Wlk99

Chcete se představit ? Zde máte možnost.

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V sekci ADRESAŘ UŽIVATELŮ- nechť o sobě napíše ten, kdo fórum navštěvuje, abychom ostaní věděli s kým máme tu čest. Stačí jmeno, příjmení, věk, z jakého města se knám přidal. Pokud by chtěl i něco navíc proč ne.
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Wlk99

Příspěvek od Honza D »

Já bych TEU-čko nechtěl ani jako záložní :-D a co říkáš o penězích u TB-03? DF-ko stojí stejně, i když, je pravda, že k TB-čku celicu nedostaneš :-D a k D-čku bys nedostal nic, ale zas by sis nemusel dodělávat parohy. U DF-ka chybí jedna věc, která je podle mě na rally poměrně důležitá - stavitelná zadní sbíhavost - 0° je podle mě málo, 2° moc. + ještě zastrčenej motor s odkrytým čelem... Já bych vybral buď to TB-čko (jedno jaký), Losinu, nebo x-raye.
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wlk99
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 100
Registrován: ned led 18, 2009 4:43 pm
Bydliště: Lelekovice, kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Wlk99

Příspěvek od Wlk99 »

no mě jde hlavně o to, abych nemusel dělat velký úpravy pro rally a DFko se mi právě zamlouvá tím, že je už dělaný pro off-road. Jinak právě ten regl mi přijde z té elektroniky nejvíc na *** ono tam snad ani nic jiný z té elektroniky neni, že? :--)
DF-03Ra :)
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Wlk99

Příspěvek od Honza D »

U DF-ka budeš muset dokoupit univerzální kardany, stejně jako u TB-čka. Základní světlá výška je tuším 18mm s ralyblockama, tzn stejná, jako u TB-ček bez upilovaných dorazů, pak musíš pilovat ramena, aby tě to pustilo níž (dobře, u TB-03 je to po 1. centimetru, ale aby ses dostal na 2cm, musíš pilovat u obou). TB-čka jsou ale širší, takže na ně sice nedostaneš některý užší kastle, ale máš o něco větší stabilitu.

JO a u df-ka je opravdu jen ten "regl" :-D

EDIT: teď koukám, že losina má v základu unverzály, i když je levnější, než Tamiye. Teda pokud jsem si našel manuál od správný verze :-D
Naposledy upravil(a) Honza D dne pát pro 11, 2009 11:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wlk99
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 100
Registrován: ned led 18, 2009 4:43 pm
Bydliště: Lelekovice, kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Wlk99

Příspěvek od Wlk99 »

no.... zase nechci jezdit závodně.... jenom prostě za barákem na lesní cestě (široké a pevné, ale hodně hrbolaté) Zaujalo me toto: http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Ta ... Ra/256285/ A pár drobných úprav zvládnu :)
DF-03Ra :)
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Wlk99

Příspěvek od Honza D »

Nikdy neřikej, že nebudeš jezdit závodně, taky jsem si to říkal :-D jinak 4500 za bazarovku, byť nepoužitou, se mi zdá dost... aspoň za 4k kdyby to bylo :-D

Losinu jsem viděl za 4300 novou :-)
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wlk99
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 100
Registrován: ned led 18, 2009 4:43 pm
Bydliště: Lelekovice, kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Wlk99

Příspěvek od Wlk99 »

to mě toho moc neřekne :--) .... nějaká Losina.... to jde uplně mimo mě.... já jako tak znám jenom Tamiye a taky bych ji chtěl zustat věrnej. A bazarový to sice je, ale udajně jenom rozbaleny.... pořád lepší než novy :D A dobrá, možná někdy závody, ale na to je ještě hoodně času..... Teď jenom, za kolik prodat tu TT-01.

chassie TT-01 Tamiya (vypylovaný pro zvýšení světlé výšky)
motor SPORT TUNED 540
motor tamiya original v sadě 540-J
TEU-101BK
světelný set TLU-01 + 5 párů světel (2x oranžová, 1x bílá, 2x červená)
horní chassie BMW Z4 Tamiya oranžová včerně doplňků a parabol na světla (doporučuji podstříknout bílou, praská nálepka čelního skla)
Baterka X-Cell 7,2V 3000mAh Ni-MH
"bordelkryt" horní chassie na TT-01 s vyřízlou dírou s ochranou síťkou pro chlazení
plastová ložiska a převody
několik náhradních převodů
pasivní chladič motoru modrý
original kola s pneumatikama (nesjeté)
olejové tlumiče CARSON (nepoužité) 3 sady pružin s různou tuhostí
original třecí tlumiče
hliníkový středový kardan modrý

(součástí není ovládácí RC souprava, nabiječka, olej do tlumičů. Je nutné ještě provýst úpravy)
DF-03Ra :)
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Wlk99

Příspěvek od Speedman »

Koukni se po bazarech za kolik se tak prodávaj. Já bych to viděl asi něco pod 3500 :think:
Taky by to chtělo fotku...
Uživatelský avatar
Wlk99
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 100
Registrován: ned led 18, 2009 4:43 pm
Bydliště: Lelekovice, kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Wlk99

Příspěvek od Wlk99 »

no... je to ten, co mám na profilovce.... fotky mi teď nevím proč nejdou nahrát na net :( Ale jestli si myslíte, že by to šlo tak za ty 3 litry, tak bych byl spokojenej.... jenom co nahraju fotky na net.... tak to tady hodím na bazar :)
Ještě mi prosím poraďte s jednou věcí.... jaký jsou originální tlumiče u DF-03Ra? Mám ty svoje olejovy prodat s TTčkem, nebo si je mám nechat a prodat jenom ty třecí?

EDIT: takže jsem to celý zveřejnil: http://www.forum.tamiyaclub.net/viewtop ... 145&t=9679
DF-03Ra :)
Odpovědět

Zpět na „Adresář uživatelů“