klasek

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Uživatelský avatar
klasek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 423
Registrován: pát črc 23, 2010 4:06 pm
Bydliště: Kaňk u Kutné Hory
Kontaktovat uživatele:

klasek

Příspěvek od klasek »

Zdarec všichni, jmenuji se Michal Klasa, momentálně 31let a bydlím ve Slušticích, což je kousek od Říčan.Makat jezdim do Práglu jako automechanik nejmenovaných s.a.e.k.

Modelům se věnuji poslední 3roky a začalo to díky Sismovi RCTrialem. Dřív jsme se věnovali úpravám aut 1:1 a u mne vždy nebylo jen jedno auto, tak jen u RCTrialu to také nezůstalo a rozrostlo se to, což je patrné v podpisu. Myslet si, že upravovat a stavět modely bude levnější, byl setsakramentský omyl, ale jsem za něj rád. :dance:

Momentálně z toho je několik kamionů, placek a expedic, ať hotových, rozestavěných nebo odložených v krabici z důvodu postupné rekonstrukce domu a před rokem narozené dcery. Naštěstí s odstupem času se chuť ke stavbám vrací a vozový park se rozšiřuje neustále....... asi jsem fakt postiženej.....ale řekněme narovinu, kdo znás na tomto foru není. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Takže hraní zdar :!: :!:
Mitsubishi Pajero CC-01 Carbon + na plaťáku Škoda 130RS a OCTAVIA RSCARBON
Man Red Bull TGA.CC-01-Truck Trial special,Ford Aeromax Red Bull,
Man Long line 8x6 kontejner - v krabici
ŠKODA 400-XENA Bojovnice - MALŮVKY
Servis vozidel 1:1 pro každého 606165243
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11511
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: klasek

Příspěvek od Jirkacbx »

Tak opožděně vítej a říkat,aby se ti na foru líbilo jistě za 3 roky od registrace nemusim :wink:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“