nostnost vrtulníku

Vše co se RCéčkem dá dostat kontrolovatelně do vzduchu :!:

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: nostnost vrtulníku

Příspěvek od Citelis »

Asi tak jak říkají kluci přede mnou.
Pokud to s vrtulníkem myslíš vážně kup si vysílačku, simulátor a más celou zimu před sebou, aby ses s tím aspoň trochu naučil, pokud uvidíš, že ti to jde, tak si pořídíš nějakou 450ku, kterou párkrát lehce zrasíš, no a až s ní budeš umět lítat, tak si zkus něco věšet pod ní :binkybaby:
Nerad bych tě podceňoval, ale než se dostaneš do fáze věšíme něco pod vrtulník, tak bude rok pryč :wink:
Já koupil vysílačku, simulátor a po půl roce konstatoval, že na to nemám ... stálo mě to sice nejakých 7000, ale ušetřilo mi to tak 20 000 za totálně rozstřelený vrtulník :D Teď mám motorový větroň a s tím mi to aspoň trochu jde.
Pokud si chceš pořídit nějaký ten vrtulníček za pár korun, tak ty sou rádi, že letí sami od sebe, nejde na ně dát nic a venku je odfoukne vítr.
HOWG domluvil jsem.
HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
Dave1233
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 157
Registrován: pát úno 19, 2010 10:11 pm
Bydliště: Brno

Re: nostnost vrtulníku

Příspěvek od Dave1233 »

Osobně lítám jak éra tak heliny... můžu jenom potvrdit co tu říkájí kolegové předemnou. Jestli ty prachy na pořádnej vrtulník máš, tak si ho klidně kup. Klidně i benzíňáka, ale než se vůbec rozhodneš to jenom nastartovat, tak ti doporučuji zdělit všem kde to budeš zkoušet, aby se tomu místu vyhli a dále navštívit právníka a sepsat závěť. S takovýma helinama, který už uvezou nějákou tu zátěž pod sebou není vůbec sranda. Už mnohokrát jsem viděl 4S Li-pol rozseknutou rotorovým listem. Nezpočetně krát jsem viděl ať už v hale nebo venku jak zadní rotor dokáže odfrézovat plovoucí podlahu. To jenom příklady z praxe ;)
Mým životním stylem je chaos, moje modely dle toho vypadají. Nedělám Tatru s rourou ale z TLka.

http://www.youtube.com/user/DaveSanda?ob=5
Uživatelský avatar
Alesgsxr
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 14, 2011 9:11 pm
Bydliště: Brno

Re: nostnost vrtulníku

Příspěvek od Alesgsxr »

No chlape v prví řadě si uvědomit že vrťas je v neodborných rukách zbraň a tak se k tomu musíš chovat velký respekt . Velikost 500 Což mam vyzkoušené unese cca 1,5 kg podvozek + kamera a šloto . jo než od startuješ tak tobude mrak hodin treningu a odříkani a stejně budeš rád když to udržíš na fleku.
fightliner
ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 29, 2012 11:44 pm

Re: nostnost vrtulníku

Příspěvek od fightliner »

jo, seru na to :D fakt je to o hubu :D nemluvě o penězích z ND :)
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
Uživatelský avatar
Alesgsxr
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 14, 2011 9:11 pm
Bydliště: Brno

Re: nostnost vrtulníku

Příspěvek od Alesgsxr »

fightliner
ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 29, 2012 11:44 pm

Re: nostnost vrtulníku

Příspěvek od fightliner »

pěkný, ale asi fakt nic pro mě :D
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
Odpovědět

Zpět na „LETADLA, VRTULNÍKY, VZNÁŠEDLA prostě vše co lítá“