Platba do zahraničí na paypal

Vše o nákupech v českých i zahraničních eshopech

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

dandal720
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: ned bře 22, 2009 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Platba do zahraničí na paypal

Příspěvek od dandal720 »

Já sem s tím do teď neměl žádné problémy a už jsem díky paypalu udělal nákupu tak za 30 000 a v pořádku. Ale ta virtuální kreditka taky není špatná věc. :)
HPI Baja 5B SS
Team Losi 8IGHT-T Race Roller
Futaba T-4PK
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Platba do zahraničí na paypal

Příspěvek od Virtual »

aandree: a když si potřebuješ poslat peníze na tu virtuální kreditku, tak musíš do banky? To se mi nezdá moc pohodlný... :think:
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
mocheek
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 250
Registrován: stř led 14, 2009 6:51 pm
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Re: Platba do zahraničí na paypal

Příspěvek od mocheek »

Kromě paypalu používám ještě Monybookers a to funguje stejně jako virtuální peněženka u paypalu. Pošleš tam peníze a potom s nima zaplatíš. Buď převodem, což trvá pár dní nebo normální internetová platba kreditkou a to je okamžitě. Předpokládám, že u paypalu to bude stejný
TA05R Graphite Chassis
TCS Chassis - LR Defender 110
HPI Baja 5B SS

SPEKTRUM DX3S
http://www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: Platba do zahraničí na paypal

Příspěvek od aandree »

Virtual píše:aandree: a když si potřebuješ poslat peníze na tu virtuální kreditku, tak musíš do banky? To se mi nezdá moc pohodlný... :think:
Ta virtualni kreditka se nechova jako klasicka kreditka. Je jenom kuli tomu, aby si diky ni overil PayPal ucet, a nemel pak zadny limity na transfery. Proste ti poslou cislo kreditky, na tvy jmeno samozrejme, a pak ty posledni tri cisla jakoby z druhy strany karty, a datum expirace (navic tyhle udaje sou platny jenom par dni). Jakmile tyhle udaje pridou mailem, tak je zadas na PayPalu k overeni a hotovo, mas uvolneny limity. Takze zadny penize na virtualni kreditku neposilam, a uz vubec kuli tomu nemusim do banky. Svuj PayPal ucet si nabiju klasickym prevodem z uctu na ucet, z pohodli domova pres internetovy bankovnictvi...ostatne psal sem to tu na zacatku, staci cist, nechce se mi to psat znova :wink:
Hummer H2, podvozek HM-01 (monster truck), LRP A.I. Brushless Pro Reverse Digital + LRP Eraser Brushless 10.5T
Fiat Grande Punto Abarth, podvozek Kyosho PTA3 (drift), LRP Eraser Brushless 10.5T
TeamLosi DSM 2.4 GHz
Uživatelský avatar
vojtass77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 120
Registrován: ned čer 21, 2009 12:29 pm
Bydliště: Rožmital pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Platba do zahraničí na paypal

Příspěvek od vojtass77 »

Ahoj kolegové,vím že se to tady už řešilo přesto si nejsem jistý jestli mám pay pal účet otevřenej,zatim jsem objednával pouze věci v malé hodnotě,příští týden budu kupovat buggy kit v hodnote 400 dolarů.Jinak učet mám založenej a aktivovanej,mám povolené internetové transaxe na me kartě(embosovaná),ale kde zjistím jestli už učet otevřenej?Podle toho co mi poslali z paypalu se domnívam že mi účet otevřeli už při založení.Může někdo zkušenější poradit zdali je to zkutečne tak?Děkuju za rady.
RC VOJTASS RALLY TEAM , MONSTER Energy , DASS spol.s.r.o. KAMIONOVÁ DOPRAVA , Xray , HUDY , Nosram , LRP , Sanwa , savox , ...Je lepší bejt první v pekle,než druhej v nebi!... , http://rcvojtassrallyteam.cz
Odpovědět

Zpět na „E-SHOPY“