Pawalo

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Pawalo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 89
Registrován: sob led 24, 2015 6:22 pm
Bydliště: Tábor

Pawalo

Příspěvek od Pawalo »

Dobrý den :)

přestavbu BOBCATu už sem zde představil tak teď bych se měl představit asi i já :)

Pavel jméno mé. je mě 26, sem z Tábora.
jako mládě sem lepil modely stíhaček, pak balzový házedla, a pak přišlo první RC samokřídlo. momentálně lítám s bublinkovym P-51 mustang 1:10 (šad model). když počasí nebude přát tak doma budu bagrovat s bobíkem. a chystám se na přestavbu JD 7930 s vlekem.

jináč sem teda elektrotechnik se zaměřenim na programování mikropočítačů PIC. dál mě zajímá pěstování chilli paprik pod světlem. dál mi tu rostou voskovky (HOYA) a nějaký klasika pokojovky. sem tam pojezdim na kole. sem tam něco upeču. takže asi tak :)
Optic 6 (spectra24) # P-51 mustang (EPP 1:10) # bruder BOBCAT (1:16) # bruder JD 7930 (1:16) # bruder vlek Fliegl (1:16) # bruder Manitou MLT 633 turbo (1:16) - ve vývoji
http://pawalo.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pawalo

Příspěvek od Jirkacbx »

Zdary a vítej.
Obzor vcelku rozsáhlý,jen to programování jsi zminovat neměl. :wink:
Abys pak v práci dělal i něco pro firmu a ne jen soukromý zakázky :mrgreen:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Pawalo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 89
Registrován: sob led 24, 2015 6:22 pm
Bydliště: Tábor

Re: Pawalo

Příspěvek od Pawalo »

tak v práci toho moc nestihnu, jen o víkendech mám trochu času. programování se aktivně věnuju jen doma.
Jinak co se týká modelaření a programování tak mám v plánu skusit nějakej ten zvukovej modul, zpomalovače serv, modul pro imitaci hydrauliky ze serv, maják, a tak nějak všecko co je drahý a nechce se mi kupovat :D
Optic 6 (spectra24) # P-51 mustang (EPP 1:10) # bruder BOBCAT (1:16) # bruder JD 7930 (1:16) # bruder vlek Fliegl (1:16) # bruder Manitou MLT 633 turbo (1:16) - ve vývoji
http://pawalo.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“