rc-auta.eu

Vše o nákupech v českých i zahraničních eshopech

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Spokojenost s E-shopem

1- skvělý obchod
19
32%
2- jsem spokojený
22
37%
3- průměr
10
17%
4- jednání nic moc
1
2%
5- problém, nedoporučuji
8
13%
 
Celkem hlasů: 60

Uživatelský avatar
Gluck
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 1646
Registrován: pon led 23, 2006 4:45 pm
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Gluck »

Ono kdyby si mel s kazdym dat spicha v Liberci,tak by asi nic jinyho nedelal kor kdyz neni z Liberce :whistle:
HOLÍDAJKA
TA03F Drift-TA03F/S Rally-T3 Drift
http://gluck.rajce.idnes.cz/
Obrázek
luksaus55
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: úte srp 03, 2010 2:34 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od luksaus55 »

Tak musím sa aj pochválit so svojou skúsenostou (ešte teraz som vytočený) Objednával som u nich 2x podvozok DF03RA na stránke mali napísané že to majú s motorom aj regulátorom, klasicky ako aj na iných stránkach. Lenže keď to došlo po cca dvoch týždnoch tak som sa s radostou pustil do stavby ale po chvíli som zistil že nemám regulator. Tak som tam napísal že kde je problém a oni odpísali že ten tovar je bez regulátoru tak som si chytro ešte v ten večer vytlačil tú stránku kde to bolo napísané aj s reglom a hold na druhý den to tam mali už napísané bez regulátora. Neviete mi prosím ako by som to mohol dorešiť do uspešného konca?
Uživatelský avatar
rider-x
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: čtv led 22, 2009 10:20 pm
Bydliště: N. Paka
Kontaktovat uživatele:

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od rider-x »

Tak i já se svěřím s mojí zkušeností s tímto obchodem....Bohužel moje zkušenosti není nijak dobrá. Objednával jsem nějaké díly na Reely, které měli samozřejmě skladem. Po objednání však dorazila informace, že dané zboží skladem v tuto dobu není a termín naskladnění je ... v nedohlednu. Ptal jsem se tedy proč to tam mají uvedeno a bylo mi sděleno, že objednávají přímo od Conrada v DE a ten měl uvedeno skladem :D ...
Z mého pohledu je tento obchod značně nepružný, reagují velmi pomalu a odpovědi na mailové dotazy jsou v řádu dní (spíš týdnů) a údaj o Skladem/Vyprodáno je tam tak nějak k ničemu.... A o doručení zboží do 24H se snad nemá ani cenu vyjadřovat :--)
LRP S10 Blast TC Fabia S2000 (Reely combo brushless)
Reely TC-04 Touring Car Mitsubishi Lancer (Nosram Magnum Reverse, LRP Rally Special 2)
Reely Ranger TC-04 brushless (Reely combo brushless)
QRF 400[/color] (Turnigy 60A, EZ-Run 13T brushless)
RC Carson
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 05, 2010 10:14 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od RC Carson »

Hrůza ani po 14 dnech nemam vyřízenou objednávku a to mněl označeno vše jako skladem ale asi opravdu jen JAKO, Komunikace skoro žádná tel. nebere a na email odpověď až po 3 prac. dnech. :naughty:
Uživatelský avatar
Sniper
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: čtv lis 08, 2007 5:20 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Sniper »

Hmm koukam ze je to extrem pokazdy na jinou stranu :-)

Ja mam perfektni zkusenost. V pondeli objednano v utery mi prisel email o vyrizeni objednavky mno a ve stredu jsem to mel doma.
Takze za me spokojenost.
Burn rubber, not your soul.

Festina Lente!

http://www.snipercomp.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Speedman »

Asi před měsícem (15. 12. 2010) jsem odsud objednával zboží. Karoserii Air-desing a 10ks modrých kuličkových konektorů. Karoserie mi ale přišla už od výroby poškozená (špatně vylisovaná v zadní části) a místo modrých kuličkových konektorů mi přišly barevné. Modré prý už neměli. Nic ale nenapsali.
Ještě ten den jsem jim napsal e-mail o stavu zboží a požadoval výměnu. Odpověď přišla o dva dny později, s požadavkem na fotku části vadné karoserie.
No nechce se mi to tu vypisovat, nepovažuju to za podstatné, ale ze začátku se to hrozně táhlo, odpovědi mi přicházely až po několika dnech. Chápu ale, že toho měli před vánoci hodně, a že poškozené karoserie si nejspíš ani nevšimli. Teď před pár dny začali konečně opět reagovat. Tentokrát jsem si psal s panem Jiránkem a odpovědi byly už hbité. Domluvili jsme se, že jim zásilku pošlu zpět. Místo (modrých) kuličkových konektorů mi bylo nabídnuto, zda nechci jiné zboží, protože je stále nemají. Vybral jsem si dražší a přeplatek (který měl být podle ceny zboží o 39Kč větší) jsem doplatil na účet. Dnes mi vše přišlo v pořádku, karoserii vybrali tentokrát ukázkovou.
Říkal jsem si, že pokud to nebude nezbytně nutné, nebudu už odsud objednávat, protože s tím byly tentokrát jenom starosti, ale teď jsem rád, že reklamaci nakonec vyřídili kladně.

