,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

jaké karoserie používate a jaké mají vlastnosti ?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

BAXAN25
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 731
Registrován: stř zář 01, 2010 7:19 pm
Bydliště: Plzeň (Úherce)

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od BAXAN25 »

co resite mg v roce 1986 ZAKAZALI i s celou skupinou B...
(a mg nikdy moc nefungovalo´)
YXRAY T2,Tamiya TT-01 RALLY,Tamiya TA-02 RALLY (v tuningu přední osa),A pár zbitků+AXIAL SCX10
ŠKODA 130 RS BLACK,LANCIA DELTA HF INTEGRALE,MITSUBISHI EVO IV,ŠKODA FABIA WRC (VRAK),SUBARU 2003,SUBARU WRC,A NÁKEJ TUNING OD REELY...M-01 MINI COOPER
NEJDE O AUTO ALE O ZKUŠENOSTI... :-D
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od LARS »

Wín: Ty víš kde se dají sehnat lepší kastle - Ford RS 200 a MG Metro 6r4 a nebo jiné B-čko 1/10.
rckadikracing : http://www.youtube.com/watch?v=8Djdkh8S87A
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
BAXAN25
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 731
Registrován: stř zář 01, 2010 7:19 pm
Bydliště: Plzeň (Úherce)

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od BAXAN25 »

e-bay nebo skus hledat google :D :--)
YXRAY T2,Tamiya TT-01 RALLY,Tamiya TA-02 RALLY (v tuningu přední osa),A pár zbitků+AXIAL SCX10
ŠKODA 130 RS BLACK,LANCIA DELTA HF INTEGRALE,MITSUBISHI EVO IV,ŠKODA FABIA WRC (VRAK),SUBARU 2003,SUBARU WRC,A NÁKEJ TUNING OD REELY...M-01 MINI COOPER
NEJDE O AUTO ALE O ZKUŠENOSTI... :-D
Uživatelský avatar
rcrtgriffin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1003
Registrován: sob bře 27, 2010 10:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od rcrtgriffin »

Já MG metro 6r4 miluju, Lars tě odkázal správně na závody rallycross, kde MG vychytali všechny "dětské nemoci", kdyby se udržela B class déle, třeba by předělali motor a vymakali jiné drobnosti, ostatně stejně, jak nad tím spekulují na hned několika DVD o rally...

Myslím, že je to jedno z mála aut, které po tak krátké době vývoje bylo schopné konkurovat jiným monstrům B skupiny...
Ten kdo dokázal řídit tuhle neřiditelnou plechovku musel mít koule z ocele, já sem podělanej strachy, jen když mi půjčej do ruky volant a řeknou, abych se rozjel...

myslím, že je nikdo jiný ani nikdy nevyráběl, právě díky tak krátké rally kariéře...

rckadikracing zkus ji prvně najít a pak teprve kvákej jo? já sem hledáním téhle kastle strávil celý rok, kdy jsem pokaždé, co sem si na ni vzpomněl jsem šmejdil po netu, našel jsem vždy jen nějaké obrázky, ale nikdy žádnou prodávat... párkrát se objevila na e-bay, ale jelikož nemám paypal a navíc je to taková vzácnost, tak byla vždy hned pryč...
:text-search: :text-lol: :text-nocomment:

Těch několik DVD s těmito auty, co máme doma si pouštíme s tátou pořád dokola, ne každému se tyhle krásky líbí, ale mne se zas nelíbí některá moderní auta, co jsou všechna na jedno brdo...

je to moje srdcovka, protože do MG sem zažranej od tý doby, co mne známí z Anglie jako malýho svezli v sportovním roudsteru MGB
:text-woo: :text-thankyouyellow:
http://rcrtgriffin.webnode.cz/ Griffin rc rally team; Adapta Czech team
Tamiya TRF416weRally Ford Fiesta RS WRC; MadMads
RWD rally car Fiat 131 Abarth
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od Honza D »

Ono celá Group B je srdcovka.. když se koukneš na auta, jsou to starý plechovky, který nezvládaly výkon motorů, krabice s obříma spoilerama, aby neodlítly.. ale právě tohle je na nich krásný. Obdivuju řidiče, který tyhle mrchy dokázali zkrotit

Mzi těma kastlema jsou hezký auta, ale pořád tam chybí moje vysněná kastle... Škoda 130LR. Oproti B - mosntrům čajíček, ale stejně pěkný autíčko.. :-D
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od LARS »

Honza D: LRo nebilo zdaleka tak dobrý auto jako Š 130RS a nebýt 160 RS MTX -( Gardeláďa ) - tak by ani nevyjelo.
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od Honza D »

Lars: Není to spíš tím, že vyjelo těsně před koncem skupiny B a taky tam nebylo oproti RS-ce co zlepšovat, zatímco ostatní zlepšovali? :-D Ale vzhledem k tomu, že sem ve Škodovce prožil dětství a zároveň je to mý současný 1. auto, mám ji prostě rád :-D A mít ji na RC-čku je zkrátka můj sen
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od LARS »

