RCOBCHOD.CZ

Vše o nákupech v českých i zahraničních eshopech

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Spokojeni s tímto E-SHOPEM

1- skvělý obchod
1
5%
2- jsem spokojený
4
20%
3- průměr
7
35%
4- jednání nic moc
1
5%
5- problém, nedoporučuji
7
35%
 
Celkem hlasů: 20

mmmmm
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 11, 2009 1:50 am

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od mmmmm »

jasně taky opovídá cenam já jsem spokojeným jsem modelář amaterár rád si zajezdím s autíčem nebo zalítám s vrtulníkem... když se kouknete na modelářský eshopy v zahraničí a přeložíte si některý jejich žvásty tak se budete taky divit.. jak jsem psal... jsem spokojený to je podobný jako když na mercedes foru se smějí fabiim...
jinak co se týče toho bonzra tak fakt se dívím co to všechno vydrží... s kvalitou jsem spokojený ale 100lidí 100 chutí jo souhlasím něktrý texty jsou mimo

jen píšu svojí zkušenost z eshopem

MÍR nechci se sníkým hádat
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od aandree »

To je zajimavy...prezdivka naprosto, ale totalne anonymni, a jediny dva prispevky ve foru v tomhle vlakne? Navic jako jediny kladny na tenhle e-shop? :) Kdo asi tak muzes bejt...
Hummer H2, podvozek HM-01 (monster truck), LRP A.I. Brushless Pro Reverse Digital + LRP Eraser Brushless 10.5T
Fiat Grande Punto Abarth, podvozek Kyosho PTA3 (drift), LRP Eraser Brushless 10.5T
TeamLosi DSM 2.4 GHz
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11518
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od Jirkacbx »

Kluk od Litomyšle a IP i mejl vcelku v pohodě.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od aandree »

Asi ses ho chtel trosku zastat...ale spis si ho zarizl tou Litomysli :mrgreen: http://www.rcobchod.cz/kontakt.html

Mimochodem, nema nahodou inicialy M.S. a email na seznamu? :wink:
Hummer H2, podvozek HM-01 (monster truck), LRP A.I. Brushless Pro Reverse Digital + LRP Eraser Brushless 10.5T
Fiat Grande Punto Abarth, podvozek Kyosho PTA3 (drift), LRP Eraser Brushless 10.5T
TeamLosi DSM 2.4 GHz
Uživatelský avatar
Dzejwi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned led 24, 2010 11:19 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od Dzejwi »

ani bych se nedivil, kdyby to tak bylo :D
regl Robitronic Speedstar Brushless 5.5 + motor Robitronic Platinium Brushless 10.5T
RC: LRP A3-STX Deluxe 2.4GHz F.H.S.S.
vlastním:
E-firestorm 10T, TT-01
a kdyby mel nekdo zajem o DF-02, pište SZ (pojizdne, dobry stav) ;)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11518
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od Jirkacbx »

Navíc má v podpisu mejla s normálním jménem.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od aandree »

Tak to bohuzel jako beznej uzivatel nevidim...podpis nema, a v profilu taky nic.
Hummer H2, podvozek HM-01 (monster truck), LRP A.I. Brushless Pro Reverse Digital + LRP Eraser Brushless 10.5T
Fiat Grande Punto Abarth, podvozek Kyosho PTA3 (drift), LRP Eraser Brushless 10.5T
TeamLosi DSM 2.4 GHz
Uživatelský avatar
Dzejwi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned led 24, 2010 11:19 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od Dzejwi »

ja taky nic nevidim :/ ... ma vsechno prazdny ... :think:
regl Robitronic Speedstar Brushless 5.5 + motor Robitronic Platinium Brushless 10.5T
RC: LRP A3-STX Deluxe 2.4GHz F.H.S.S.
vlastním:
E-firestorm 10T, TT-01
a kdyby mel nekdo zajem o DF-02, pište SZ (pojizdne, dobry stav) ;)
Uživatelský avatar
shorty
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 577
Registrován: stř zář 30, 2009 4:14 pm
Bydliště: rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od shorty »

jeto divný registrace před skoro 2ma měsíci a první a "poslední" příspěvky jenom sem
Frčeldo Serpentini hezky pěkně bokem
Uživatelský avatar
Emi3
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: pon úno 08, 2010 11:18 pm
Bydliště: Louny/Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: RCOBCHOD.CZ

Příspěvek od Emi3 »

Tak já mám rok toto: http://www.rcobchod.cz/auta/fabiapro.html a docela to jde. Je pravda, že sem prostě ušetřil nějaký koruny a chtěl prostě fabii wcr aniž bych jako naprostej lůzr a amatér věděl co obnáší rc ježdění. Za ty prachy bych si dnes pořídil nějakou tamku a za litr si koupil karoserii z mz-racing. Ale co, chybama se člověk učí. :doh:
Když před rokem model přišel, tak sem uplně natěšeně rozbalil jak zajezdim, ale nefungoval ovladač, takže sem ho poslal zpátky a na základě nascenovaného podacího lístku mi byl druhý den doručen nový a funkční. Na otázku jestli vůbec ty modely zkoušej než pošlou, tak napsali že jen občas.
Dále je to asi dva měsíce co mi podle mého odešel regl tak sem psal jestli mi tu reklamaci uznají a oni že ano jeslti není vykoupaný. Než sem se dostal k reklamaci tak je to týden, odeslal sem a dnes ppl přivezlo s novým motorem a s reklamačním listem, kde je napsáno: Reklamace neuznána, neúměrné přetížení motoru. V rámci dobrých obchodních vztahů opraveno zdarma.
Takže co se týče tohodle šopu tak komunikace je taková na že ujde, služby fungujou rychle a spolehlivě, to co tam píšou u těch modelů je přesně to jak píšete, že takový ucho co vůbec netuší to koupí tak jako já, ale přijde mi, že si něchtějí zbytečně dělat problémy (dle Zákonu č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele), tak prostě vyměněj a jede se dál.
Nevím jak bych si z toho rozsypanýho čaje (návod v čínském jazyce) měl přečíst jak to vlastně používat aby se mi tohle nestalo.
Je to prostě kus směsi nějakých materiálů ze kterých vyleze model s nápisem made in china (tak jako tv, ntb atd.), ale už bych tam prostě znova nenakoupil. Za tu dobu co se o to okrajově zajímám sem se setkal s lepšími a kvalitnějšími šopy. 8)
HBX - Škoda Fabia WRC
[img]file://localhost/C:/Users/Jakub%20Emingr/Desktop/=)/skoda_userbar.jpg[/img]
Odpovědět

Zpět na „E-SHOPY“