Jako výhodu bych chtěl vyzvedout levnější poštovné, které činí 79Kč a rychlost dodání - do druhého dne. Což je možná tím, že obchod sídlí nedaleko.

Příště si pro zboží radši dojedu osobně.
Uživatelský avatar
AnthonyWave
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 436
Registrován: úte led 23, 2007 5:39 pm
Bydliště: Brno

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od AnthonyWave »

objednal jsem si čirou karoserii Audi Q7, přišla černá, tak jsem se domluvil na reklamaci. Pokud bych se jim sám neozval, jak to vypadá s tou reklamací, tak by dělali že nic. Pak už tu audi neměli, tak jsem si objednal BMW M3 GT2, došlo to v pořádku, jen to bylo rozbalené. Náklady na reklamaci 55 kč za balík mi neuhradili.
VŠE NA PRODEJ, RADŠI 1:1, NEŽ 1:10, SORRY
viewtopic.php?f=145&t=16488
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Speedman »

připomínal jsem se asi 3x...
Uživatelský avatar
AnthonyWave
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 436
Registrován: úte led 23, 2007 5:39 pm
Bydliště: Brno

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od AnthonyWave »

Je jedno jetli 1x či 3x nebo dokonce 100x. Jde o princip. A princip je, že rádi vydělají prachy díky tomu, že ty se neozveš. Má to být automatika.
VŠE NA PRODEJ, RADŠI 1:1, NEŽ 1:10, SORRY
viewtopic.php?f=145&t=16488
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Speedman »

Přesně jak říkáte. Jde o princip, když budu něco potřebovat přímo odsud, radši si tam osobně zajedu, ale radši obědnám z mz-racing.net ;)
Uživatelský avatar
mc2uba
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1112
Registrován: sob pro 25, 2010 7:06 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od mc2uba »

Mé zkušenosti jsou s nimy dobré. Kupoval jsem tam pár detailů na auto, teď jsem objednával podvozek. Nejdřív byla chyba na webu, napsal jsem jim email o problémů, druhý den odepsali, opravili a nyní čeká podvozek na postě. Jestli je to ten, který jsem si objednal ještě nevím, ale věřím, že ano :)

Takže spokojenost s tím obchodem :)

Nejradši bych si tam taky zajel osobně, ale jet kvůli nějaké maličkosti 100 km se mi nechce :)
RC Drift Club Praha
Xray T2 007 drift - Toyota GT86, Subaru Impreza sedan Ken Block, Mitsubishi Lancer Evo X, Nissan Fairlady Z
TT-01E drift - Nissan GTR, Honda Accord Racing 96, Škoda Octavia, Škoda Fabia sedan, VW Golf Rat Style
TT-01E - Audi Q7 (transport project), Škoda S2000 (rally)
TT-01 air ride - VW Golf (replika 1:1)
http://rcdriftclubpraha.cz/
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od kolajz »

Má zkušenost dobrá.Obědnával jsem kastli ,ale nepřišla cca po 3 dnech tak jsem jim napsal a vzápětí (cca hodinka) jsem dostal odpověd že kastle jim dneska přišli na sklad a že zítra mi bude odeslána.Do dvou dnů byla doma.Z obchodem jsem zpokojen,doporučuji se před obědnávkou zeptat zda mají skladem :wink:
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
tom.r
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 104
Registrován: pát úno 13, 2009 9:00 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od tom.r »

Jirkacbx píše:Oznámení o poslání balíku je specialita MZracingu,nikdo jinej a že občas nakupuju na více eshopech,tak nikdo neposílá.
... tak zase ne jen jejich. Také provozujeme eshop a v den odeslání zároveň posíláme číslo balíku pro možné sledování zásilky. Chápu to jako samozřejmost..
TOM
offroad: Traxxas E-maxx II; Traxxas Stampede 2WD; Thunder Tiger ZK-2
onroad: TT-01 Lancia Delta HF Integrale; TB-03D Chevrolet Camaro
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Domca234 »

rc-auta.eu mi taky dnes poslali ze byl odeslan valik a kod s odkazem pro sledování
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Uživatelský avatar
Winaso
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:08 pm

Re: rc-auta.eu

Příspěvek od Winaso »

Dobrý obchod nemám sním problémy kolikrát sem tam nakupoval a dokonce jsme meli jednou schuzku v Liberci a nic za to nechtěl takze spokojenost. :)
Odpovědět

Zpět na „E-SHOPY“