Honza D: Také jsem v té továrně před mnoha a mnoha lety pracoval . Škoda 160 RS MTX - http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=9170&page=1
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od WIN »

LARS píše:Wín: Ty víš kde se dají sehnat lepší kastle - Ford RS 200 a MG Metro 6r4 a nebo jiné B-čko 1/10.
rckadikracing : http://www.youtube.com/watch?v=8Djdkh8S87A

Ne to nevim, ale ja jsem nepsal nic o tom, ze se nedaji sehnat, nebo podobne, jen jsem napsal, ze jsou osklive to je vse. Nemuzu za to,ze se me nelibi, bohuzel patrim asi mezi to 1%.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od Vrakouš »

Ford RS 200 bylo krásné auto. Ty kastle nejsou sice špatné, ale moc originálům neodpovídají. :think: Jsou až příliš "svalnaté", spojlery a ostatní aerodynamické prvky mě připadají předimensované. :?
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
rcrtgriffin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1003
Registrován: sob bře 27, 2010 10:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od rcrtgriffin »

ano mají je trochu rozšířené a ten ford má ještě trochu více vystouplá světla (alespoň podle fotek), ale zase to není nijak moc brutální, jako třeba u tej fiesty na traxxas... :roll:
http://rcrtgriffin.webnode.cz/ Griffin rc rally team; Adapta Czech team
Tamiya TRF416weRally Ford Fiesta RS WRC; MadMads
RWD rally car Fiat 131 Abarth
Uživatelský avatar
LARS
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 946
Registrován: úte led 05, 2010 10:42 pm
Bydliště: Turnov

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od LARS »

WIN píše:To jsou ale strasne skaredy kastle :handgestures-thumbdown: :puke-huge:
WIN: Tak se hned tak nečertí , trošku nedorozumění no bóže ,to chce klid a nohy v teple. :D Já to pochopil tak že se Ti nelíbí kastle a né celé auto, ale to je asi jen tím že jsi tu sviňu neviděl na živo v akci, hned by si ji miloval. :text-imsorry:

Nicméně ohledně karoserii už jste asi postřehli že já i kolega Zodacare jsme na ně úplně marod a bohužel tyhle kusy snad nikdo jiný ani nedělá a ruku na srdce ona ta S1 od Chevronu také není zcela dokonalá ,jde jen o to jak se polotovar zpracuje a že to jde podle mě snad Zodacare předvedl.No a jen závěrem tahle parta připravuje i 206 T16 a podle mě to bude o mnohem lepší než od DELTAPRZNIKU. Jo a dole jsou i fotky RS 200 se světelnou rampou která je součástí setu a tam se i ty vystouplí světla celkem ztratili. http://www.controlfreax.com/news.aspx
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
̿ ̿̿ ̿̿ ̿ ̿̿'̿̿\̵͇̿̿\--(•̪●)--/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od WIN »

TO LARS: jsem v naaaprosty pohode :banana-stoner: :music-rockon: :happy-partydance: :happy-smileyflower: :happy-smileygiantred: :happy-smileyinthebox: :beer: :obscene-smokingjoint: :obscene-smokingweed: , ale je fakt, ze kdybych je videl na vlastni bulvy tak mozna ...
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
rcrtgriffin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1003
Registrován: sob bře 27, 2010 10:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od rcrtgriffin »

Tak ji mám doma!!!!!! :text-woo: :text-woo: :text-woo: :text-woo: :text-woo: :violin: :dance: :dance: :dance: :dance: :clap: :clap: :clap: :dance: :dance: :dance:
Táta s mámou to zase jednou dokázali, koupili to přes PayPal a nechali poslat známým v Anglii a ti to poslali do Prahy :D
YÉÉÉÉS VYŠLO TOOOOOO!!!!!!!!!!!

Kvalita lexanu vypadá docela dobře, rozhodně lépe, než na českých malosériovkách...
uvidíme, rozhodně jí vyztužím rovnou po nabarvení, ještě před první jízdou předek i zadek, ale myslím, že bude dobrá...
až ji budu mít nabarvenou, tak nahodím foto, nejpozději po prvním závodě MČRRCR :lol: ale pokusím se ji nafotit jeste drive... :D

no lidi, já sem tak happy, kastle mejch snů, už sem se ji chystal vyrábět, abych ji mohl mít :D ale což, třeba až ji rozsekam, tak to přeci jen zkusím :D

Edit:přidám sem pár fotek
Edit: http://rcrtgriffin.rajce.net/technicka_kontrola_MG
Přílohy
mg.jpg
MOJE milované MG metro 6r4 <3
(101.71 KiB) Staženo 453 x
Naposledy upravil(a) rcrtgriffin dne sob pro 25, 2010 2:12 pm, celkem upraveno 2 x.
http://rcrtgriffin.webnode.cz/ Griffin rc rally team; Adapta Czech team
Tamiya TRF416weRally Ford Fiesta RS WRC; MadMads
RWD rally car Fiat 131 Abarth
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,B" jako Bouda 1/10 Rally skupiny - B

Příspěvek od Domca234 »

gratuluju, a těšim se moc na fotečky :D
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Odpovědět

Zpět na „KAROSERIE“