rc rally Západní Čechy - předposlední závod Kramolín

Závody a srazy kde a kdy?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
MiraW
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 259
Registrován: ned led 03, 2010 2:06 pm

rc rally Západní Čechy - předposlední závod Kramolín

Příspěvek od MiraW »

Tak jsme dnes odjeli předposlední závod seriálu RC rally Západní Čechy , který připravili pořadatelé z RCK Kramolín , letos opustil tradiční lokalitu na hřišti a přesunul se k místní restauraci což znamenalo změnu povrchu místo lesa a louky asfalt a šotolina .Pořadatelům se v omezeném prostoru povedlo vytýčit pěknou trať kterou se jim dařilo na každou RZ pokaždé obměnit takže ani jedna RZ nebyla stejná prblém bal jen s překonáním lavičky protože nejen mě ale i jiným dělal trochu problém trefit se na nájezd a poté jet cca dva metry rovně ale s tím se nakonec všichni zdárně vyrovnali a pak když se povedlo trefit do tunelu tak už nic nebránilo ve zdárném absolvování zbytku trati.No a zázemí v místní hospodě a výborný guláš také neměly chybu tak se nám povedlo úspěšně strávit sobotu s partou stejně "postižených". Jen na okraj vyhrál Libor Kupilík před Petrem Janošíkem a Matějem Kupilíkem.
Fotky ode mě na mém rajceti http://mirawi.rajce.idnes.cz/RC_rally_Kramolin_2014
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: rc rally Západní Čechy - předposlední závod Kramolín

Příspěvek od novako »

tak když už to tady MiraW nakousl, tak já přidám pohled pořadatele - jediný letošní Kramolín a také pár fotek
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Odpovědět

Zpět na „ZÁVODY / SRAZY“