Expedition trailer CHASER

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Expedition trailer CHASER

Příspěvek od ZORES »

Dnes jsem přidělal otvírací bednu a doladil jí pár samolepkama.Po instalaci se mi zdají kanystry trochu zastrčený,tak je buď přesunu nebo udělám větší.Je to první práce s novým materiálem PSH a dělá se s ním moc dobře.Barva na tom drží jak bejk.

Zítra udělám plochu pro lůžkovou část a půjdu sehnat materiál na ten stan.Napadlo mě,to udělat z deštníku,protože jinde jsem ten matroš neviděl.
Další fotečky
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
Cusco Yukes
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 412
Registrován: úte zář 02, 2008 3:33 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Expedition trailer CHASER

Příspěvek od Cusco Yukes »

teda tak to je naprostá bomba hluboce smekám :clap:ty vzpěry ten kohoutek a tak no nemam slov... těšim se až to bude hotový a na ten stan sakra to bude nářez!!! :clap: popiš trochu ten materiál díky :)
Ilegal Street Drifters
Obrázek
Uživatelský avatar
xvlastix
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1007
Registrován: úte črc 03, 2007 9:09 pm
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Expedition trailer CHASER

Příspěvek od xvlastix »

Paráda, jak tě tak pozoruju, tak si profík. Možná by se ti na ty náčtky a kreslení hodil nějakej SW. Já osobně dělám ve Sketchupu, je to free, nedávno to převzal google a krásně se v tom dělají tyhle věci. Dělám v tom asi 8 let a fakt dobrý.
http://www.sketchup.com - je to 3D/2D, ale naprosto jednoduchý a neuvěřitelně výkonný SW.
Zde pár věcí co sem dělal - RC, jinak v tom kreslím byty i domy (už i pár stojí).

Výhodou je velká free galerka s modely aut, takže pro vlastní stavbu IDEAL - Defík je tam ve všech provedeních, stačí zmenšit a je to. http://sketchup.google.com/3dwarehouse/ ... p=m&reps=1
Přílohy
zadní ramena.jpg
(11.99 KiB) Staženo 663 x
asi.jpg
(14.45 KiB) Staženo 662 x
XV-01 / XRAY T2R - Peugeot 208 R5, Ford Fiesta WRC, Honda Civic Type R3, Škoda Fabia S2000, Peugeot 306 MAXI
Toyota Hilux High Lift; F103RM - F1; TL-01; TT-01; 1/16 Brushless 4WD Monster Beatle, Zodiac MK GRII - inflatable scale boat (1:10), Spektrum DX3S
Navštivte stránky brněnského šampionátu RC rally http://www.rallybrno.cz
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Expedition trailer CHASER

Příspěvek od ZORES »

Výtvory z toho prográmku jsou nádherný,ale já jsem trošku na komp dřevo.Snad se tím někdy prokoušu. :D

Co se týče materiálu,doporučuju tento PSH
Zde debata na našem fórku
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Expedition trailer CHASER

Příspěvek od ZORES »

Aby se panáčkům dobře spalo,mají na to echte karimatku :D Poslední stav:
Přílohy
kkkkk.jpg
(64.84 KiB) Staženo 540 x
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Odpovědět

Zpět na „TRIAL“