ELcar.cz

Vše o nákupech v českých i zahraničních eshopech

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Hlasování

1- skvělý obchod
9
22%
2- jsem spokojený
8
20%
3- průměr
8
20%
4- jednání nic moc
4
10%
5- problém, nedoporučuji
12
29%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
DrifterX
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 401
Registrován: ned lis 16, 2008 10:48 pm
Bydliště: Braunau
Kontaktovat uživatele:

ELcar.cz

Příspěvek od DrifterX »

Nevim jake zkušenosti máte vy, ale za sebe nedoporučuji. Ceny jsou OK ( proto jsem tam obědnával ) . Nikde jsem ale nezaškrtl že chci zboží dodat službou PPL . Pak mi přišel email že prý když k nám přijela dodávka, řekli jsme že to zboží nechceme, a že jsme jej nikdy neobjednali. Takže chtěli zaplatit poštovné. Doporučuji objednávat jinde
Podvozky: REELY Hotlander 1:10 ,HPI E10 Drift, Karoserie:
Plymouth Superbird, Toyota "Hachi-Roku", Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer, Alfa Romeo 156, Cadillac Escalade, Ford F-350, Ford Mustang 1967
2x Combo EZrun 9t 35A
Uživatelský avatar
Diamond
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 656
Registrován: sob črc 29, 2006 7:50 am
Bydliště: okr. Frýdek - Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Diamond »

Stačí si přečíst obchodní podmínky, nikoho nechci hájit, ale vše je tam pěkně napsané.
Zboží posíláme kupujícímu na dobírku nebo po platbě převodem předem prostřednictvím expresní kurýrní služby PPL na uvedenou adresu.
Nepřevzetí zásilky
V případě nepřevzetí zásilky je dle platných obchodních podmínek příjemce povinen uhradit 200,- Kč odesilateli za výdaje spojené s vyřizováním objednávky v plné výši (dopravné v obou směrech + balné).
1:6 FG Baja Buggy, Spectrum DX2.0
Mïnulost..TB-02, TA-05 BMW 320si WTCC 2006, LOSI XXXS, ..
info@rcauta-fm.cz | RC SERVIS | RCAuta-fm.cz | http://www.dg-moda.cz
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Speedman »

DrifterX píše:Nevim jake zkušenosti máte vy, ale za sebe nedoporučuji. Ceny jsou OK ( proto jsem tam obědnával ) . Nikde jsem ale nezaškrtl že chci zboží dodat službou PPL . Pak mi přišel email že prý když k nám přijela dodávka, řekli jsme že to zboží nechceme, a že jsme jej nikdy neobjednali. Takže chtěli zaplatit poštovné. Doporučuji objednávat jinde
Nevím co teda čekáš, když takhle jednáš, to je přece jasný.

Já osobně tam někdy kupuji (kamenný obchod je ve vedlejším městě) a pán je velice ochotný.

DOPORUČUJI!
Uživatelský avatar
DrifterX
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 401
Registrován: ned lis 16, 2008 10:48 pm
Bydliště: Braunau
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od DrifterX »

Ano tak to je moje chyba - ovšem zboží jsem neodmítl.

L.C. man, měl by ses semou učit lépe číst...
Naposledy upravil(a) DrifterX dne stř lis 18, 2009 10:38 pm, celkem upraveno 1 x.
Podvozky: REELY Hotlander 1:10 ,HPI E10 Drift, Karoserie:
Plymouth Superbird, Toyota "Hachi-Roku", Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer, Alfa Romeo 156, Cadillac Escalade, Ford F-350, Ford Mustang 1967
2x Combo EZrun 9t 35A
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Speedman »

To, že jsi zboží neodmítl jsi neuvedl.

PS: Ty se učíš lépe číst? :lol:
Uživatelský avatar
DrifterX
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 401
Registrován: ned lis 16, 2008 10:48 pm
Bydliště: Braunau
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od DrifterX »

Myslel jsem něco jako pozorněji...
Tak když jsem to teda neuvedl tak proč jsem psal že :
"Pak mi přišel email že PRÝ když k nám přijela dodávka, řekli jsme že to zboží nechceme, a že jsme jej nikdy neobjednali."

Takže : ? Vážně by ses měl učit lépe číst :)
Podvozky: REELY Hotlander 1:10 ,HPI E10 Drift, Karoserie:
Plymouth Superbird, Toyota "Hachi-Roku", Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer, Alfa Romeo 156, Cadillac Escalade, Ford F-350, Ford Mustang 1967
2x Combo EZrun 9t 35A
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Speedman »

Jo já vím, ale neuvedl jsi, že jsi to zboží neodmítl.

