Domca234

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Domca234

Příspěvek od Loupák83 »

no taky se divim podle začátku toho tématu to je dlouhodobější a že dluží více lidem
taky se divim že to neřeší buď přes PČR myslim že lidí bude dost nebo nejrychleji přes jeho rodiče
a taky si myslim že chlapec po tom co předvádí si nikde už ani nešktne a udivuje mě jeho drzost a obdivuju ty lidi že si ještě neudělali výlet
co jsem pochopil tak plzeňáci ti mu nemůžou přijít na jméno protože jim dělá neskutečnou ostudu v této naší malé komunitě
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
vrkal
Nováček
Nováček
Příspěvky: 95
Registrován: pát lis 04, 2011 4:22 pm

Re: Domca234

Příspěvek od vrkal »

pánové i oznámení na PČR při přestupkové hodnotě (tzj. do 5000,-Kč) udělá divy, neboť PČR dle interních předpisů je povinna v případě pachatele mladšího 18ti let (a to i při přestupcích) vyrozumívat OSPOD (sociálka) dle místa trv. bydliště pachatele. Sociálka si poté v té věci bude dělat vlastní šetření, tj. předvolání pachatele za přítomnosti zákoného zástupce a řešení věcí po vlastní linii, s tím, že dotyčný bude mít již vedený spis a v případě dalších prohřešků může být rozhodnuto i o jeho umístění ve výchovném ústavu. Takto to teda alespoň funguje u nás na Ostravsku.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Domca234

Příspěvek od Vrakouš »

Dominiku, SZ asi nečteš, byl bych rád, kdyby ses mi ozval, asi tušíš proč ! Nechci tady prudit, ale jestli nevyřešíš URYCHLENĚ mojí zápůjčku, asi si zajdu popovídat jak s tebou, tak s rodiči. Trpělivosti mám dost, ale už mi začíná docházet. :snooty:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Domca234

Příspěvek od Honza D »

Je zabanovanej, nevím, jestli takhle může číst SZ
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Domca234

Příspěvek od Dave Kolář »

Neskutečné, že si tohle dovolí....
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Domca234

Příspěvek od Mirek E. »

Smutný je, že 21. 1. mu bylo 15...
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Domca234

Příspěvek od Loupák83 »

to je právě si myslim dobře, když se poškození domluví a podají oznámení na policii tak už to chlapec bude mít v záznamech a bude veden jako potenciální zloděj a myslim že poškození mají důkazy že je okradl
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
BAXAN25
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 731
Registrován: stř zář 01, 2010 7:19 pm
Bydliště: Plzeň (Úherce)

Re: Domca234

Příspěvek od BAXAN25 »

ahoj
Další věc kterou dominik ještě nevrátil....sou 2 serva ...1 servo jsem mu pučil před 4 měsíci na závodech
ještě ho nevrátil a když už sem takovej dobrák a řeknu mu že si pro serva dojdu ...tak neni doma je bud ve meste nebo plaze či calabria palace...
2 servo...něco jsem mu dal že on mi za to dá taky něco ve stejné hodnotě po 2 měsících jsem mu zavolal že jestli mi nedá to co měl beru si letadlo které jsme dostali na půl od známého
DOMINIK S TÍM SOUHLASIL ..V LETADLE BYLI SERVA KTERÉ NEDODAL....ŘEKL ŽE JEDNO JE ROZBITÉ TAK JSEM MU TO JEDNO ZE 2 V LETADLE ODPUSTIL....
NEDODAL ANI JEDNO A TO KULI TOMU NEJEL MUJ STREJDA NA ZÁVODY PROTOŽE NEMĚL SERVO
říká se kritizuj až si zameteš před vlastním prahem...já bych řek že mam zameteno dost dobře
dávam ti na donesení SERV do 23.2. ...!!!
YXRAY T2,Tamiya TT-01 RALLY,Tamiya TA-02 RALLY (v tuningu přední osa),A pár zbitků+AXIAL SCX10
ŠKODA 130 RS BLACK,LANCIA DELTA HF INTEGRALE,MITSUBISHI EVO IV,ŠKODA FABIA WRC (VRAK),SUBARU 2003,SUBARU WRC,A NÁKEJ TUNING OD REELY...M-01 MINI COOPER
NEJDE O AUTO ALE O ZKUŠENOSTI... :-D
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“