Brona Neco o me

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Brona Neco o me

Příspěvek od BRONA »

Všechny tadi na Foru zdravym.
Chtel bych napsat neco o me jsem dizlektyk tak nevidim vubec chyby to je asi jedina vada jasne že ma každi človjek svoje chyby ja zrovna tuhle stydim jse za to ale proste holt jaky jsem takovy jsem byl jsem rad že jsem ze zakladky vyles ze všech předmetu ok jen ta čeština jsem mel furt 5 ale učitelka vydela že jsem šikovny na neco jineho tak mi na konec davala furt 4 tak jsem proles diky učitelce snažyla jse mi to narvat do palice ale nevidel jsem hačky čarky ani Y ani I řikavala mi že me to bude jednou mzet hold jse stalo. Tak vas moc všechny žadam pochopte me a skus te me pomahat a ne uražet.

Zajimam jse o model Ta02 a za každou radu jsem všem vdečny.
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od Tim »

Vítej tady na foru, myslím že lidi tady, nebudou mít problém s tvojí češtinou,já s tím problém nemám.

A jentak mimochodem,ty jezdíš rally viď ?
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
hensel
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: stř srp 01, 2007 4:47 pm
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od hensel »

vítej

přiznám se rve mi to oči, ale "asi" si zvyknu ;)
Honza B.

Obrázek Yokomo MR-4TC SD CM Obrázek

email : hensel@centrum.cz
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od BRONA »

jo jsem dotoho blazen skoušel jsem silnic ale relly je pro me lepši sice vyc prace s čištenim ale prome vječi zažytek jinak jsem rad že jsi me pochopil.
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od martincc2 »

ahooj.. doufam ze tu naleznes vse co potrebujes.. rally jede!! :!: :!: :D :D
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od uffos »

Hoj, vitej. Urcite se ti tu bude libit, a taky se ti omlouvam za to co jsem napsal v pokecu, ale kdyby jsi tohle o sobe napsal na zacatku sem, do adresare uzivatelu a ne do topicu Koupim regulator v bazaru, tak to bylo o necem jinym, ale stalo se, vse se vyresilo a nezbyva uz mi nic jinyho ti poprat, mnoho stastnych ujetych kilometru s RC bez nehody a shaneni nahradnich dilu. :D
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
Jimmy.Tulip
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: stř bře 12, 2008 12:20 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od Jimmy.Tulip »

Vitam rallymena :) , ja s tim urcite mit problem nebudu kdyz vim co se jak ma :) ...tak at ti to jezdi a RC zdar :)
Než založíte nové téma, použijte tlačítko HLEDAT
TA-05 Thunder Tiger Ducati 999
Galerie: jimmytulip.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od BRONA »

oči jsi zvyknou :shock: ale ze smichem :P nevim
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od bang »

Ahoj, konecne zase nekdo kdo se zamiloval do rally :!: . Preju malo utopenych regulatoru, padu ze skaly :wink: a spoustu krasne projetych zatecek smykem...
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od BRONA »

všem moc diky za přivytani regulatory uš jsem mel GM V4R+ utopil pad ze skali do vody TEU-101BK syn snim vjel do kalužyny uš je po nem GM V4R+ druhy nemohl zaboha nastavyt nastavil GM V4R+ a potom utopeni take uš jezdi po 4 hodinach nastaveni hruza stym nastavenim hlavne pro me
Graupner Profi V80R přepoloval nevym to jiste ale asi jo vyhořel
a ted mam novy Graupner Profi V80R a super lita ale uš jsem bes penes drahy koniček ale hold me bavy vše omezuji i hospodu jen relly ne jsem rad že me to bavy jen nevyhoda nemam tady na znojemsku skym jezdit samotař hold.

hlavne nemužu pochopit GM V4R+ byl asi 10 min pod vodou cele auto v hloupce 1.5metru a po třech dnech sušeni a 4 hodinach nastaveni zas jede to je zazrak neni vodu zdorny a přežyl :P
mel jsem stoho radost a pozor ani neblbne dnes jsem snim jezdil ale na suchu
Naposledy upravil(a) BRONA dne ned zář 14, 2008 10:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
tomik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1677
Registrován: pon bře 05, 2007 2:52 pm
Bydliště: Vsetín (Hošťálková)
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od tomik »

taky zdravím, nikdo není dokonalý, myslím že se tím prokoušem. Aspon budem víc přemýšlet nad tím, co budem číst :lol:
Tamiya DB-01Durga
BRUSHLESS COMBO IN CAR :)
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od WIN »

Ahoj Brono. Uz se zname, takze jen zde napisu neco pro ostatni, aby vedeli presne o co jde. Cerpano z netu.

Dyslexie je vývojová porucha čtení, buď vrozená nebo získaná poškozením mozku. Jde o nejčastější formu spec. vývojové poruchy učení (SPU), která se projevuje nesnázemi při učení se číst při současném zachování inteligence a přiměřených sociokulturních příležitostech. Dyslektik je výrazně ohrožen znesnadněním přístupu k tradičním vzdělávacím podnětům. Vyrovnává se zvláštní péčí v dyslektických třídách.


Dyslexie je podmíněna poruchami v základních poznávacích schopnostech, přičemž jejich příčinou je nejčastěji dědičnost. Rodiče dyslektici mají 50% pravděpodobnost, že jejich dítě bude trpět stejnými obtížemi. Dále může být porucha způsobena změnami ve stavbě a funkci centrální nervové soustavy, které často vznikají v období těhotenství nebo kolem porodu, nedostatečným rozvojem některých psychických funkcí. U některých jedinců lze poruchu odstranit, u jiných přetrvává v určité podobě až do dospělosti.

