REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Závody a srazy kde a kdy?

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Tak, a můžete ladit stopu.

Už se na Vás těším pacholci, to zas bude náročný den :-)

Obrázek
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Martas77 »

Vypadá to zajímavě ten tvar dráhy.. už se těším .. Ráno mě očekávejte a hura do bojů :-)
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Tak a je to za náma :wink: . Tentokrát si naši chlapci z fóra zazávodili až hanba. S tratí si nakonec poradil každý, ač to ze začátku moc nevypadalo.

Více sesmolím začátkem týdne :--) :--) :--)

Až budou výsledky, budou ZDE
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Výsledky už jsou a také první fotografie

Pořadatelé nás již upozorňují na poslední závod 11.4.2015, kdy každý z účastněných, dostane malý dárek (překvápko) :shhh: .
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Jirkacbx »

Pěkná fotka č.13.
Jako bys říkal "No a ted mi někdo řekněte,s čim to vlastně jedu,abych věděl,kam to ASI naladit" :-D

Jinak stále závidím takhle pěkný závody a účast. :clap:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Na tu fotku jsem koukal, je to z rozjížděk. Dlouho jsem přemýšlel, co se mi honilo hlavou, nevím, prostě nevím..... Ale je to docela sranda, Tlustý sleduje fotografa, Pelikán si ladí rádio, 3P0 být či nebýt ... a ostatní připraveni vyrazit, hlavně Němeček je napnutej jak struna :--) :--) :--)

A Jiříku, závody parádní, účast slušná, konkurence veliká a domů jsme jeli za světla, což už taky nepamatuji.
Budeš se divit, ale z Plzně tam zas pár lidí bylo, dokonce dojeli chalani z Havířova. Je to super, když se sjedou lidi, je to ukázka dobrého závodu.

Za tři týdny máme poslední koberec a pak hurá na asfalt. Dej si do kupy nějaké fáro a přiklusej :-) Věřím, že tě Loupák rád přivítá.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Jirkacbx »

Neboj,mám Vás v hledáčku :wink:
Počkám si radši na asfalt,koberec nemusim.
Jen ještě trochu pořešit volný čas a trochu financí.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

trapně, že se pořád opakuji a píšu jak byly závody super, jak jsme si šli po krku, jakej byl gulášek, že došlo pivo už v pátek, jak jsou organizátoři kluci šiškovný, že dráha byla klikatá a vůbec to stálo za to :D
Pravdou zůstává, že předposlední závod REBELS RACE 2014-15 se vyvedl. Nadávat na trať nemá cenu, protože na nás nedaj a ten ovál prostě neudělaj. Jen vám přeběhne mráz po zádech, uslyšíte-li rozhovor kluků ze Stocku, tuším v poslední rozjížďce. už se mi to podařilo projet celý na plnej plyn…. To Vám pak vezme chuť i elán :D

Dost brečení a hurá na shrnutí úspěchů a neúspěchů kluků z naší party.
Pro ty, kteří to budou číst poprvé, opakuji, že jezdíme kategorii Stock.

Heršpitz: ten má černej puntík, nic neřekl a nedorazil. Co je tohle za vychování… Takhle tedy :naughty:

Alonzo: už posledně zkoušel pevnost a kvalitu dílů podvozku Durango, s ohledem na stále se zužující dráhu, není se co divit, že se člověk o ten mantinel sem tam otře. Bohužel pro Alonza co kontakt, to malér. Jen dvě odjeté rozjížďky ho nikam vysoko nekatapultovaly a zůstal viset ve finálové skupině C. Sám říkal, že už se na on-roady vy….. a bude se věnovat rallye, tam se nic takového neděje. Ovšem první dvě finálovky s přehledem vyhrál a dle jeho slov si tak pěkně dlouho nezajezdil.

Marťas77: asi chlapec přestal trénovat??? Rozjížďky na přeskáču, jedna dobře druhá s chybičkami a právě ty drobné chybičky ho stály lepší umístění. Ale na druhou stránku se mu situace ve Stocku komplikuje, výkon jednotlivých pilotů se srovnává je tam až pět kluků co jezdí obdobné časy a mezi nimi se to mele. Pak nějaká chybka a slušný výsledek je ten tam. Marťas startoval do finálovek B ze čtvrtého místa a v první dokonce školil Milana Wolfa, škoda, že mu forma nevydržela až do konce. Šesté místo určitě nebylo to, co by sám očekával, ale do příště se jistě lépe připraví a pojede jak drak.

Loupák: nějak nebyl ve své kůži, asi virus. Říkal, že na něj něco leze a nechápal, proč mu to auto nejede. Hned v první rozjížďce virus napadl čip, ten prostě nepočítal a jedna jízda byla zabitá. Pohybem po trati se však dalšími jízdami dostával do lepší a lepší kondice, na A-čko to sice nebylo, ale snaha byla veliká. První finálovka a start z druhé pozice, za jeho zády číhal Milan Wolf, který využil zaváhání a hrr do čela. Tahle se Loupákovi nepovedla, ale další dvě finále nenechal nikoho na pochybách, jak je na tom a s náskokem vyhrál finále B.

