Michal 45

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
michal45
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv lis 28, 2019 7:49 pm

Michal 45

Příspěvek od michal45 »

Jmenuji se Michal Medvěděv a jak jsem četl předcházející přízpěvky ,kdy většina píše že je začátečník , já musím o sobě říct ,že jsem konečník . V roce 2015, kdy jsem byl 3 roky v důchodu, a sil rapidně ubývalo , jsem si pořídil malý pásový bagr 1,3t na práci na zahradě a kolem baráku . To nadšení bylo obrovské . Jako modelář, jsem mněl hlavní linku v historických rc plachetnicích , občas se do toho zamíchalo letadlo i vrtulník. Ale v r.2018 na pozim, jsem od suca přez Milana koupil Libhera 954 ,a už jsem v tom lítal , k tomu nákladák CA30 (ZIL 158 sklopka) a na jaře přibyla další žlutá potvora pás. nakladač Libher 634 , a ted se děsím toho že to není konec , naštěstí mám zahrádku něco málo přez 5000 m 2
Uživatelský avatar
Bořík
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 529
Registrován: úte pro 02, 2014 4:10 pm
Bydliště: Brno - Maloměřice

Re: Michal 45

Příspěvek od Bořík »

A nebylo by lepší - místo modelaření - pokračovat v těch strojích 1:1 ?? Mít tak velkou zahradu, tak i ten Liebherr 1:1 by se uživil na zahradě; nehledě na to, že by vydělal i nějakou kačku na sousedovic zahradách. A třeba takový vibrační válec 1:1 by pomohl vybudovat na zahradě část nefalšované soukromé dálnice ( také pochopitelně v měřítku 1:1 ). A když jsi se zatoulal mezi letadla, tak i to menší letiště ( opět 1:1 ) by se dalo na zahradě vybudovat ( kdyby byla dostatečně dlouhá a úzká ). :--) :--) :dance:
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: Michal 45

Příspěvek od rotruck »

Tak tě vítám a přeju hodně zdaru ..... 5000m2 říkáš :think: myslím , že by sis měl do profilu povinně uvést bydliště , aby kluci věděli kam si budou jezdit hrát ... :D
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal 45

Příspěvek od Jirkacbx »

Zdravim a jsem rád,že se registrace podařila a psaní na foru ti jde 8) a líbí se ti tu :-)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Míla
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 817
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Bydliště: Písek, jihočeský kraj

Re: Michal 45

Příspěvek od Míla »

rotruck píše: sob lis 30, 2019 9:39 am Tak tě vítám a přeju hodně zdaru ..... 5000m2 říkáš :think: myslím , že by sis měl do profilu povinně uvést bydliště , aby kluci věděli kam si budou jezdit hrát ... :D
S tou adresu by spěchat nemusel, ještě si toho všimne někdo od tankistů a udělá tam rekonstrukci druhý světový.
Hasičská technika MB Sprinter RZA,PLHA, Scania R series, CAS,KHA,KA
Speciální pásová technika.
https://rcpupisek.rajce.idnes.cz/
rc-pozarni-utvar-pisek.webnode.cz
facebook.com/rc.pozarni.utvar.pisek
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“