Problém pravděpodobně spočívá v nedostatečné souhře a spolupráci obou mozkových hemisfér. K tomu, aby dítě v počátcích výuky úspěšně zvládalo čtení, je třeba nikoli vyhraněné funkční dominance jedné mozkové hemisféry nad druhou, ale naopak jejich dobré spolupráce. Dokud dítě písmena dobře nezná a jejich sestavy pouze „luští“, zaměstnává především hemisféru pravou. Jakmile začne spojovat tvary písmen se zvuky a zvláště když je pak naplňuje věcným obsahem, tj. když čte významy vnímaných slov, nutně vstupuje do hry hemisféra levá a přebírá vedoucí roli.

Specifické poruchy čtení mohou být různého stupně a různé závažnosti – mohou být relativně lehké, těžší a velmi těžké. Možno předpokládat, že výskyt dyslexií těžkého stupně se v jednotlivých zemích nebude mnoho lišit, neboť mozková poškození či mozkové dysfunkce, které jsou jejich podkladem, mají v populaci víceméně rovnoměrné rozložení. Naproti tomu výskyt poruch lehčích je zřejmě variabilnější, neboť kromě onoho společného neurofyziologického základu je daleko více závislý na dalších psychologických a sociokulturních činitelích, které v daném případě k onomu základu přistupují. Je to především struktura toho kterého jazyka, jeho gramatika a jeho pravopis, dále metoda školní výuky čtení a pravopisu, kulturní úroveň rodiny, dvojjazyčnost či vícejazyčnost rodinného prostředí, hodnota školního vzdělání v dané společnosti, prestiž rodiny a konečně i úroveň diagnostiky a nápravné péče.


První příznaky dyslexie mohou být různé: dítě začíná pozdě mluvit, obtížně se vyjadřuje, má malou slovní zásobu, nedokáže vytleskat slovo po slabikách. Nic z toho ovšem ještě nutně neznamená, že bude opravdu dyslektické. V těchto případech může jít o vývojové opoždění, které se srovná za pár měsíců. O dyslexii by se mělo začít mluvit tehdy, jestliže má dítě problém rozeznat písmena nebo zná abecedu, ale nedokáže písmena poskládat do slabik a slov. Později může mít potíže se čtením, nerozezná množství nebo vidí čísla ¬zrcadlově (např. 82 místo 28).

Při diagnostice se přihlíží především k tomu, jak dítě čte a jde-li skutečně o „neschopnost“, a ne snad o následky smyslových vad, nemocí či jakýchkoli vnějších okolností, zda se dítěti dostává „běžného výukového vedení“, má-li přiměřenou inteligenci a poskytuje-li mu jeho sociokulturní prostředí dost příležitostí ke vzdělávání. Jasná kritéria pro přidělení diagnózy ovšem neexistují (dyslektikem je ten, o kom to poradenský psycholog prohlásí). V praxi se osvědčuje postup, který má zhruba tři fáze:

předně je třeba zjistit, zda v konkrétním případě vyšetřovaného dítěte jde skutečně o specifickou vývojovou poruchu čtení, což znamená odlišit ji od nepravých dyslexií;
jde-li o dyslexii, je třeba provést podrobný rozbor případu a zjistit, jakého je původu, jaký je její obraz v daném případě a jaký je stupeň její závažnosti
jde-li o dyslexii a máme-li již představu o tom, co požaduje předchozí bod 2, je nutno zjistit všechny okolnosti, které mají význam pro příští nápravnou či terapeutickou péči o dané dítě. V případě poruch učení je totiž podrobná a odpovědně prováděná diagnostika nezbytným a rozhodujícím východiskem každé další pomocné snahy, která se jinak bud’ zcela míjí účinkem, nebo se provádí příliš zdlouhavě a neefektivně.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od BRONA »

Ahoj a diky za pomoc mel jsi pravdu.
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
xvlastix
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1007
Registrován: úte črc 03, 2007 9:09 pm
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od xvlastix »

Broňo, fpoho, už jsme tě poznali a víme o co de. Takže doufám, že tu nebudou další dementní narážky na to, že nepíšeš zrovna podle mluvnice pro ZŠ.
Jsou tady opravdově postižení lidi, ale oni si to bohužel neuvědomují a to je horší.
Takže vzhůru do boje s RC technikou a 26.10. jedeme v Brně další rally tak seš zván, jako jezdec nebo i jen jako divák, to je na tobě.
XV-01 / XRAY T2R - Peugeot 208 R5, Ford Fiesta WRC, Honda Civic Type R3, Škoda Fabia S2000, Peugeot 306 MAXI
Toyota Hilux High Lift; F103RM - F1; TL-01; TT-01; 1/16 Brushless 4WD Monster Beatle, Zodiac MK GRII - inflatable scale boat (1:10), Spektrum DX3S
Navštivte stránky brněnského šampionátu RC rally http://www.rallybrno.cz
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brona Neco o me

Příspěvek od BRONA »

Diky moc rad dojedu ale potřeboval bych ješte pomoct jsem ze Znojma a za svuj žyvot jsem byl tak 10 v Brne tak to tam neznam jesi by nešlo nejakou konkretni mapu abych to našel. auto jsi rad vemu. 26.10.2008 budu mit určite čas v kolik hodin a kde diky za bliši informace.
Podvozky : 1XTA02
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“