ELcar.cz

Vše o nákupech v českých i zahraničních eshopech

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Hlasování

1- skvělý obchod
9
22%
2- jsem spokojený
8
20%
3- průměr
8
20%
4- jednání nic moc
4
10%
5- problém, nedoporučuji
12
29%
 
Celkem hlasů: 41

MikeTB
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 20, 2011 9:30 pm

Re: ELcar.cz

Příspěvek od MikeTB »

Já mám celkem špatnou zkušenost.Objednal jsem u nich poprvý a asi i naposled.Objednal jsem si u nich zboží které udávají jako skladem a dodání do 24. hodin.Čekal jsem týden a zboží pořád nikde ani se nikdo od nich neozval tak jsem si na ně musel najít telefon a zavolat tam.Na ten kontaktní formulář co maj na stránkách fakt nereagují.No a řekli mi,že zboží nemájí a přijde každým dnem.Po dalších dvou týdnech čekání mi řekli,že musím ještě vydržet takže jsem objednávku raději zrušil.Peníze co jsem jim poslal předem jim trvalo odeslat zpět další tři dny.A ještě mě u nich dostala jedna věc a to,že za osobní odběr si učtují stovku.
Uživatelský avatar
Rtype
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 21, 2010 7:09 am

Elcar - jo !

Příspěvek od Rtype »

Já už mam od nich osmou objednavku a vzdy vse probehlo bez zavahani. Uz jsem hlasoval, ale kdybych mohl znova - dam 100% tomuhle obchodu !
Uživatelský avatar
Pitrisek
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 254
Registrován: úte čer 21, 2011 7:22 pm
Bydliště: Most

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Pitrisek »

Já hlasoval za 2 objednával jsem tam Traxxas Slash 4x4 Ultimate v barvě Mike Jenknins číslo 47 a přišlo mi číslo 25 Mark Jenkins a to má táta,takže budu muset udělat nějaký rozlišení.Hold se spletli se stane ale nemuseli mi říkat,že Traxxas vyrábí náhradní karoserie pouze čiré a v barvě ne,protože vim že to je lež když to mám v part listu od Traxxasu v nabídce http://buy.traxxas.com/default.php?cPat ... 3700.Chtěl jsem totiž vyměnit jen kastle a ne celý auto když už mi konečně přišlo.Ale jinak vše v pořádku zboží dorazilo rychle a v pořádku
Traxxas Slash 4x4 1/10
Axial SCX10 Dingo KIT
http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/RC_Auta/#
Uživatelský avatar
Pitrisek
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 254
Registrován: úte čer 21, 2011 7:22 pm
Bydliště: Most

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Pitrisek »

Tak je vše vyřešené z obchodu mi dnes zavolali, že se znova koukli do part listu a kastle tam jsou jen se spletli, takže stačí jen objednat a pak až přijde tak mi je zamění.Ale já tak dlouho nevydržim nejezdit takže to vyřešim polepama :--)
Chlapi z Elcar se snaží za každou cenu vyhovět zákazníkovi což se jentak nevidí :text-thankyouyellow:
Přehodnotit nelze tak píšu 1
Traxxas Slash 4x4 1/10
Axial SCX10 Dingo KIT
http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/RC_Auta/#
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: ELcar.cz

Příspěvek od kolajz »

Takže objednával jsem traxxas emaxx brushless. Jednání super, dokonce mi po telefonu vyšli vstříc a vše přišlo dle domluvy.Za 1.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
snoopy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: úte kvě 18, 2010 5:43 pm

Re: ELcar.cz

Příspěvek od snoopy »

Takže, tento obchod mě velice zklamal. Byl jsem tam osobně objednával jsem tam nějaké díly na vrtulník,.. přinesl jsem ho s sebou, pač sem si nevěděl rady co přesně objednat, tak sem se s prodavačem domluvil a on mi vybral to správné a řekl že tohle je ono že to bude určitě pasovat. Tak jsme se dohodly a že mi to poté pošle poštou domu, abych tam nemusel jet znovu, přišlo mi to asi za 3 týdny a když sem balík otevřel byli tam díly, které absolutně napasovali na můj vrtulník. Tak sem se opět vydal do toho obchodu s vrtulníkem a díly. Když sem mu ukázal co mi vybral že to tam určitě pasuje, tak sem mu ukázal že je to jaksi úplně něco jiného. On mi na to řekl že je to můj problém co jsem si objednal to mám,.. a nezajímalo ho že to objednal on, on mi to vybral a ujistil mě že je to ono. Takže když mi řekl že mám smůlu že to nevymění, otočil se a jel domu a už tam nikdy nic neobjednám. :text-nocomment:
E-Firestorm: LRP Sphere Competition, X11 10.5, 2x LRP 6200 65C
DF-02: veterán :D
Bylo: TT-01, X-ray T2 008
Uživatelský avatar
pavlos12
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 135
Registrován: sob pro 11, 2010 10:04 pm
Bydliště: Radostice

Re: ELcar.cz

Příspěvek od pavlos12 »

