Deiw

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
deiw
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: úte úno 18, 2014 5:54 pm

Deiw

Příspěvek od deiw »

Ahoj všem,
jmenuji se David Rosický
bydlím Březí u Mikulova
co se týče RC modelů tak cca 10let jezdím (napomalo) s tamyia Pajero 1/10 (komplet upgrade, vše hlinik nebo kov ,castle ABS, převodovka, naviják, komplet osvětlení atd..) nějakej vozík k tomu a další periferie, možná jsme se s některými potkali na expedicích na pálavě,
poslední rok pokukuji po stavební technice a právě jsem byl lapen (pořídil jsem plastovou Huinu 1550 1/14 a už zjišťuji co jde jak vylepšit :) )
v plánu je ještě nějaký nakladač a nákladáček, zahrada jen asi 700m ale na malý povrchový důl a nějakou strouhu s tekoucí vodou by to mělo stačit,
jsem elektrikář, a modelář samouk, patřím k těm co zkusí něco 10x vyrobit než je donucen to 1x koupit :D
pokud bude potřeba pracuji ve výrobní firmě kde mám k dispozici soustruh, nc frezu, stojanovku, svařování pomocí CO i elektriky, takže pokud pošlete pořádný výkres můžu občas i zakázkově něco vyrobit (ať už za menší poplatek, případně výměnný obchod :) )
moc mě nenapadá co dál napsat ale rád odpovím na jakýkoliv dotaz ,
RC ZDAR
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“