pajiki

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pajiki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: čtv bře 25, 2010 11:15 am
Bydliště: šiškof

pajiki

Příspěvek od pajiki »

Ahoj, tak se také představím, když tu už nějaký ten pátek jen sleduju a pročítám.

Jmenuju se Pavel a ze školy už nějaký ten pátek jsem, aby ne je mi 27 8) . V tuto chvíli jsem se zabydlel v Praze.
pajiki@seznam.cz

K modelům jsem se dostal celkem oklikou.... od letadel přes vrtulník až po auta. Do aut mě uvrtalo pár nadšenců tuto zimu. Na jaře jsem pořídil Tamiya HL. No a jelikož si chce člověk z expedic občas trochu i zalítat pořídil jsem si i placku. Chvilku jsem pátral a pak jsem pořídil takovej ten základ na rozježdění. Na modelbazaru jsem koupil TTčko se spoustou kovových částí, kastlí Subaru, bateriema atd atd až po další kastli 130 eRka. Ta šla hned do světa. Jelikož je kastle Subaru dost na hadry přijde jiná. Jako kluk, když jsem dělal papíry na auto, chtěl jsem si koupil Lancii Deltu HFko. Jelikož servis a díly znamenají vlastnit vrakoviště, nakonec jsem od toho ustoupil. Ale teď si sen konečně splním a pořídím Integrale, už je na cestě pak lak a ...

tak jo to jsem já :whistle: rád bych tu našel nějakej plácek kde tu chodíte jezdit, nikde nic krom asfaltu moc není ale kdyby tak se přidám
Naposledy upravil(a) pajiki dne ned zář 13, 2015 6:24 am, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: pajiki

Příspěvek od bang »

Nazdar, tak v RC nejsi zadny novacek a doufam ze te auta uz nepusti :)
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: pajiki

Příspěvek od Jirkacbx »

Vítej a at se ti tu líbí i dál.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: pajiki

Příspěvek od Vrakouš »

Ahoj, vítej.Splněný sen v podobě Lancie Delty, i když 1:10 .Mě se splnil podobný sen, ale se Stratosem.Tak ať se daří.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
pajiki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: čtv bře 25, 2010 11:15 am
Bydliště: šiškof

Re: pajiki

Příspěvek od pajiki »

zadařilo se, i když v samolepkách je místy rezerva jsem šťastný

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Pajmy
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 190
Registrován: úte lis 11, 2008 5:44 pm
Bydliště: Příbram

Re: pajiki

Příspěvek od Pajmy »

nádherná ... moc hezky udělaná ... Lancia delta je nádhernej stroj .. závidim :D :D
XV-01
Uživatelský avatar
pajiki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: čtv bře 25, 2010 11:15 am
Bydliště: šiškof

Re: pajiki

Příspěvek od pajiki »

tak jsem v kompletu s trochu jinou kategorií než je placka, pilují se už jen detaily. Fotky na slunku budou s touto barvou vypadat uplně jinak je to ford focus RS 2010

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“