DRracer

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Uživatelský avatar
drracer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: pon bře 27, 2017 9:25 am
Kontaktovat uživatele:

DRracer

Příspěvek od drracer »

Vážení členové Tamiya fóra,
dbaje vašich pravidel pro nově registrované uživatele mi dovolte krátké představení.
Jmenuji se David, je mi 0x26 (ano, jsem SW vývojář) a sídlím především tam, kde je nějaké připojení do internetu. Sídlím především v Praze, ale často se vyskytuji také Brně, Č.Budějovicích, Kopřivnici i jinde.

Mnozí členové tohoto fóra mě osobně znají, setkáváme se na modelářských akcích už 10 let. A protože jsem teď naposledy v Olomouci zaslechl poznámky, že mé reportáže z akcí jsou těžko k nalezení a že bych se měl registrovat na Tamiya fóru, činím tak dnes.

Jsem hrdým majitelem a testovacím pilotem Tatry 130 v měřítku 1:14, jejímž autorem je Pepa Dojčar.
Celá její dnes už desetiletá existence včetně četných účastí na modelářských akcích je pečlivě zmapována zde:
http://www.drracer.eu/t130
Mým příspěvkem na tomto modelu jsou řídicí jednotka simulující v reálném čase chování a zvuk vzduchem chlazené tatrovácké V8 a 5+R převodovky, realistické pneumatiky vytvořené 3D tiskem a bezpočet testovacích motohodin :) .

Na závěr bych prosil administrátory o vyjasnění:
1. bod "6. Je zde možnost se registrovat pouze z jedné IP adresy.". Chápu to tam, že registrace musí (musela) proběhnout z jedné IP, ale další příspěvky mohu posílat už z jiných IP (podle toho, kde budu momentálně online)?
2. mé reportáže z modelářských akcí umí být velmi dlouhé, proložené thumbnaily obrázků a odkazy na související videa - jsou takové příspěvky zde povoleny? V pravidlech jsem žádné omezení nenašel.
Děkuji.
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: DRracer

Příspěvek od Jirkacbx »

Zdary a vítej.
Pěkný a povedený model Tatry a povídání i testíky,třeba ten z Chorvatska ,obsáhlý,poučný a srozumitelný. :clap:
A k dotazům.
1) Ano,jedna IP při registraci,kde se pak připojíš ke svýmu účtu je už vcelku jedno.
2) Je sice pěkný tady zveřejnovat reportáže z akcí,ale prostor fora není nafukovací a platí se z příspěvků od všech členů,kdo chce přispět.
Navíc máš povedený stránky,tak by bylo škoda ti trochu nezvýšit sledovanost s dablováním příspěvků.Navíc návštěvníci nezůstanou většinou jen u uvedenýho odkazu a přečtou si i další tvé počiny.Které můžou další lidi navnadit na tenhle pěkný koníček nebo pomoct s nějakým problémem.
Takže,pokud ti to nebude vadit,zveřejni článek u sebe a na forum dej jen odkaz na konkrétní článek či reportáž.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 978
Registrován: ned dub 30, 2017 12:26 pm
Bydliště: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: DRracer

Příspěvek od Milan3528 »

Moc se mi líbí tvoje stránky.Ještě je nemám celý přečtený,ale super.Nenašel jsem tam na tebe kontakt.
Uživatelský avatar
drracer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: pon bře 27, 2017 9:25 am
Kontaktovat uživatele:

Re: DRracer

Příspěvek od drracer »

jirkacbx: děkuji za vysvětlení a návrhy, potvrzuji a souhlasím ;)

Milan3528: děkuji za pochvalu, kontakt je úplně dole na každé stránce: drracer@drracer.eu
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“