Milý Emíl

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pumpkin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1273
Registrován: čtv úno 14, 2008 6:53 pm
Bydliště: Prostějov

Milý Emíl

Příspěvek od Pumpkin »

Ja sem si rikal kde to Ken okoukal 8)

http://www.youtube.com/watch?v=7GVLyNpKGs4
PROJEKT LAND ROVER DISCOVERY II
Team Losi Mini Baja ; Hitec HS-55 ; DSYS MD18DCRS
ICQ 582643503
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Milý Emíl

Příspěvek od Vrakouš »

Emil byl vždy miláček diváků. :clap: :clap: :clap: A vždy ho bavil tento styl jízdy. :dance:
Můj "oblíbený" jezdec, nikdy neměl frňák nahoru, bavil se s každým. Nechoval se jako primadona ani když jezdil za fabriku. Nějaké 2 roky jsem se s ním osobně nesetkal, ale myslím, že bude pořád stejný . :wink:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Pumpkin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1273
Registrován: čtv úno 14, 2008 6:53 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Milý Emíl

Příspěvek od Pumpkin »

Jojo.. Jeho styl jizdy je fascinujuci. Tak jako on snad nikdo jinej nejezdi. Skoda ze uz u nas moc nejezdi WRC...
PROJEKT LAND ROVER DISCOVERY II
Team Losi Mini Baja ; Hitec HS-55 ; DSYS MD18DCRS
ICQ 582643503
Uživatelský avatar
rcmarty774
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 280
Registrován: úte dub 13, 2010 5:33 pm
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Milý Emíl

Příspěvek od rcmarty774 »

Trochu obnovím staré téma, myslím, že když de o Emila, tak nesmí chybět tyhle dvě videa
http://www.youtube.com/watch?v=3snmURYLTtU
http://www.youtube.com/watch?v=AdkAI3WOUd8
RcMarty
Podvozek TA-02
JirkaS
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: ned lis 29, 2009 9:08 pm
Bydliště: Šestajovice

Re: Milý Emíl

Příspěvek od JirkaS »

pod tím druhým zmíněným videem je super dotaz v komentáři "is this car AWD?" . Pan Triner je pan jezdec, což dokazuje i s tou fabií co jsem viděl letos na Bohemce. :D :D
TL-01, Ansman ARE1 - KO, SCX-10, M0-4L - VW Brouk, Škoda 120 LS, TA02 - RWD připravená pro ŠKODA 130 RS, Short Course Truck - Ansman - Audi Quattro, OFNA - SEAT LEON 1/7, M06 - Alfa Romeo GIULIA, Porsche 911 RS
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Milý Emíl

Příspěvek od Vrakouš »

První video, je tam hodně záběrů z Bohemky, kde jsem byl osobně. Při Emilovo průjezdech tam diváci, mě nevyjímaje, doslova šíleli. :lol: :lol: :lol: Pár záběrů tam bylo myslím i z Krumlova, ale to si už nejsem jistý.Nemá to chybu !!!
Druhé video nájezd na rampu na Novém Zélandu, to je dnes již klasika. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem se válel smíchy nad tím, jak pupíci seskakovali hrůzou z rampy, protože nevěřili, že se tam Emil trefí a nesmete je. Tohle bylo vždy jeho, kolečka po dojezdu, kde míjel diváky o pár centimetrů, jednou rukou mával a druhou řídil, "rohlík" od ucha k uchu, bylo vidět, jak tím žije a takové věci ho baví.
PAN JEZDEC, co víc dodat.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
rcmarty774
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 280
Registrován: úte dub 13, 2010 5:33 pm
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Milý Emíl

Příspěvek od rcmarty774 »

Ještě k tomu prvnímu video, mělo by to být intro k DVD, ve kterém je asi 30 minut zaměřených právě na Emila a jeho kariéru myslím že do roku 2000. Nevíte někdo, kde by se to DVD dalo sehnat? Jinak pravděpodobně Emila bude s Octavií opět možno vidět na Pražském rally sprintu 3.12.2011. Už aby to bylo. :)
RcMarty
Podvozek TA-02
Odpovědět

Zpět na „RALLY“