freestyler

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

freestyler

Příspěvek od freestyler »

No tak sa teda zapisem aj ja.
Volam sa Lubo som z čadce a mam 14.
Orientujem sa na rally a drift aj ked nie nejako extra moc ale po malej pauze ma to zase chytilo.
No a to je asi tak vsetko :roll:
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: freestyler

Příspěvek od Vrakouš »

Ahoj, drift a rally mají k sobě blízko. Ať se daří dveřmi dopředu. :lol:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
06D
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 509
Registrován: pon zář 13, 2010 8:49 am
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: freestyler

Příspěvek od 06D »

Ahoj Lubo, prosím-tě přestaň plnit tohle hodně užitečné forum svýma pocitama a nesplněnými sny. Schválně si najdi své příspěvky a představ si že jsi nováček v RC modelech a snažíš se najít nějakou radu, nápovědu, inspiraci jak co funguje. Co TVÉ EMOTIVNÍ POCITOVÉ VÝLEVY tomu nováčkovi přinesou !!!! například
http://3p0.rajce.idnes.cz/ABSIMA_CR3P#P1070131.jpg
freestyler píše:nieje labilný ten volant ? za tú cenu sa mi páči, ale vypadá to tak že keby mi náhodou spadla tak som v prdeli.. drží to na kúsku a vypadá to dost slabé miesto :roll:
Ten volant je na adaptéru který přizpůsobuje polohu volantu rukám pilota (dopředu - dozadu). A to že kupuješ RC soupravy podle toho kolik vydrží pádů a ne podle parametrů nebo ceny je jen tvůj problém a mateš tím akorát možná nového modeláře!!!

A mimochodem jediné co začíná být labilní tak jsem já, protože už tě začínám mít opravdu plné zuby s tím zasíráním fora nesmysly. A v hlavě mne hlodá myšlenka udělat hlasování jestli ti maj moderátoři šlapat po patách a OT příspěvky mazat ale to je asi nebude dlouho bavit :)
Jinak u mne jsi zapadl do šuplíku KADIK-BAXAN = freestyler a můžu ti říct že baxík aspoň občas pobavil :DDDD
Olin Bětík....MOVO Racing
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: freestyler

Příspěvek od freestyler »

oki :) nechcem sa hádat, nechápem ako by mi mal niekto šlapat po patách a už vobec nie prečo.. nevidím že by som tu dal nejaký svoj nesplnitelný sen ale v pohode oo-) ak budeš skúšat hlasovanie tak mi prosím ta pošli do SZ link, čítam len sekciu drift a bazar :D rád si to prečítam
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“