BASHER RZ-4 RALLY RACER

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

BASHER RZ-4 RALLY RACER

Příspěvek od 3p0 »

Nevím jestli se toho už někdo všiml, ale na Hobby Kingu mají zajímavou novinku, která by mohla zaujmout příznivce rallye.
Nebudu zde psát, že je to bomba, zas tak rallye nerozumím, ale je to takový kříženec Xray T3+T4 nebo se to tak tváří, za docela zajímavou cenu: 120$ v China a 150$ z evropského skladu.

Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: BASHER RZ-4 RALLY RACER

Příspěvek od Jirkacbx »

Sice to vysloveně bomba není,ale svůj potenciál to má :-)
Hlavně díky velkýmu rejdu,který je v základu dost povedený.
Jen se předek bude blbě krytovat :roll:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Lada
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 105
Registrován: pát lis 21, 2014 9:12 am
Bydliště: liberecko

Re: BASHER RZ-4 RALLY RACER

Příspěvek od Lada »

auto vypada cenove jiste zajimave-ale podle tech videi-nic moc ty plasty na podvozku-ramena nevydrzi-podle videa to dostalo dve rany a rameno bylo na maderu. Chtelo by to,aby se vyjadril nekdo,jak moc je to zamenitelne treba s x ray-pokud je to jeho kopie ci jinym podobnym vyrobcewm,jestli by sla treba ty ramena z nekvalitniho plastu nahradit necim lepsim-upravit jde sice lecos-ale zase ne uplne vse :-)
a pak,jak jsou dostupne ND a pokud vubec nejake jsou -jestli to neni jen predrazena hracka na jedno pouziti.
Mozna jsem hledal spatne-ale nenasel jsem zatim prodejce v CR - vy o nekom vite,kdo by nam mohl rici vice?
teroristé všech zemí-polibte mi prd.l
kerbi
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 01, 2015 12:19 pm

Re: BASHER RZ-4 RALLY RACER

Příspěvek od kerbi »

Basher mam rok a pul, postupne jsme jich poridili do klubu pet. Nahradili jsme s nima XV-01. Nahradni dily maji jen v cine a posledni dobou nektere uz ani nemaji, treba skrin diferencialu. Nastesti je to hodne zkopirovane z T4, takze to lze nahradit dily dostupnymi u nas. Diferencial i reminky jsou stejne, c-Hub ... S kvalitou nemame problem, na XV nam "stale" odchazely ozubeny kola v prevodovkach a diferencialech. Na Basheru jsem zatim ulomil jen zadni rameno po narazu do zdi (zkusebni jizda bez karoserie), ocesal vnejsi zuby na diferencialu, kdyz se mi uvolnil sroub a dostal se mezi plato a diferencial a pretrhnul reminek po zaklineni auta pod prekazku pri plnem plynu. Skrin diferencialu jsem koupil z Xray T4, ozubeny kola prendal z meho poskozeneho, zavesy kol, ramena a dalsi plastove dily... mame pro jistotu v zasobe z ciny. Reminek pasuje normalni strojni HTD 03M-0189-03 za 85Kc/kus stejne jako do Xray. Takze za mne spokojenost. Samozrejme nemam zadne profi ambice, ale oproti XV jsem s provedenim i jizdnimi vlasnostmi spokojen. Nizsi cena, v zakladu vse v duralu, krome krytu a rejdu neni teba nic resit, ne jako u plastoveho XV za dvojnasobnou cenu. Auto ma jen jeden diferencial, takze je treba dokoupit druhy. Ale ten Xray T4 pasuje.
Odpovědět

Zpět na „WINův koutek novinek“