e-shop MODELMANIA.CZ

Vše o nákupech v českých i zahraničních eshopech

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

e-shop MODELMANIA.CZ

Příspěvek od láďa »

http://www.modelmania.cz/ zná někdo tenhle shop?V minulosti jsem tam udělal nejakej ten nákup a v pohodě teď jsem si tam náky věci objednával zas a nak se pán neozívá.Nevíte co se děje?Funguje vůbec ten shop ještě?
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: e-shop MODELMANIA.CZ

Příspěvek od láďa »

Takže kluci jelikož nikdo nenapsal tak asi nemáte s tím to shopem skušenosti to já je právě získal a mám sto chutí dát podnět pro paní COI(česká obchodní inspekce)Jednoznačně ruce pryč od MODELMANIA a pana HANKEHO. :raketa: :raketa: :raketa: :raketa: :angry-screaming: :angry-screaming: :angry-screaming: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek:
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: e-shop MODELMANIA.CZ

Příspěvek od kolajz »

je možno napsat nějaký podrobnosti ? pro ostatní uživatele.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
láďa
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1325
Registrován: pát úno 12, 2010 8:28 pm
Bydliště: Přelouč
Kontaktovat uživatele:

Re: e-shop MODELMANIA.CZ

Příspěvek od láďa »

Je to na dlouho ale pokusím se to napsat v skratce.
Takže 9.7. jsem uskutečnil objednávku(v minulosti i přes delší dodací lhůtu jsem byl spokojený) přišla mi klasická odpověd nebo lépe řečeno oznámení o objednávce která je generováná automaticky.
Čekal jsem že se pan Hanke ozve jako v minulosti ale opak byl pravdou po týdnu mlčení ze strany pana Hankeho jsem usoudil že bud to moji objednávku nezaregistroval nebo je na dovolený tak jsem se mu pokusil napsat a zeptat se co je z mojí objednávkou a jestli ještě vůbec funguje když neodpovídá a zase žádná odpověď až do včerejška když jsem mu napsal že když se neozve budu muset objednávku zrušit.Dúvod byl jednoduchý podle průbehu předešlý objednávky by mě zastihla na dovolený a v obchodních podmínkách má že nepřevzaté objednávky budou odeslány spět a bude uložena smluvná pokuta 299 a zboží už nebude odesláno zákazníkovy což by byl můj případ.Jelikož se nereagoval a já nevěděl na čem jsem jestli teda se dostala moje žádost o posečkání do návratu z dovolené samo že datum jsem oznámil tak začal být docela nepřívětivý.Pak mi ještě napsal že má jeden kus skladem a že když chci že mi ho odešle na dobírku a zbytek až když naskladní (doba cca10-14 dní)já mu odepsal že to je v pořádku a že počkám na kompletní objednávku jen jsem chtěl vědět na čem jsem a informoval ho že v té době budu na dovolené a jestli teda neposečká z odesláním do mého návratu datum jsem mu samozřejmě napsal na to už začal být opravdu nepříjemný a že pokud teda nepřistoupím na jeho podmínky tak objednávku stornuje na to jsem mu napsal ať to klidně udělá což by znamenalo pro něj že se žádný storno poplatek nekoná a odepsal že ať si to udělám přes e-shop sám což by znamenalo pro mne finanční strátu.Mě to příde jako kdyby k ničemu jinýmu nechtěl dospět jako k tomu abych objednávku stornoval a on přišel k 299 Kč bez práce a za nic.Mimochodem nejsem jediný nespokojený zákazník na heureka.cz má špatný recenze víc.(při první objednávce trvalo měsíc než zboží dodal prý mu dodavatel poslal jiné zboží než co objednal)
VOLVO FH 12 GLOBETROTER 420 (tamiya) LIAZ 18.33 MAXI tahac návěsů (ve výstavbě 70% vlastni vyroba) LIAZ 8x8 ve výstavbě Kenworth W900L double sleeping cab(přestavba tamiya)
Uživatelský avatar
tom69
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv úno 11, 2010 11:04 pm
Bydliště: Děčín

Re: e-shop MODELMANIA.CZ

Příspěvek od tom69 »

Když jsem hledal přijímač OrangeRx GR300 Spektrum DSM2 narazil jsem na tento "E-SHOP" cena mně zarazila je to podle mne jen předraženej překupník

jeho cena :http://www.modelmania.cz/index.php?page ... U4XzcxMg==

ofiko cena : http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... eiver.html

udělejte si obrázek sami
Odpovědět

Zpět na „E-SHOPY“