rc-auta.eu

Vše o nákupech v českých i zahraničních eshopech

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Spokojenost s E-shopem

1- skvělý obchod
19
32%
2- jsem spokojený
22
37%
3- průměr
10
17%
4- jednání nic moc
1
2%
5- problém, nedoporučuji
8
13%
 
Celkem hlasů: 60

Uživatelský avatar
PeLi CZE
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 240
Registrován: čtv pro 02, 2010 4:15 pm
Bydliště: Vysočina

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od PeLi CZE »

Můj pohled na tento E-Shop, je všelijaký. Bylo tu pár problémů typu „ Chybějící světelný modul u podvozku CC-01, chybějící kola u podvozku TT-01 – na dvakrát mi byli doručeny ( prvně disky a pak si ještě vzpomněl na pneumatiky), arch samolepek DC u polepů Ken Block, chybějící černý sprej v balíčku a asi nejvíc mě z minula dostal balíček, kdy mi přišlo zboží, kde byla faktura pro mě a ještě jedna, na které byli kompletní informace na nějakého pána z Prahy ( No mě osobně vadí představa, že mi někde po světe kolujou faktury s mojí adresou..)

Moje poslední zkušenost ( Opravdu už poslední ) se stala asi týden dozadu. Objednal jsem si karoserii Škody Fabie. Na stránkách jsem nikde nenašel, zda má krycí folie a v jaké je kvalitě, tak jsem se na emailu Pana Jiránka zeptal ( screenshot viz. Příloha). Bylo mi odpovězeno „Tento typ karoserie je vyroben z velice kvalitního a odolného materiálu, obsahuje i krycí folie „ Díky tomu jsem nevěnoval pozornost tomu, že byla karoserie zvenku poškrábaná a pustil jsem se do karoserie. Když byla karoserie nastříkaná, sundal jsem krycí pásku z oken, a snažil se strhnout krycí folii. Bohužel se mi nedařilo a tak jsem kontaktoval pana Jiránka na mobilu přes SMS, bylo mi odpovězeno, že za poslední 2 roky se nestalo aby nešla dolů. Napsal jsem, že opravdu nejde a že nevim co s tím, tak mi přišla odpověď, že karoserie Škoda Fabia EVO 1 krycí folie nemá. Celé to schodil na nějakou paní Kopečkovou z firmy Airdesign. ( Podle mě za kvalitu odpovídá prodejce ) – Odmítal semnou dál řešit tento problém. Tak jsem mu poděkoval za karoserii a napsal, že se mu za ní odměním recenzí. Abych byl férový, tak sem napíšu i tu část, že mi poté nabídl odlakovač na Tamila spreje za 70kč a že nebudu muset platit poštovné – Což je z jeho strany poměrně férová nabídka. Nicméně to nic nemění na tom, že s obchodem http://www.rc-auta.eu definitivně končím, věřím tomu, že si ušetřím nervy i peníze a rozhodně jsem tímto příspěvkem nechtěl nijak odrazovat potencionální zákazníky, jen sděluji své zkušenosti....
Přílohy
RC.jpg
HPI Bullet 3.0

Minulost: TL-01 B, TL-01 B II, TT-01, Himoto Emxt-1, Losi XXX-S, CC-01, TT-01, Xray T2Rpro, HPI Bullet 3.0
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Honza D »

I když proběhla většina objednávek v pořádku, zažil jsem já nebo někdo z okolí, kvůli kterým upřednostňuji mz-racing:
dvakrát se mi stalo, že zboží, na obchodě značené skladem, ale v zásilce nedorazily... většinou se jednalo o díly, které nikde jinde nebyly a až po opakovaných dotazech v tichosti zmizely z nabídky... nic vážného, ale člověka to dost nas**

Kamarád objednával XBpro M-03 v akci. Dorazil očividně použitý model se strhanými závity v těhlicích, ačkoli na stránkách nebylo nic takového zmíněno. Ten samý kamarád teď objednal XV01Pro, samozřejmě zas nebylo reálně na skladě, tak místo toho dorazilo XV01 TC, bez předchozí omluvy nebo dohody.. No na rally je XV-čko s onroadovým zavěšením, pevnou osou a bez krytu převodů celkem na h**

Takže po těchto zážitcích obchod rozhodně nedoporučuji!
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
AndryxD
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: sob zář 29, 2012 10:34 am

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od AndryxD »

Jak píše Honza D, pár objednávek v pořádku, ale celkem dost jich bylo v nepořádku.

Objednával jsem si karoserii REELY Audi RS6 v popisu bylo psáno, že má šířku 190mm a rozvor 255mm, tyto rozměry mi vyhovovali, tak jsem ji objednal, ale když dorazila, nasadím ji na podvozek a vůbec nesedí, šířka byla 200mm a rozvor nějákých 260mm, takže jsem měl zbytečnou kastly. Psal jsem jim at si upraví rozměry, to udělaly, ale stejně rozvor vůbec neseděl, podle toho co jsem měřil. Na zprávu, jestli by mi vrátili peníze, nebo bych si vybral jiné zboží mi již nebylo odpovězeno.

Kamarád objednával podvozek M-05Ra, v popisu bylo psáno, že je vč. pneumatik a disku, jenže po rozbalení byly uvnitř jenom disky bez pneumatik, což je velmi nepřijemné.

Další kamarádova objednávka byla, že si vybral disky(Bílé-bylo to psáno i ve faktuře), ale došly mu chromované.

Jinak bych chtěl vědět, co má společného shop(rcauta.cz) s (rc-auta.eu) stránky naprosto stejné, zboží taky, někdy se liší ceny třeba o korunu, skladem jsou v shopech stejné věci.
Traxxas Summit 1:10 2,4Ghz, Titan 775.
Traxxas E-maxx 1:10 2,4Ghz, Mamba Monster.
Tatra 815 4x4 - pokus o expedice, stavba...
http://andryxd.rajce.idnes.cz/
Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Citelis »

IČO mají různé, takže asi nic.
Snad jen krom toho, že oba e-shopy jsou postavené na stejné "šabloně" http://www.ekonstrukter.cz/tvorba-inter ... efault.asp
HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
Odpovědět

Zpět na „E-SHOPY“