Když jsem měl ješte e-maxxe tak jsem tam objednával držák na mamba regl
No a myslím po odeslaní mě přišla na mail faktura kolik to bude stát no a 1329 a mělo to stát 329Kč
Tak jsem tam myslím volal nebo psal at to daj do pořádku že tam je chyba a borec ano nebojte se dáme to do pořádku a druhej den přijede dopravce a chce po mě 1329 :D
Samozdřějmě že mu dopravce volal a on řekl že na to zapoměl což nechápu když mě říkal že to dá hned do pořádku no a asi za 5-6 hodin mě to dovezl dopravce za těch 329
To byl můj poslední nákup u elcaru.
Je: E-firestorm flux,Traxxas Summit
Bylo:2x himoto,3x traxxas,4x HPI
http://pavlos12.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pitrisek
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 254
Registrován: úte čer 21, 2011 7:22 pm
Bydliště: Most

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Pitrisek »

Já taky objednával traxxas slash a dorazilo mi něco jinýho než to co jsem objednal.Podrobnější info pouze přes PM aby mi pak zase nevolal někdo proč jsem to tu napsal :x
Traxxas Slash 4x4 1/10
Axial SCX10 Dingo KIT
http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/RC_Auta/#
Uživatelský avatar
Heršpitz
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 338
Registrován: pát úno 18, 2011 10:57 am
Bydliště: Liberec

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Heršpitz »

Také nemohu doporučit. Za osobní odběr účtují kilo navíc!!! ZA CO??? Na zboží uvedené jako skladem čekám 4 dny!!! Při osobní návštěvě na krámě nemají vůbec nic, ani šroubek. Vše co nabízí jen přeobjednávají jinde. Traxxas nemám, takže pro mě zcela nevhodný obchod.
Himoto Z-3 OnRoad; XRay T3 12´; XRay T4; Ansmann X4 Pro, TeamC T4 Competition
http://rcautaliberec.webnode.cz/
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: ELcar.cz

Příspěvek od kolajz »

k tomuto obchodu bych ještě dodal , zaleží na ceně objednávky , pokud je to něco drahýho udělají první poslední a zase naopak....
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Rtype
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 21, 2010 7:09 am

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Rtype »

Dnes jsem dostal opet zasilku z Elcaru, vse sedi, obchod probehl bez sebemensiho zadrhelu.. U mne maji bod...
danidani
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 30, 2014 10:48 pm

Re: ELcar.cz

Příspěvek od danidani »

Dávám ke zvážení potenciálním kupcům:

Ceny dobré, rychlost dodání OK, ale když se něco nepovede, pak tragédie.

V mém případě (dva nákupy) se něco nepovedlo třikrát:

1) První nákup RC souprava: Objednal jsem MOD2, dostal MOD1. No, naštěstí jsem byl zrovna u Liberce na dovolené, takže během týdne to stačili na prodejně vyměnit.
2) Druhý nákup Traxxas 1/16 Summit VXL (s voděodolným regulátorem VXL-3m): Místo střídavé verze auta dorazila kurýrem stejnosměrná verze , takže jsem to měl o dvě stovky dražší na poštovném zpět. Když jsem v telefonátu nadhodil, že by mi mohli poslat nějakou Traxxas maličkost jako odškodnění, pan Beneš se mi vysmál.
3) Reklamace Traxxas 1/16 Summit VXL (s voděodolným regulátorem VXL-3m): zamítnuto - detaily tady

Takže za sebe DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJU nákup u Elcar.cz, leda snad nějakých drobností, které nemá smysl reklamovat.

p.s.: K uživateli Rtype, který tu vychvaluje Elcar.cz:

Registroval se v den, kdy napsal první pochvalný příspěvek. Naposledy tu (k dnešku) byl v den, kdy psal poslední pochvalný příspěvek. Není to divné? Zvlášť v kontextu např. informací na Heureka.cz, kde má Elcar.cz 1/2 recenzí smazaných z důvodu "napsány spřízněnou osobou".
Uživatelský avatar
Rtype
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 21, 2010 7:09 am

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Rtype »

Nechapu, proc se tady do mne navazis. Mas nejaky osobni trable ze kolem sebe kopes?? :) Prijde mi normalni zaregistrovat v okamziku, kdy chci neco napsat. Ty se spis zamysli nad sebou, jestli nedelas neco spatne... :)
Jimmies
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 317
Registrován: sob pro 03, 2011 7:45 pm

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Jimmies »

U Elcaru bych si neobjednal už nic. Na email ani telefon nereagujou. Nakonec jsem objednávku založil přišel potvrzovací mail a 3 týdny se nic nedělo. Po 3 týdnech mi volaj že jim to tam už leží a kdy si pro to teda jako přijdu. Nákup jsem vyřešil dřív a ve finále levněji. Za mě nedoporučuji ,i kdybych to měl vedle baráku tak tam nebudu brát a radši dám vydělat lepším.
Uživatelský avatar
Rtype
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: stř dub 21, 2010 7:09 am

Re: ELcar.cz

Příspěvek od Rtype »

Ja od nich buru uz nejakej cas, problem nikdy nebyl.
Odpovědět

Zpět na „E-SHOPY“