Lada B

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lada B
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 528
Registrován: čtv zář 08, 2011 11:28 am
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Lada B

Příspěvek od Lada B »

Ahoj, jmenuji se Ladislav Ballý a bydlím v Praze 8 Čimicích a jsem tu 41 let.
RC mě postihlo prvně asi v devíti letech. To jsem vypustil loďku na rybník a byl jsem strašně hrdej, že mám, tenkrát 2kanál PILOT 2, dalo se s tím řídit jen kormidlo, ale na obě strany. Pak dlouho nic, až před šesti lety kamarád přines RC set letadla, že to nelítá. Kecal. No a od té doby v tom zas lítám i dalšími kámoši. pozemní technika mě našla teprve předloni, ale zase tak, že rolba, 3 auta, dvě lodě a traktor. Letadel u stropu v garáži je (asi) sedm.
No a další záliby? Ty by mě jen zdržovaly od modelaření, tak radši nic. Už jsem sem někam dával odkaz na naše stránky, co tam máme všichni z party. Ale tady je opět:
http://mojefotky.blgz.cz/
Zatím sem moc nepíšu, snažím se číst.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada B

Příspěvek od Vrakouš »

Ahoj, máš docela široký záběr, modelářský. :lol: Tak ať to všechno létá, jezdí a pluje bez problémů. :wink:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Lada B
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 528
Registrován: čtv zář 08, 2011 11:28 am
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada B

Příspěvek od Lada B »

No ono to začalo těma letadlama, to je vždy taková výzva, NELÍTÁ, ale jo letí skoro všechno. No a pak přisli lodě,auta, v zimě přišel kamarád s rolbou, jestli by to nešlo rozjet, no a jelo. V září přišel druhý, že má traktor a ten by mohl taky jezdit, asi. No a druhý den jsem jel na kafe traktorem. Jen vlek jsem musel koupit až druhý den. :roll: Jen rakety ještě nemáme, ale do těch fakt nejdu. No a dneska mi přijde Actros ob Brudra, tak už v tom zas lítám. Proto jsem taky tady, pro informace. :twisted:
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada B

Příspěvek od novako »

a proč ne rakety? Co je na nich špatného či těžkého? :wink: :roll: :mrgreen:
Přílohy
DSC00570_2.jpg
(172.42 KiB) Staženo 109 x
DSC00566_2.jpg
(164.85 KiB) Staženo 109 x
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
Lada B
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 528
Registrován: čtv zář 08, 2011 11:28 am
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Lada B

Příspěvek od Lada B »

Říká se nikdy neříkej nikdy, ale na pššššííííít a je to v prd......, za 10 vteřit prd a je to v zemi, mě nějak zatím neláká. :text-imsorry: Omlouvám se za vyjádření vypuštění a přistání rakety. Bez padáku. S padákem by to prd bylo určitě delší. :--)
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“