hatik

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
hatik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 09, 2013 8:37 pm

hatik

Příspěvek od hatik »

Zdravím všechny modeláře. Jmenuji se Petr Havlík, je mi 39 let a bydlím kousek od Ostravy. K modelařině jsem se dostal přes RC letadla. Nejprve pouze jako uživatel a později jsem i zkoušel stavět, ale neustále opravování po pádech mě trochu odradilo, takže jsem přešel na auta, která odnikud nepadaji :-). Pořídil jsem si HPI E-Firestorm a Cyber 10B a účastnil se MČR ELEKRIC BUGGY 1:10, které se jezdilo kousek od mého bydliště.
Nyní bych chtěl zkusit znova něco jiného. Úplně mě ohromily modely stavebních strojů. Pracuji jako nástrojář, takže zázemí by bylo. Teď jen hledám v blízkem okolí někoho se stejnou zálibou, který by poradil se startem :-)
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: hatik

Příspěvek od bang »

Ahoj! At se ti tu paradne libi a je skoda ze offroad odsouvas na druhou kolej a jeste vetsi skoda je, ze nejsi od Jestedu! :)
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
hatik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 09, 2013 8:37 pm

Re: hatik

Příspěvek od hatik »

Tak auta odsouvám pouze teď přes zimu, protože by byl hřích nevyužít místní organizaci závodů. Sice se jezdí i teď ve sportovní hale, ale to mě moc neoslovilo.
Uživatelský avatar
darbujanek666
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 23, 2010 12:40 am
Bydliště: Jezeřany-Maršovice

Re: hatik

Příspěvek od darbujanek666 »

Ahoj.Vítej mezi postiženými.Kolegy v blízkém okolí najdeš nejlíp tady : https://maps.google.cz/maps/ms?msid=202 ... 3,8.453979 :wink:
Claas Atles 936RZ
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“