RX8 (Domča): pořadatelé tentokrát zkoušely Domčovy nervy, rozjížďky v papírově nejrychlejší skupině byly určitě dobrou školou. Co budu lhát, při pohledu na startovní listinu, bylo jisté, že v A-čku jsou jen dvě volná místa a vlčáků mnoho. Jen po třetí rozjížďce měl Domča a další dva stejný počet bodů, záleželo tedy na tom, jak zajede poslední, aby se v A-čku udržel. Zde nezaváhal a bravurní jízdou si zasloužil desáté postupové místo. Ve finálovkách pěkně zatápěl 3P0 a ten měl co dělat, aby ho udržel za sebou. Domča jde závod od závodu nahoru a jeho snaha je odměněna dobrým výsledkem, dovolím si říci, že desáté místo nebylo nic, zač by se musel stydět. Co by za to jiní dali :wink:

3P0: už jsem se zmínil o volných místech v A finále, auto fungovalo a šlo o to, nedělat chybičky. Nějaké se našly, ale na finále A to stačilo, sice jen na deváté místo, ale na víc jsem ani nemyslel. Pak jen to nepo…. a pokud možno si polepšit. Žádný zázrak se nekonal, snaha se dostat dopředu vyústila v chybu a hnedka tu byl Domča, který tlačil a tlačil. Na druhou stranu musím podotknout, že Domča je ten nejohleduplnější závodník jako jsem poznal. Prostě jsem si udržel devátou pozici, chvála bohu :D

Zabag: nemá cenu chválit, stejně řekne, že plkáme. Prostě patří mezi ty co jinam než do A-čka nepatří. Ale dost chvály, první finálovka nebyla až tak povedená, zklamala technika (prostě, všechno vteřinák neudrží), druhou a třetí dojel na šestém místě, ale na lepší než sedmé místo to nestačilo.

Není toho moc, co bych chtěl ještě dodat, Marťas se zlepšuje, ale musí ještě zabrat na pravidelnosti. Loupák musí použít antivirový program a RX8 jezdit s Domčou po závodech, aby byl ještě lepší.
Zabag musí dodržovat pitný režim a 3P0 by se neměl chvástat. :whistle:
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Martas77 »

skvěly to závody jako vždy.. jen já se potýkal s převracením auta a musel jsem k tomu přizpusobovat autpo a skoro každou jízku jsem zkoušel něco jinýho aby se to nepřevracelo,ale nikdy to nebylo ono a to cobych si představoval..ale jinak jsem s závody skvělě užil a už se těším na posladní halovy závod a na venkovní sezonu pak vyzkouším open :-)

jinka k ostatním zavodníkum nemám co dodat 3pO to vystihl naprosto dokonale..
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Marťas, jestli v tom převracení nemaj prsty pokličky :--) :--) :--)
Ono je mnoho věcí které se dají udělat, proč jsi se nezastavil???
Určitě by jsme ti nějak poradili. Jako: kup si nový ruce, zahoď to auto a podobně :mrgreen:
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Zabag »

Marťas, já se zase potýkal s nedostatkem piva. Ráno už nebyla ani kapka točenýho. Naštěstí mne 3p0 zachránil plechem. :handgestures-thumbupright:
Pavel měl pravdu. Sekunďák všechno nevydrží.Od rána jsem se nejak vrtal v autě, pořád nechtělo jet tak jak bych chtěl, až pak přišli Pavlove šikovné ručičky... a poslední jízdu jsem si užil.
Jinak opravdu vše na pohodu, vše super až na to pivko. Toho bylo opravdu tentokrát málo.
Dík 3p0 za upozornění na FB, ani bych nevěděl že jsou nové příspěvky. Přestli mi chodit maily z fóra. Nevím.
Zabag
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Martas77 »

Pájo,právě že votm neměly vinu pokličky.. a stavalo se mi to jen v jedny zatačne jenom,kde jsem se převracel.. asik jsem zato moc vni tahal nebo nevím :-( jj a budu se muset asik stavit za pavlem no .. a radu jsem se ptal Jardy kopeckyho a nepomohlo to .. ještě mi poradil diferak do předu ..který jezdí a říkal že má klid no ..
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od 3p0 »

Upřesni v jaké zatáčce. Postupů jak na převracení je mnoho, ale mě pomohlo dát nové pneumatiky a byl klid, když jsem nechytl pokličku a nezůstal ležet na krovkách :--) :--) :--)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
RX8
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: sob říj 27, 2012 12:09 pm

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od RX8 »

Ty jsi to tak všechno vystihnul Pavle svými komentáři, že pouze dodám.....Domča i já jsme byli překvapení z Áčkové rozjížďky už jenom proto, že v té konkurenci jsme se tam papírově snad ani vejít nemohli. Ale je pravda, že Domča má poslední 3 závody celkem vyrovnané jízdy a já jsem překvapen, že tu svoji T3, se kterou kdysi začínal, udrží na trati bez větších zakolísání, které by ho srazily více dolů. Vždycky má ohromnou radost, když se ocitne za Tebou, ale zároveň i velký respekt. Takže se těšíme na poslední závod, určitě zase některé momenty budou stát za to a před letním Openem si to užijeme.
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: REBELS RACE - on-road, koberec, zima

Příspěvek od Martas77 »

tady vtej zatáčce.. ale řekl bych že to bylo tím jak jsem ji jel rychleji a najel na pásku že ta mě převratila.. ale nevím no .. vždy jen vtejhle jsem měl problem .. ale to nemění nic natom že jsem si záývody skvěle užil a už se těším na poslení halový závod..
Přílohy
draha_2015-03-21.jpg
Odpovědět

Zpět na „ZÁVODY / SRAZY“