o budku bud na scanii, mana, nebo globa, muzeme se domluvit. Pro me je to taktez plan na nekolik mesicu, musim se nejdriv zkamaradit s PSH, aby vysledek k necemu vypadal:)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od Jirkacbx »

A koupit jenom to co potřebuješ by nešlo?Na ebayi se to jistě bude válet.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
veverka69
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 262
Registrován: úte úno 24, 2009 1:02 am
Bydliště: Rakousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od veverka69 »

no to me take napadlo, ale pri hledani jsem toho zas tolik nenasel. A kdyz prictu postovne ke vsem dilum zvlast, jsem uplne nekde jinde nez za cenu stavebnice z ebay:( takze se tomu nejspis nevyhnu.... jinak abych se dostal dale, nevite o nekom, komu bych mohl napsat ohledne planu nakladnich tater? zamerne nepisu typ, ale kdo ma jednu dve, jiste bude vedet o dalsich. Vim stoprocentne, ze o tech planech by mel vedet p. Jozef Dojcar, ale nedari se mi na nej sehnat kontakt:(
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od Jirkacbx »

Na rc trial foru bude mít jistě aspon SZ.
Jinak třeba tady http://www.rc-trucker.com/PepaD/index.html a mejla máš dole na stránce.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Michal Boček
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 975
Registrován: ned lis 08, 2009 4:02 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od Michal Boček »

Hmmmm, Tatra a pevné nápravy říkáš 8-) ... to už předlohu hodně odtajňuje ...
bocektransport.cz
veverka69
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 262
Registrován: úte úno 24, 2009 1:02 am
Bydliště: Rakousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od veverka69 »

ne ne, neodtajnuje, Original ma klasickou trubku, ale na to si netroufam, vubec nevim jak bych na to sel. Takze podvozek bude uni a prevapko bude az nad koly:) Vim, ze to dost shazuje projekt, ale tohle opravdu..... :shock:
a jinak dekuji za radu kde hledat kontakt
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od Honza D »

stačilo by pár nákresů? http://www.rc-trucker.com/perokresby.html
jinak kompletní dokumentaci prodává Hanys (majitel výše uvedených stránek, má tam kontakt)

Jinak, pevný nápravy na tatru, to je škoda... Když už, tak spíš předělat onroadovej podvozek - třeba z několika TT-ček bys mohl udělat šestikolku s rourou a kyvnýma polonápravama :-)
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
veverka69
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 262
Registrován: úte úno 24, 2009 1:02 am
Bydliště: Rakousy
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na ucast pri koupi.

Příspěvek od veverka69 »

bohuzel tam neni ta co hledam.
K tomu TT, potrebuji, aby to i dobre fungovalo a neco uvezlo apod. Na takove pokusy s TT se absolutne necitim:( To se radsi pokusim zakamuflovat dobre fungujici podvozek, na ktery si budu vyhravat s vrskem. Mam to predevsim pro svoji radost, abych mel na co koukat, takze mi to bude bohate stacit:)
Odpovědět

Zpět na „KAMIONY, TAHAČE, AUTOBUSY“