Pavel 128

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Pavel 128
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: čtv srp 16, 2018 1:16 pm
Bydliště: Praha 8

Pavel 128

Příspěvek od Pavel 128 »

Ahoj všem.

Přihlásil jsem se sem, protože mám rád RC modely Tamiya, hlavně ty staré nebo reedice. Chci se dívat a sbírat zkušenosti a do ničeho nekecat. V dětství jsem měl Holliday Buggy, jejíž polofunkční vrak ještě existuje. Mám rád realistické modely. Nechci závodit, závodím v SRC (dráhové modely - makety), závodil jsem v rallye, s RC chci odpočinek, ne stres. Prostě poježdění s on road na sídlišti s off road na chatě.

V krabici mám Blitzer Beetla 2011, chci ho přiblížit vzhledu nějakého brouka z BAJA 1000. Koupil jsem si na to ještě jednu kastli Sand Scorcher, kdybych to pokazil. V druhé krabici mám Tyrrell P34 F103 2017, ten tam asi chvíli zůstane a budu se s ním kochat.

Postavil jsem čerstvě Lotuse 102B F104W koupeného relativně levně, abych se s tím naučil a nezničil tu krásnou šestikolku, je mi jasné, že ho rozbiju. Je to vlastně po 35-ti letech můj první pořádný RC model a úplně první stavba, tedy spíš sestavení stavebnice.

Chtěl bych ještě něco realistického do terénu, asi Toyota Land Cruiser 40 - Black Special, abych nemusel lakovat tu pet láhev, nebo Toyota 4x4 Pickup Bruiser (to by ale chtělo leasing)… uvidím.

Proč Pavel 128? Protože jsem jezdil rallye historiků s Fiatem 128, mám tato auta rád a několik jich mám 1:1 poschovávaných po stodolách. Jednoho mám dokonce 1:10 postaveného na podvozku Himoto, spíš hračka, ale zábavná.

Jsem z Prahy 8.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pavel 128

Příspěvek od Jirkacbx »

Zdary a vítej :-)
Dopln si bydliště do Profilu,pro případný případy :-D
Když se ti líbí starý modely a reedice,koukni do Galerie,o sekci výš,než jsi dával Lotuse a hledej věci od ZORESe,taky trochu ulítlej na starší modely :-)
Ohledně Toyot v rc by se jistě něco našlo a lakování lexanu je v pohodě,ale kastle ABS nebo doma vytvořená třeba z PSH taky udělá radost a parádu. :-)
A jestli by ti to nevadilo,docela bych rád zkouknul tvý 128ky,když dáš v plen nějaký odkaz na galerii.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Pavel 128
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: čtv srp 16, 2018 1:16 pm
Bydliště: Praha 8

Re: Pavel 128

Příspěvek od Pavel 128 »

Děkuji.
Doplněno.
Vše prozkoumám.
No, já žádnou galerii nemám, dám pár fotek do sekce 1:1, když bude mít administrátor pocit, že je to moc od tématu, tak to smaže. Případně mi pošli mail do soukromé zprávy a já ti pošlu fotek více.
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“