Jinak už tady nedělejme OT :oops:
Uživatelský avatar
DrifterX
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 401
Registrován: ned lis 16, 2008 10:48 pm
Bydliště: Braunau
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od DrifterX »

Jo jasný, nechci se hadat, ale uvedl :) podivej že přispěvek neni upravný, takže jsem to nedopisoval pak :)

Jo a penize jsem předem neposilal, takže zboži mi mělo byt zaslano dobirkou, je to v podminkách.
Podvozky: REELY Hotlander 1:10 ,HPI E10 Drift, Karoserie:
Plymouth Superbird, Toyota "Hachi-Roku", Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer, Alfa Romeo 156, Cadillac Escalade, Ford F-350, Ford Mustang 1967
2x Combo EZrun 9t 35A
benny.car
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 21, 2010 7:33 am

Re: ELcar.cz

Příspěvek od benny.car »

Na Elcar.cz funguje vse ok, co se tyka Traxxasu, beru od nich co tyden. Vzdy prijde potvrzovaci mail a pak nasledne mail od PPL. Vsechno maj skladem, kolikrat to mam doma ani ne za 24 hodin a nejlevneji !!! Za sebe jim davam hlas 1- skvělý obchod
Uživatelský avatar
Lookasshek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: stř bře 31, 2010 2:41 pm
Bydliště: Rychnov u JBC
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Lookasshek »

Já jsem tam kupoval (v kamenném obchodě) taky spoustu věcí,a naprostá spokojenost,jinak přes e-shop si kupoval kamarád a ŽÁDNÝ problém neměl
Prodám Carson CV-10 s karoserií Nissan Silvia S15
Obrázek
Uživatelský avatar
Rtype
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 21, 2010 7:09 am

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Rtype »

Zdar lidi, tady je teda srumec... :)
Elcar.cz funguje sice jen kratce, ale rychle si vysvihnul na prvni pozici s Traxxasem na trhu. Je fakt, ze posilaj pres PPL a s nima je nekdy potiz, zrovna tak ale muze vzniknou problem trebas s Ceskou postou. Je to zkratka wo lidech. F kazdym pripadku, mne vychazej maximalne vstric, kdyz treba neco blbe objednam, hned mi volaj. A ten fofr, beru tam vsechno a ze toho dokazu zk...it ... Davam jim taky jednicku! (jestli to ctou, snad dostanu slevu, hehe...) Zkus neco objednat v Brne nebo v Kladne a hned pocejtis propastnej rozdil :)
Uživatelský avatar
Rtype
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 21, 2010 7:09 am

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Rtype »

Tak jsem od nich bral vcera znovu a vse prislo jako vzdy na jednicku s hvezdickou. Obednavka na http://www.elcar.cz je velmi prehledna, muzes zvolit platbu predem, dobirku nebo splatky. Vse posilaji kuryrem PPL. Nasledovalo potvrzeni objednavky v mailu a nasledne mail s cislem baliku od PPL, takzr jsem mohl pohodlne sledovat, co a kde se se zasilkou deje. Prestoze jsem objednaval v 18.30hod, balicek jsem mel uz pred jedenactou dopoledne, neuveritelnej fofr... Ze ctrnacti polozek nechybela jedina, navic jako darek barevny katalog RC modelu na kvalitnim papire. U mne maji dalsi bod, az budu kupovat Summita, pak jedine tady: http://www.elcar.cz/produkty_detail.php?id=3660
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od lowendead »

Já sice hlasoval za 1, ale to je už nějakou dobu z5. Ve čtvrtek jsme objendával 2spury, v pondělí mi přišel mail, že objendávku potvrzují, a že poslali jeden spur. Nechápu proč jeden, když i v balíku co mi dneska (úterý) přišel byla faktura na 2spury.... Cena balíku odpovídala jendomu spuru, ale i tak jsme měl objednané 2, a doufám že u druhého nebudu platit dalších 130Kč poštu, když samotný spur stojí 90Kč... Na mail mi více jak 24hodin neodpověděli, tak uvidíme.
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
lowendead
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 858
Registrován: čtv bře 26, 2009 3:34 pm
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od lowendead »

Tak odpoveď přišla...

Zdravim,
omlouvame se za zpusobene potize, na prodejne jsme meli posledni baleni jez jsme Vam poslali.

Takže vše OK,stát se může ;)
Tamiya TA05
TeamC TS2TE
Uživatelský avatar
Lebkoun
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: sob bře 05, 2011 12:44 pm
Bydliště: Jince
Kontaktovat uživatele:

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Lebkoun »

Zatím jsem u nich nic nekupoval ale už ted na mě moc dobrý dojem neudělaly.Podovají k výrobkům nepřesné informace a již dvakrák jsem jim psal a chtěl po nich nějaké doplnující informace a dělaj mrtvý brouky.Chtěl jsem u nich utratit desítku ale asi na ně prdim.
Traxxas Slash 1/10 4x4
Axial scx 10
Walkera Lama 400D
http://rcluky.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „E-SHOPY“